-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
może to od klimy. U mnie w Jeepie jest spowodowane kilmą- tylko u w żepach to byłofabryczne Bardzo ładna A4, szkoda tylko ,że 1/2 Q :gwizdanie:
-
Gdzie na studia - MiBM czy transport ?
zależy jak Ci leży matma i fizyka:) Polbuda nie jest latwa, jest trudna, dużo osób odpada po 1 roku. jeżeli zdawałes matme na rozszerzonym i masz poniżej 70% to bym nie szedł, aczkolwiek u mnie w grpie ludzie byli po historii, uczyli sie dniami i nocami az w koncu zdali, także nie me rzeczy nie możliwych
-
Gdzie na studia - MiBM czy transport ?
ja byłem na transporcie , nie stety nie podolałem matmie i rysunkowi technicznemu( prof poprostu nie chcial mi zaliczyć , oblał mi 7 projektów- pomimo ,że od 3 rysowane były przez inżyniera z 30 letnik doświadczeniem:). Generalnie boję się wrócic na polibude, dlatego ide teraz na UP w Poznaniu, a poli zaczne na zaocznych za klika lat ,żeby mieć inżyniera;d PS. byłem na PP na dziennych, ale poszedłbym na mechanike- w poznaniu są łatwiejsze, na zaocznych dużo łatwiejsze niż na dziennych.
-
[ALL B5] Nagaro Blue S4 320PS
dobre pytanie kosianiak;d oprócz Nagaro Blue wg mnie najelpszy jest imola yellow jedzi taka w poznaniu w avancie - cudna jest
-
Kupowanie używanego auta u Autoryzowanego Dealera - UWAGA !!!
no nie stety , tak juz jest Ford i cała grupa VAG to też nie złe ziółka ;( :wallbash:
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/162369/ile-placimy-za-paliwo
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/161745/to-sie-nazywa-szczescie
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/161941/prawdziwy-maratonczyk
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/161493/jak-anglicy-radza-sobie-z-fotoradarami-zobacz
-
Rower za tysiaka
MATI_A4 dobry rower kosztuje sporo :gwizdanie: Wiem bo miałem kilka rowerów i jakbym je policzył to dobrą eskę B5 bym kupil Ale nie chodzi o to, poprostu jeżeli chcesz miec tarcze to jak dla mnie min to XT, Avid 7, miałem XTRy, avidy Juicy Carbon, XT dual control, teraz mam XT 2009 i powiem Ci ,że sprawują sie tak dobrze jak XTR, ale Avidy i tak były najlepsze - to taki mały OT. W sumie troche malo napisałem o tych rowerach,a le rzeczywiscie do 1000zl mieżlbym w krossa(mam kilku znajomych w teamie krossa to może wyciagne jakies znizki) corrateca (może nawet do 30% znizki) jeżeli tu jedzi kilka osób to może kojarzą białe stroje Joe Cox`a:D Pozdrawiam
-
Rower za tysiaka
witam najlepiej byłoby kupić rower dobrej marki, ale do 1000zl może byc ciezko:D, lepiej to ok 1500zł moge polecic treka,meridę, corateca(mogę załatwic spore znizki , ale to na PW) ,leader fox(trochę zareklamuję zeszłorocznego sponsora ) Warto ,żeby rower był na hamulach typu V-brake (dobry rower z tarczami to ok 10kzł), posiadał dobre, wygodne siodło i miał tylko przedni amortyzator, tylny nie w tym przedziale cenowym.Pozatym do roweru dolicz zakup kasku, mi uratwał kilka razy głowe, 2 juz rozbiłem na mak , ale łep mam cały:) jak by co słurze pomocą na pw
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
http://www.myspace.com/michalzenca a ktos słuchał muzyki hteb-a ??? jak dla mnie :kox: :kox: płyty szukam już po empikach, ale nie ma ;(
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
zgadadzam się :kox: pozatym ostatnio słucham nowego albumu Prodigy i składankę Top Gear-a:)
-
Czy jeździł ktoś VW Caddy ?
ja latałem ta, jedzi całkiem spoko, ale przy załadaowniu już trochę cięzej mu:) najlepiej do tego auta 2,0tdi 140km- juz sie zbierało rownież upalałem SDi 68km - max predkosc z górki 130km/h , czas do setki liczony w minutach
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: tylko tak mozna opisac to auto
jura
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta