Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Ale po co przeciez Ci odjechałem Tylko wczesniej 2jka nie weszła dopiero na 4-tym biegu, a masz niby 60 koni wiecej :gwizdanie: a co do biegu to takie kity to wciskaj pimpom zresztą poczekaj jeszcze troche
  2. no spocik ok Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy
  3. kasa włożona w auto sie przeciez nigdy nie wraca
  4. http://www.joemonster.org/filmy/10564/Najgorszy_tor_przeszkod_Wipeout :kox:
  5. nie bardzo z rozstawem Rozstaw Śrub: 5x100 / 5x114.3 ale fakt, są fajne
  6. a to są przeciez stare ramki
  7. zakładając nowe wtryski to powrót to właściwych parametrów, ale zakładając mocniejsze wtryski, bedzie dymił i tyle
  8. no ze startu pewnie nie, raczej rolowany [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 14:57 _________________________________________________ no na clubie muzina sie chwali wszedzie
  9. powinno to sie wymieniać wszystkie naraz, ale pewnie wiekszosc wymienia pojedyńczo, łacznie ze mną a jak sie wymienia górne wahacze, szczególnie przedni to trzeba wyciagnąc amortyzator, bo inaczej nie wyciagniesz śruby wiec jak juz jest "na wierchu" to najlepiej wymienić tez drugiego
  10. mam dla was njus, co niektórych pewnie ucieszy objechał ese adiego
  11. ja mysle że Cuber zmadzeje i kupi czerwoną http://moto.allegro.pl/item407921293_audi_s4_manual_4_2_quattro_idealny.html kocur
  12. no niestety życie nie jest łatwe jeszcze 3 godz
  13. co do zdjecia to stempel w PS-ie, kopiuj, wklej i nie bedzie dachów, wiekszy kontrast tez by sie przydał
  14. niekoniecznie... cytuję za "[tdI] Diagnostyka (aktualizacja: 30 VII 2008)": a u Ciebie jest w poz. 4 ~59% więc chyba trzeba powtórzyć :gwizdanie: ale to tylko moje zdanie Poza tym przydałyby się statyczne faktycznie 59 %, widocznie ma bardzo gruby dywanik pod pedałami
  15. pracowałem tu http://www.stachura.com.pl/ bede pracował tu http://www.specauto.pl/
  16. no ja dzisiaj mam dobry humorek, bo to ostatni dzien pracy w stachurze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.