Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nakręciliscie jakis filmik wogóle ? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Temperatura w dolocie
na smic w gorące dni w 1z-cie miałem 54
-
Prawda? kto w to wierzy?
:polew: to był mulder i scully
-
[ALL B6] Felgi 18'' Nuvolari czy RS6
i dlatego lepiej wygladają
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane TA-Technix opinie!
ok otóz gwint cupline'a po pewnym okresie staje sie bardzo twardy, jak masz rozkręconego i auto stoi wysoko to jest mega twardo, jak go skręcisz prawie na maxa, to jest w miare, ale miske olejową spawasz co chwile
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
ee tam kupa widziałem gorsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj- [B5 AFN] Moja niebieska A4
bardzo fajna, lubie ten kolor zmien koniecznie kierunki boczne na białe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra Piorek, jesteśmy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie spam, tylko intelektualne wypociny na wysokim poziomie- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- [ALL B6] Felgi 18'' Nuvolari czy RS6
z tych 2 to rs6, ale wział bym pod uwage jeszcze mam nuvo 7, ładniejsze od NUVOLARI- [B5 AEB] bobasek
daj jakiś opis autka i wiecej zdjec fajnie że- [B5 AFN] [B5 AFN] Moje pierwsze auto i w dodatku A4
bardzo fajna audiczka gratuluje zakupu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozwoliłem sobie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro sie dokleje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to żes Cie poszalali - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!