Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Pękł mi pasek rozrządu - proszę o kosztorys naprawy ?


RiCoTriCo

Rekomendowane odpowiedzi

:disgust: Witam :naughty: Stała sie rzecz straszna mianowicie ... w trakcie ruszania pękł mi pasek rozrządu i wiem że na forum z reguły nie porusza sie tematu pieniędzy ale czy ktos jest w stanie przedstawić mi koszt takiej naprawy . Ile trzeba dać za nowy orginalny pasek , koszt planowania głowicy , uszczelki , i różnych tam podzespołów które mogły ulec uszkodzeniu ( co mogło się uszkodzić? ) . Wiem że koszty mogę liczyć na tysiące ale mimo wszystko planuje doprowadzić moje cacuszko do stanu używalności :mysli: . Jeśli naprawię auto to na co muszę uważać ?? Czy już nie będe mógł karać mojego autka :evil: ???? Mechanikiem nie jestem i z góry dziękuje za info .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam...szykuj 5 w górę :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystej ciekawosci wiesz od kiedy nie byl wymieniany ? szczerze wspolczuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy w firmowym audi a6 też zerwał rozrząd tyle że koszt naprawy sięgnął ponad 9000zł i to takimi garażowymi sposobami żaden serwis typu bosch czy aso więc szczerze współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że cennik za takie naprawy to jebu.ki kosmos :( Najbardziej boli mnie to że pasek miałem wymieniać za 2 tygodnie :wallbash: a przejechane mam 198 000 tyś. . No nic postoi troche w garażu i powoli powoli spróbuje dać sobie z tym zonkiem rade . Samochód w sumie nie jest mi potrzebny na gwałt no ale dobrze jak szybko będzie na chodzie . A jak się to przekłada na mobilność auta po takich naprawach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy nie oplaci sie bardziej poszukac nowego silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RiCoTriCo, ile km temu robiony byl rozrzad (i czy to wiarygodne info) ? Czy te 198.000 to prawdziwy przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce ostatni wpis o wymianie rozrządu jest na 115 000 pózniej dłuuugo dłuuugo nic oprócz klocków i różnych pierdół ...

A ostatni wpis jest z jakiego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj przypadek potwierdza tezę, żeby wymienic rozrząd po zakupie auta, przynajmniej człowiek spi spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005 :blink: widze że 3 lata zrobiły robote . No nic zaczynam powoli nabijac swoja skarbonke a auto póki co w garażu pod płachtą .

Przez te 3 lata rownie dobrze auto moze miec 298 zamiast 198, wiec niestety sam sie wpakowales w maliny nie robiac rozrzadu po kupnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci. Tak to jest jak rozrząd jest stosunkowo drogi i próbuje sie przeciągnąć wymiane jak najpóżniej. Lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz cały silnik,a ze swojego sprzedasz to co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wsadz 1,9 - rozrzad bedzie tanszy :polew:

to samo doradziłem wczesniej, bez szydery ale ktoś sie bawi i usuwa posty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest kupowanie silnika... nie wiadomo na co trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co Ci sie przytrafi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...