Treść opublikowana przez sokolnh
-
Studia zaoczne czy dzienne
no nie wiem, studiowałem na aghu na dziennych i zajecia miałem porozrzucane po całych dniach, o 8 rano jedno, potem przerwa 3 godz, drugie zajecie, potem przerwa i o 20 nastepne ... dramat teraz jestem na zaocznych i powiem Ci ze załuje ze poszedłem na dzienne, tak jak spora czesc moim znajomych, także nie słuchaj namów, że na dziennych to jest życie, wieczna impreza itp itd gó.no prawda idz na zaoczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aha, no to Ci je oddam
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
narazie pewni ori, przyjdzie zima, bedziemy myslec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiem Ci jak mi przyjda 18" ok ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
łyknąć łyknął, ale narazie czekam na nie co do osiągów to na 18-skach załozone sa 225/40 czyli to samo jesli chodzi o szerokosc jak na 17" mam pozostaje kwestia cięzaru, felga 17" s4 waży z oponą 22 kg, to sporo jak mi przyjdą to zważe te 18" i powinno byc wszystko jasne
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
fajna takie fotele i kiera by mi sie przydała ale drewna bym sie pozbył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wątek jest gdzie indziej, bede was po prostu dopisywał mnie też dopisz parówko :> A gdzie :?: :gwizdanie: http://forum.mtk-klub.pl/viewtopic.php?p=250497#250497 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2179276#2179276
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wątek jest gdzie indziej, bede was po prostu dopisywał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł chłopaki z mtk organizują hamownie http://detech.pl/ na 13 wrzesnia, tylko ośka cena pomiaru: 50 zł ja jade, jak ktos chetny niech da znac, to dopisze do listy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miało być :gwizdanie: dajesz Kamil moge dac, ale lepiej by było jakby trafiło na pierwsza strone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miało być :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś przefiltrowana ta galeria :gwizdanie: no nawet bardzo ale naraz nie wrzuce wszystkich bo mam 800 zdjec ze zlota [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 14:24 pm_________________________________________________obiecałem, wiec wrzucam http://www.moszna-zamek.pl/pol/zamek/zamek.htm http://www.zamek-moszna.yoyo.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://picasaweb.google.pl/sokolnh/ZLOTA4KLUBSOBIESZOWO2008
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
wrzuciłem troche zdjec do galerii http://picasaweb.google.pl/sokolnh/ZLOTA4KLUBSOBIESZOWO2008
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to troche potrwa no to nie pikasuj wszystkich tylko te fajniejsze tempy chu.. najpierw dam oficjalne :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 11:45 am_________________________________________________p.s. sam jesteś tempy ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to troche potrwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmiane serwera robią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zlocik średni, zdjecia dam pozniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł meny
-
[B5 AFN] Moje sreberko / SPRZEDAM
ładna, fajne felgi tylko troche taka spłaszczona
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AAH] Mały drag z BMW 323 w Wieluniu
taki wyczyn to nie na moje nerwy graty
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
czarne ? no nie głupio