-
[B5 1Z] Podmiana turbo
Witam, potrzebuje szybkiej informacji.Czy moge podmienić turbo o nr 028 145 702x na 028 145 703d .Czy podejdzie p&p, dzięki za info.
-
[B5 1Z] Świergotanie napinacza
Tylko przestrzegam przed kupnem no name china ja tak zrobiłem z oszczedności i tak mi wyszlo ze zajechało pompę od wspomagania bo napinacz był za ciasny i nie miał swojej pracy tak oto zakończyła sie przygoda z tanim napinaczem
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić silnika.
równie dobrze może być wina jakiegoś odcięcia zapłonu typu immo albo alarmowe
-
[B5 1Z] Wymiana pompy wtryskowej
Witam, ponieważ moja pompa zrobiła i szukam nowej mam pytanie. Czy pompa od afn 110 albo innego podejdzie do mojego 1z??? Czy jeżeli podejdzie to czy koło zębate od pompy afn można zamienić spowrotem na takie bez regulacji ????
-
[ALL B5] Montaż 2 dodatkowych wskaźników - ładowanie + temperatura oleju
Mój licznik też był od a6 prawdopodobnie po 98 roku i ja jakos przełożyłem te wskaźniki nawet jest on na foto1
-
[ALL B5] Montaż 2 dodatkowych wskaźników - ładowanie + temperatura oleju
Witam, Postanowiłem dołożyć 2 dodatkowe wskażniki. Może komuś przyda sie opis :> Mój dawca Licznik z benzyny adaptacja do tdi 1z Potrzebne materiały : 2 liczniki (swój + 2 dodatkowy ze wskaźnikami) albo czujniki temp i ładowania + 1 dioda zwrotna 650-680 Ohm oraz Rezystor 57 Ohm ja wylutowałem z licznika 1 Odkręcamy wszystkie śrubki i wylutowujemy rezystor oraz diodę 2 odpinamy zaciski 3 Wyjmujemy wskaźniki ładowanie + temp oleju i wkładamy je do swojego licznika 4 Wylutowujemy 2 diody smd z licznika dawcy i montujemy je u siebie. Pamiętajcie o polaryzacji 5 Wlutowujemy rezystor 57 Ohm Jeżeli nie macie czarnej wtyczki 4 pinowej w liczniku możecie wyprowadzić sobie 1 przewodzik z wsuwką, lub podpinamy się kabelkiem do kostki licznika w jakies wolne miejsce, jest parę napewno. 6 Wlutowujemy Diodę zwrotną . Sprawdzić kierunek przepływu prądu 7 Złożyć wszystko i montować :> Co do podłaczenia czujnika to jeszcze nie dopchałem sie do podstawy filtra ale juz niedługo może też foto jakieś podrzucę Miłej zabawy
-
[INNE] Proszę o szybką opinię stanu silnika (Peugeot Partner)
prawopodobnie uszczelka pod głowicą padnięta
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
czy taki będzie pasował???? http://allegro.pl/item592540434_czujnik_temperatury_oleju_audi_80_b3_b4_100_a6_a4.html
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
Witam, mam pytanie związane z czujnikiem. Dołożyłem do zegarów 2 dodatkowe wskaźniki olej + ładowanie Po pierwsze, jaki model powinien być do autka z zegarami ładowania i temperatury oleju. 1 stykowy czy 2 stykowy ??? Po 2 czy po podłaczeniu czujnika 2 przewodowego 1 przewód od czujnika do wskażnika a 2 na mase ??? Czy czujnik 1 stykowy będzie działał ??? Do wskażnika plus po zapłonie, masa, i sygnał z czujnika, i powinno pokazywac temp ???
-
[B5 AFN] Przeładowanie i brak mocy
koledzy, wyregulujcie wastegate na dane ciśnienie przy jakim otwiera sie zawór upustowy spalin, ja tak miałem u siebie.Modziłem, szukałem, N75, węzyki itp. Dopiero po założeniu wskażnika doładowania na wastegate i zmierzeniu przy jakim ciśnieniu sie otwiera sprawa była jasna ustawiłem na 0.8 bara i jest ok
-
Śruby zabezpieczające McGard
Spokojnie polecam tą firme, dwa lata temu kupiłem 2 zestawy do moich 18" i spisują sie idealnie, pare razy nawet zostały potraktowane kluczem pneumatycznym, wulkanizator i nic sie nie dzieje z nimi. ja dawałem nawet taniej w jakiejś sieci marketów samochodowych typu feu vert itp dałem około 150 zł za komplet.Polecam
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik. w dieslu nie będzie podciśnienia :gwizdanie: bedzie..... to powiedzcie gdzie podłączyć zeby pokazywało podciśnienie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
bo chodzi o to : podłączyłem wskaźnik pod wężyk od ecu, i podciśnienia nie pokazuje. a wężyk od ecu idzie prosto do dolotu
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
A powiedzcie mi w dieslu podciśnienia nie będzie pokazywał ten wskaźnik ????
jasiek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta