Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. pytanko : umie ktoś/moze kupować na niemiecki e-bayu ?
  2. predzej hamownia hamownii
  3. http://www.joemonster.org/filmy/9990/Wykopany-spod-ziemi-Plymouth-Belvedere-po-50-ciu-latach 50 lat pod ziemią w kapsule czasu, wykopany ... i chyba nie tak miał wygladac
  4. ja bym piątke zakładał http://www.e-linea.pl/!IMG/!MAM/MAMnuvo19black/auta/L/12.jpg
  5. wypadało by obniżyć
  6. gratuluje to teraz musisz juz kupic wieksze auto
  7. w praktycznie każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz takie przewody, średnice sobie zmierz suwmiarką lub chociaz linijką, albo wez i pokaz gosciowi w sklepie
  8. nie, kąt wtrysku to jedno, dawka paliwa to drugie choc oba sie ustala pompą
  9. ehh, stary nie płacz że tak i nie bądź takim egoistą bo Ci nikt nie bedzie chciał pomagać mamy ten sam problem wiec po co robić osobne wątki ? chyba że jesteś pępkiem świata
  10. Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora
  11. ale w czym Ty masz problem ? ja narazie weekendy spędzam na wsi i w okresie letnim rzadziej przyjezdzam na spoty, skonczy sie pogoda, zacznie sie uczelnia to znowu bede co tydzien Ciebie przeciez nikt nie zmusza, bedziesz miał czas to podjedziesz pozdro
  12. po samym chipie upalając auto moze już skoczyć EGT
  13. nie ma co o tym gadac, nie dasz rady/ nie mozesz/ nie chce Ci sie to nie przyjeżdżasz, nikt nie bedzie płakał Ci co mogą/ dają rade/ chcą to przyjezdzają, a że w okresie wakacji sporo osob wyjezdza w weekendy normalne jest to że bedzie mniej osob na spotach
  14. juz powyzej 160 KM wypadało by monitorowac ..
  15. jak juz ma robić to najlepiej wszystko od razu, a nie na raty i pozniej jezdzic co chwile do tunera na korekty jak paliwo takie drogie pompy 11, wtryski 230 do to VP, do tego turbo, fmic i masz te 180 KM > a tutaj w AJM to jesli chcesz miec te 150/160 kunia to turbo AWX + program, jesli wiecej to niestety nie mozna oszczedzac (porzadne turbo, uwolnić wydech, fmic itd) i uwazac na egt, bo chyba ajm jest podatny na to
  16. tez mam ten zestaw na wzmacniaczach i sie dało bez żadnego adaptera, wystarczy pare kabelków przelutowac
  17. spokojnie Piotrek, mozesz pojechac ze mną, wtedy nie bedziesz musiał wyjezdzac wczesniej, zeby zdąrzyć
  18. nie prawda, zobacz sobie 3 post w tym temacie :gwizdanie:
  19. podłącze sie pod temat bo u mnie też troche za dużo podkapca, egr mam cały ufajdany, nie wiem czy to przez niego, czy przez to że jest doje..ane koxu 003 004 008 010 011 jesli bedzie potrzeba to zrobie statyczne
  20. wezcie sobie dokupcie do nokia sound system jakies lepsze radio niz to fabryczne i zobaczycie jak fajnie to gra
  21. http://projekt-kasandra.blogspot.com/
  22. sokolnh odpowiedział(a) na kojot_84 temat w 1.9TDI
    tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.