Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
j.w. + kąt wtrysku do poprawy i chyba cos z zaworkiem n 75
-
HiD 8000K świeci na żółto
załóz 4300 i przy montaż podotykaj bańke palcami, a za pare dni bedziesz miał piękna fioletową barwe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wole bez KKK 5303 970 0109 audi 03g145702h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale Wy jestescie dobrzy koledzy i mi pomożecie znalesc
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
scansol
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szanowne Pany, mam taka mała prosbe, jakby ktoś widział albo słyszał o turbie do 2.0 TDI 170 KM (BRD) na sprzedaż, to prosiłbym o wiadomosc, bo niestety bez niej nie rusze z kolejnymi modami
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
w kosza chetnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to juz nie odemnie zalezy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śniadanie tylko obiad sie zje na miescie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisz mu że mamy miec po 45 zł /osobe :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
To jedynie oznacza, że zbierzecie srogie baty :tongue4: sie okaże Nie będzie warszawiak pluł nam w twarz, Ni dzieci nam germanił. Orężny wstanie hufiec nas, Duch będzie nam hetmanił, Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg... My wszystkie mecze wygramy
-
[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
to jest nr turbo z BRD, czyli one są lipowate ?
-
[B5 AHU] Zmieniłem zawór N75 i przewody podciśnieniowe i dalej brak mocy?
narazie nic juz nie kombinuj, w niedziele sie wszystko wyjasni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zmienia faktu, że lepiej by było podjechac do jakiegoś polskiego tunera :gwizdanie: zrobić program + hamownia poza tym, jak teraz cos zmienicie w aucie, czy to fmic, czy nowe turbo, wtryski, itp to trzeba bedzie do niemiec jechac na korekty, ale płacic u jakiegos innego tunera za nie
-
[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
ciezko je dorwac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie jeszcze nie lawetą jutro wraca wieczorkiem z nowym napisnym wirsem a tak wogóle to nie lepiej było robic w PL ? czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie wbije sie komus do pokoju przez okno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko a tak wogole to ty jedziesz nad moze ? bo chyba zaliczki nie zapłaciłes
-
[B5 AFN] Pompa 11 do AFN - jaka cena i gdzie ?
po przeróbce tak
-
[B5 AHU] Gdzie mogę zrobić logi w Zamościu ?
zapytaj na spocikach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednak go nie było, wysłużył sie ojcem
-
[ALL] Kupuję nowy komplet kół 17" - nie wiem jakie oponki ??
mam jedynki, polecam