Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. no nie wiem, studiowałem na aghu na dziennych i zajecia miałem porozrzucane po całych dniach, o 8 rano jedno, potem przerwa 3 godz, drugie zajecie, potem przerwa i o 20 nastepne ... dramat teraz jestem na zaocznych i powiem Ci ze załuje ze poszedłem na dzienne, tak jak spora czesc moim znajomych, także nie słuchaj namów, że na dziennych to jest życie, wieczna impreza itp itd gó.no prawda idz na zaoczne
  2. aha, no to Ci je oddam
  3. narazie pewni ori, przyjdzie zima, bedziemy myslec
  4. powiem Ci jak mi przyjda 18" ok ?
  5. łyknąć łyknął, ale narazie czekam na nie co do osiągów to na 18-skach załozone sa 225/40 czyli to samo jesli chodzi o szerokosc jak na 17" mam pozostaje kwestia cięzaru, felga 17" s4 waży z oponą 22 kg, to sporo jak mi przyjdą to zważe te 18" i powinno byc wszystko jasne
  6. fajna takie fotele i kiera by mi sie przydała ale drewna bym sie pozbył
  7. wątek jest gdzie indziej, bede was po prostu dopisywał mnie też dopisz parówko :> A gdzie :?: :gwizdanie: http://forum.mtk-klub.pl/viewtopic.php?p=250497#250497 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2179276#2179276
  8. wątek jest gdzie indziej, bede was po prostu dopisywał
  9. joł chłopaki z mtk organizują hamownie http://detech.pl/ na 13 wrzesnia, tylko ośka cena pomiaru: 50 zł ja jade, jak ktos chetny niech da znac, to dopisze do listy
  10. miało być :gwizdanie: dajesz Kamil moge dac, ale lepiej by było jakby trafiło na pierwsza strone
  11. miało być :gwizdanie:
  12. coś przefiltrowana ta galeria :gwizdanie: no nawet bardzo ale naraz nie wrzuce wszystkich bo mam 800 zdjec ze zlota [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 14:24 pm_________________________________________________obiecałem, wiec wrzucam http://www.moszna-zamek.pl/pol/zamek/zamek.htm http://www.zamek-moszna.yoyo.pl/
  13. http://picasaweb.google.pl/sokolnh/ZLOTA4KLUBSOBIESZOWO2008
  14. wrzuciłem troche zdjec do galerii http://picasaweb.google.pl/sokolnh/ZLOTA4KLUBSOBIESZOWO2008
  15. no to troche potrwa no to nie pikasuj wszystkich tylko te fajniejsze tempy chu.. najpierw dam oficjalne :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 11:45 am_________________________________________________p.s. sam jesteś tempy ...
  16. zmiane serwera robią
  17. zlocik średni, zdjecia dam pozniej
  18. ładna, fajne felgi tylko troche taka spłaszczona
  19. taki wyczyn to nie na moje nerwy graty
  20. czarne ? no nie głupio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.