Treść opublikowana przez sokolnh
- [B5 AFN] Pokrywa silnika
-
System do 2000 zł
to źle uważasz
-
[B5 AFN] Stukające hamulce
albo źle włożony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie wyszło, że co tanie to drogie
-
Dobrzy chiptunerzy
daj spokój, podejscie do klienta poniżej krytyki ... sprawdzanie stanu auta przed chipem, też nie bardzo a o samym programie sie nie wypowiem bo sie nie znam, ale zapewno sporo osob zrobi to lepiej
-
Zalegający samochód na warsztacie - co z nim ?
stare volvo
-
Zalegający samochód na warsztacie - co z nim ?
witam, mam taki mały problem, otóż w warsztacie mojego ojca stoi samochód klienta już od roku, samochód jest zrobiony i juz dawno był gotowy do odebrania, właściciel nie odbiera telefonu a jakiś czas temu nawet został wysłany jeden list z informacją, że jak nie odbierze samochodu to zostanie on zezłomowany, na to też zero odzewu, dlatego mam pytanie co w takiej sytuacji najlepiej jest zrobić ? pozdrawiam
-
1.9TDi VP+ by MR-MOTORS (AW69 - new stage)
z 3-litrowej bemki dużo było rzeźby zeby ją dopasować ? w każdym razie, gratuluje wyniku
-
[B5 AFN] Zapalona kontrolka ABS + migajacy (!)
możliwe że czujniki przy kołach są zbytnio wysuniete i poluzowane
-
[B5 AFN] Szarpie autem przy ruszaniu
sprzegło do wymiany[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 20:56 _________________________________________________prawdopodobnie sprężyny na tarczy już są luźne [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 20:58 _________________________________________________glapsson, po co te kombinacje, wyciagniesz skrzynie, wyjmiesz sprzegło i sobie zobaczysz organoleptycznie, że sprężyny na tarczy są luźne, tarcza zjechana do nitów, zatarte łożysko itp itd
-
[B5 ABC] Wyjace łożysko
a na pewno to łożysko skoro nic niepokojącego nie słyszałes ? opony nie są naząbkowane ?
-
Czym ogrzewać dom?
to chyba zależy od tego w jaki sposób masz dom ocieplony
-
Bunia Wąskiego ....
jest kocur, nie ma co
-
1.9TDi VP+ by MR-MOTORS (AW69 - new stage)
wydajna turbina to znaczy jaka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Stachury szukaja pracowników http://www.stachura.com.pl :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak sie nie dba to sie ma kare
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co Ty z tym robisz ?
-
[B5 AKN] Pękł mi pasek rozrządu - proszę o kosztorys naprawy ?
to samo doradziłem wczesniej, bez szydery ale ktoś sie bawi i usuwa posty :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz jest kozok
-
Dobrzy chiptunerzy
w Małopolsce nikogo dobrego nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdjecia w galerii no musze sie wybrac i pokupowac te filtry, ale te refleksy ludzi też da sie zliklidowac w photoshopie, jak bedzie wiecej czasu to sie zrobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dwa hdr-y: (do poprawki bo poruszyło mi sie jedno zdjecie ) reszta zaraz bedzie w galerii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niech ktoś wezmie kamere co by potem był materiał do filmiku i jako ze pogoda jest fajna, mozna by gdzies podjechac i zrobic grilla, pisze o tym teraz zeby znowu na spocie nie było "mozna było zrobić grila"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zeby mu sie zaraz rozpadł
-
[B5 AVG] Wyciąganie turbiny
śrubki jak zajrzysz pod maske to przeciez zobaczysz jak jest przykręcona i trzeba odkrecić