Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gewindefahrwerk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytanko : umie ktoś/moze kupować na niemiecki e-bayu ?
-
[B5 AFN] Moj wykresik z hamowni - Diagtronik
predzej hamownia hamownii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/9990/Wykopany-spod-ziemi-Plymouth-Belvedere-po-50-ciu-latach 50 lat pod ziemią w kapsule czasu, wykopany ... i chyba nie tak miał wygladac
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
ja bym piątke zakładał http://www.e-linea.pl/!IMG/!MAM/MAMnuvo19black/auta/L/12.jpg
-
[B5 AHU] Które felgi wybrać???
wypadało by obniżyć
-
Będe miał drugiego syna
gratuluje to teraz musisz juz kupic wieksze auto
-
[B5 AHU] Trzy węże podciśnienia sparciały - jaka średnica i gdzie to kupić ?
w praktycznie każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz takie przewody, średnice sobie zmierz suwmiarką lub chociaz linijką, albo wez i pokaz gosciowi w sklepie
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
koszta, koszta
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po wymianie rozrzadu-niesmiala proba logowania-nie bijcie:P
nie, kąt wtrysku to jedno, dawka paliwa to drugie choc oba sie ustala pompą
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po wymianie rozrzadu-niesmiala proba logowania-nie bijcie:P
ehh, stary nie płacz że tak i nie bądź takim egoistą bo Ci nikt nie bedzie chciał pomagać mamy ten sam problem wiec po co robić osobne wątki ? chyba że jesteś pępkiem świata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ma przeciez dobrego lakiernika amatora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale w czym Ty masz problem ? ja narazie weekendy spędzam na wsi i w okresie letnim rzadziej przyjezdzam na spoty, skonczy sie pogoda, zacznie sie uczelnia to znowu bede co tydzien Ciebie przeciez nikt nie zmusza, bedziesz miał czas to podjedziesz pozdro
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
po samym chipie upalając auto moze już skoczyć EGT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma co o tym gadac, nie dasz rady/ nie mozesz/ nie chce Ci sie to nie przyjeżdżasz, nikt nie bedzie płakał Ci co mogą/ dają rade/ chcą to przyjezdzają, a że w okresie wakacji sporo osob wyjezdza w weekendy normalne jest to że bedzie mniej osob na spotach
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
juz powyzej 160 KM wypadało by monitorowac ..
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
jak juz ma robić to najlepiej wszystko od razu, a nie na raty i pozniej jezdzic co chwile do tunera na korekty jak paliwo takie drogie pompy 11, wtryski 230 do to VP, do tego turbo, fmic i masz te 180 KM > a tutaj w AJM to jesli chcesz miec te 150/160 kunia to turbo AWX + program, jesli wiecej to niestety nie mozna oszczedzac (porzadne turbo, uwolnić wydech, fmic itd) i uwazac na egt, bo chyba ajm jest podatny na to
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
tez mam ten zestaw na wzmacniaczach i sie dało bez żadnego adaptera, wystarczy pare kabelków przelutowac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tvr
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
spokojnie Piotrek, mozesz pojechac ze mną, wtedy nie bedziesz musiał wyjezdzac wczesniej, zeby zdąrzyć
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie prawda, zobacz sobie 3 post w tym temacie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Kopci na czarno po wymianie rozrzadu-niesmiala proba logowania-nie bijcie:P
podłącze sie pod temat bo u mnie też troche za dużo podkapca, egr mam cały ufajdany, nie wiem czy to przez niego, czy przez to że jest doje..ane koxu 003 004 008 010 011 jesli bedzie potrzeba to zrobie statyczne
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
wezcie sobie dokupcie do nokia sound system jakies lepsze radio niz to fabryczne i zobaczycie jak fajnie to gra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://projekt-kasandra.blogspot.com/
- [B5 AFN] Pokrywa silnika