Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. witam, mam pytanko, wybiera sie ktos moze w najbliszym czasie do Krakowa ? potrzebuje cos przewiez [br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 22:01 _________________________________________________albo chociaz do tarnowa
  2. dobra, to bede potrzebował kogos kto jedzie w najblizszym czasie do rzeszowa, albo z rzeszowa do krakowa
  3. jak myslicie 850 zł za kompletny zderzak do s-ki to dobra cena ?
  4. albo walnij sie w jakies inne miejsce tylko mocno, żebys skupił sie na nowym miejscu bólu, i wtedy zapomnisz o bólu zęba
  5. zapłaciłbym za ich podróz poślubną http://www.joemonster.org/art/9522/Najbardziej-oryginalne-zareczyny-na-swiecie
  6. "pojezdzie nielegalnie wprowadzonym na terytorium RP i dalej ze jesli cena zakupu byla rozna od wrtosci na cle to odszkodowania nie wyplaca" mi i tak to dalej nie pasuje, dowiedz sie Grzesku a poza tym nie pozostaje nic, jak pozakładac zabezpieczenia gdzie sie da
  7. nie wiem co to jest das ale od tego mam google
  8. przeciez mógł przywiez z uszkodzonym silnikiem np
  9. ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA
  10. w przypadku turbaków mozna by jeszcze pisać godzine o oraz ilosc stopni bo wiadomo, że im zimniej tym lepiej wtedy były by dokładniejsze podstawy do mierzenia czasów
  11. Zeby pasiła do A4 to a tak to lipa ano przeciez ale to benzynki są, lepiej sobie zrobic mocnego diesela
  12. http://moto.allegro.pl/item396876824_turbosprezarka_gt1749vb_audi_vw_seat_arl_150km.html moze ktoś sie skusi, chociaz przebieg ...
  13. no jezeli był notlauf i zapisał sie bład to on bedzie sie wyswietlał po podpięciu dopóki go nie wykasujesz
  14. z du*y :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. nie, jesli wszystko dostało spowrotem dobrze podłaczone i nie był właczany zapłon kiedy kostki są porozpinane, no chyba ze przed czyszczenie złapał jakiegos błeda
  16. http://www.joemonster.org/art/9522/Najbardziej-oryginalne-zareczyny-na-swiecie co za ludzie
  17. kup 19" na zloty a na codzień 18 -stki
  18. zapomniałem napisac ze to nieseryjny 1z-cior ale i tak jest du.pa bo Trzeniek mnie bedzie teraz robił swoim paździochem
  19. gażdzeciarki jedne kupować wtryski, turba, fmice a nie jakies telewizorki
  20. ja robiłem wg klimatronika i 50 - 100 3 bieg, pełny bak 7,2 s
  21. jedynie co to : A4 2,0 TDi czarny Avant ale 170 konne Quattro ( ciezko znalesc ) pełen S-line A4 3,0 TDi czarny Avant pełen S-line quattro w serii podobno awaryjne ale cos za cos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.