Treść opublikowana przez sokolnh
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam, mam pytanko, wybiera sie ktos moze w najbliszym czasie do Krakowa ? potrzebuje cos przewiez [br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 22:01 _________________________________________________albo chociaz do tarnowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra, to bede potrzebował kogos kto jedzie w najblizszym czasie do rzeszowa, albo z rzeszowa do krakowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak myslicie 850 zł za kompletny zderzak do s-ki to dobra cena ?
-
Opuchlizna od bólu zęba - co zrobic?
albo walnij sie w jakies inne miejsce tylko mocno, żebys skupił sie na nowym miejscu bólu, i wtedy zapomnisz o bólu zęba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no jedzmy gdzies
-
Wygrywasz w totka i co?...
zapłaciłbym za ich podróz poślubną http://www.joemonster.org/art/9522/Najbardziej-oryginalne-zareczyny-na-swiecie
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
czerwony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"pojezdzie nielegalnie wprowadzonym na terytorium RP i dalej ze jesli cena zakupu byla rozna od wrtosci na cle to odszkodowania nie wyplaca" mi i tak to dalej nie pasuje, dowiedz sie Grzesku a poza tym nie pozostaje nic, jak pozakładac zabezpieczenia gdzie sie da
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz poczytałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem co to jest das ale od tego mam google
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA
-
[ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
w przypadku turbaków mozna by jeszcze pisać godzine o oraz ilosc stopni bo wiadomo, że im zimniej tym lepiej wtedy były by dokładniejsze podstawy do mierzenia czasów
-
[B5 AFN] Czy po czyszczenie turbosprężarki trzeba kasować błędy ?
stare błędy nie powinny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zeby pasiła do A4 to a tak to lipa ano przeciez ale to benzynki są, lepiej sobie zrobic mocnego diesela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item396876824_turbosprezarka_gt1749vb_audi_vw_seat_arl_150km.html moze ktoś sie skusi, chociaz przebieg ...
-
[B5 AFN] Czy po czyszczenie turbosprężarki trzeba kasować błędy ?
no jezeli był notlauf i zapisał sie bład to on bedzie sie wyswietlał po podpięciu dopóki go nie wykasujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z du*y :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Czy po czyszczenie turbosprężarki trzeba kasować błędy ?
nie, jesli wszystko dostało spowrotem dobrze podłaczone i nie był właczany zapłon kiedy kostki są porozpinane, no chyba ze przed czyszczenie złapał jakiegos błeda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/9522/Najbardziej-oryginalne-zareczyny-na-swiecie co za ludzie
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
kup 19" na zloty a na codzień 18 -stki
-
[ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
zapomniałem napisac ze to nieseryjny 1z-cior ale i tak jest du.pa bo Trzeniek mnie bedzie teraz robił swoim paździochem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gażdzeciarki jedne kupować wtryski, turba, fmice a nie jakies telewizorki
-
[ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
ja robiłem wg klimatronika i 50 - 100 3 bieg, pełny bak 7,2 s
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedynie co to : A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii podobno awaryjne ale cos za cos