Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie zaraz do mnie przyjedzie po przepływke to mu wytłumacze, że czasami tak bywa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to git
-
[B5 AFN] Dziwny metaliczny odgłos przy uruchomieniu silnika
albo jakis srubokręt zassało dla swietego spokoju bym tam zajrzał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mozesz, wez na piłke jutro, w niedziele mnie nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupujesz Pablo ?
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
zrób ponownie logi
-
Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???
dużo, ja bym poczekał az ori sie wykonczą i wtedy ewentualnie kupił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:juz wiem czemu ci nie wysłałem, nie mam żadnych zdjęć z tego grilla, nic nie pstrykaliśmy po prostu, mam tylko jedną fotę Piotrka i jedną żaby, chcesz przeciez były robione mam świadków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesku, zdjecia :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz coś upatrzonego? i ewentalnie gdzie ? nie mam nic upatrzonego, tylko jakbys tam gdzies znalazł jakis markowy używany gwint (KW, FK, h&r, ewentualnie supersporta) za przystepną cene to bym go wział cos takiego tak do mnie wyglada gwint http://cgi.ebay.de/SUPERSPORT-GEWINDEFAHRWERK-AUDI-A4-B5-8D-Limo-Avant_W0QQitemZ170241815000QQihZ007QQcategoryZ44151QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert, a moze być przywiózł z Niemiec jakies gewinde ? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane TA-Technix opinie!
cena nie sugeruje nic rewelacyjnego, ale nie wypowiadam bo nie znam tego produktu, w kazdym razie mam nadzieje, że nie jest to cos podobnego do gwintów gt cupline, które są po prostu do d..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak byś mógł na płytce wypalić ..... wdzięczny na zawsze .... płytki zawsze w autku mam więc oddam jak ktoś chętny to jak dobrze poszukam to znajdę resztę czyli początek 3 seri i dla chętnych byłby komplet spoko, dam komuś jutro na piłce, bo w niedziele mnie nie bedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gotowiec ?
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
załóż blokade zapłonu i powiedz, ze silnik nie odpala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam od 8 do 13-tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mięczaki ja własnie skonczyłem 3 serie, całkiem całkiem, Sucre sie pięknie wpakował :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogladam własnie prison breaka serie trzecią, i powiem wam, że też wciaga jak poprzednie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zależy ile chcesz :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, i wydajnieszy tu masz te Twoje obecne popierdółki http://img71.imageshack.us/my.php?image=fmic2dr6.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a zakładasz w tej cenie? w cenie to Ci moge na piance do okien zamontowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale z tą cena 250 to zartowałem, są chetni za 409 zł ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobra, cena to 250 zł / szt ale musze coś zarobić na Was, nie ?