Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.milanos.pl/video.php?cat=47&id=4804 lama :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/9612/Ballada-o-Lukaszu-Podolskim
-
a4 disco
to samo mi przyszło na mysl jak go zobaczyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i kto dostanie rameczki ?
-
[ALL] Koty pod maską
kolega ma pod maską w T4 jakiś domestos czy coś, taka kostka z koszykiem do kibla, śmierdzi i podobno już mu nie przychodzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
5-6 nie dam rady, nie ma mnie ;( tez nie, szkoła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moge se ciupnąc, tylko wez mi dystanse a po piłce mozna podjechac na zakopianke i walnac sesje
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
ja teraz jesli miałbym zmieniac na inna 17" to kupił bym MAM nuvo http://moto.allegro.pl/item387595541_mam7_nuvo_8j_x_17_5_112_et35_black_poler_fv_.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/9407/Niecodzienne-wozki-golfowe fajne na miasto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyslij pw do użytkownika ozi_wells
-
Czarnobyl 1986-2006
no dokładnie, człowieka tam ciagnie z ciekawości, jednak jak zobaczysz całe opuszczone miasto na własne oczy to jest przeżycie, poza tym napewno troche adrenalinki w tym jest i napewno taką wycieczke zapamietasz do konca życia. nie bede nikogo przeciez przekonywał, że warto by było tam pojechać, bo Ci których to choc troche ciekawi sami dobrze o tym wiedzą sam bym chętnie sie tam wybrał, polecam też tą strone : http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie zdjecia z czarnobyla też tam są pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Czarnobyl 1986-2006
moze i dobre, ale oni chca przeznaczyć 3 godz na zwiedzanie miasta, dla mnie to troche mało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to pojedyncze foty tylko, wolałbym całymi albumami no chyba że, pomógł by mi ktos ze zrobieniem stronki, sam niestety nie znam sie na zaawansowanym htmlu i flashu, cos podobnego : http://www.kubabejko.co.nr/
-
Czarnobyl 1986-2006
odświeże http://www.allegro.pl/item385723577_czarnobyl_tour_wycieczka_ekstremalna.html
-
Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???
też, nie ma oryginału 6000 K jak cos to ewentualnie 5800 K
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to pójdziemy na wyprawe całym gangiem widzicie ile mam odpowiedzi w temacie ? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko :th: Ty Diego ogarniasz temat zdjec robionych w HDR-ze ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc