Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. http://www.milanos.pl/video.php?cat=47&id=4804 lama :polew:
  2. http://www.joemonster.org/filmy/9612/Ballada-o-Lukaszu-Podolskim
  3. sokolnh odpowiedział(a) na guzer temat w Lifestyle i Hydepark
    to samo mi przyszło na mysl jak go zobaczyłem
  4. no i kto dostanie rameczki ?
  5. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kolega ma pod maską w T4 jakiś domestos czy coś, taka kostka z koszykiem do kibla, śmierdzi i podobno już mu nie przychodzą
  6. 5-6 nie dam rady, nie ma mnie ;( tez nie, szkoła
  7. czesc zapraszamy na spoty
  8. moge se ciupnąc, tylko wez mi dystanse a po piłce mozna podjechac na zakopianke i walnac sesje
  9. ja teraz jesli miałbym zmieniac na inna 17" to kupił bym MAM nuvo http://moto.allegro.pl/item387595541_mam7_nuvo_8j_x_17_5_112_et35_black_poler_fv_.html
  10. http://www.joemonster.org/art/9407/Niecodzienne-wozki-golfowe fajne na miasto
  11. wyslij pw do użytkownika ozi_wells
  12. no dokładnie, człowieka tam ciagnie z ciekawości, jednak jak zobaczysz całe opuszczone miasto na własne oczy to jest przeżycie, poza tym napewno troche adrenalinki w tym jest i napewno taką wycieczke zapamietasz do konca życia. nie bede nikogo przeciez przekonywał, że warto by było tam pojechać, bo Ci których to choc troche ciekawi sami dobrze o tym wiedzą sam bym chętnie sie tam wybrał, polecam też tą strone : http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie zdjecia z czarnobyla też tam są pozdrawiam
  13. moze i dobre, ale oni chca przeznaczyć 3 godz na zwiedzanie miasta, dla mnie to troche mało
  14. ale to pojedyncze foty tylko, wolałbym całymi albumami no chyba że, pomógł by mi ktos ze zrobieniem stronki, sam niestety nie znam sie na zaawansowanym htmlu i flashu, cos podobnego : http://www.kubabejko.co.nr/
  15. odświeże http://www.allegro.pl/item385723577_czarnobyl_tour_wycieczka_ekstremalna.html
  16. też, nie ma oryginału 6000 K jak cos to ewentualnie 5800 K
  17. no to pójdziemy na wyprawe całym gangiem widzicie ile mam odpowiedzi w temacie ? :gwizdanie:
  18. spoko :th: Ty Diego ogarniasz temat zdjec robionych w HDR-ze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.