Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
mam nadzieję że nam dadzą oddzielne łóżka bo jak nie to będziesz biedny :decayed: spoko, upije sie to nie bede nic czuł
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
no z miejsca jak rusza jest masakra, potem bez rewelacji :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
- virtual tuning - felgi
ja tam wole niezawodnego photoshopa- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
znalazłem chetnego na zamiane zawieszenia na 1be, także jak dobrze pojdzie, to po zlocie audica pójdzie w dół co do felg to zastanawiam sie tez nad opcją od rs6, moze popularne, ale łatwo dostac na dobre pieniądze- [B5 1Z] A4 TDI 90 KM olej w rórze ciśnieniowej dolotu
rurze :gwizdanie: olej w rurze, normalna rzecz, 0,5 litra na 10.000 km juz nie, ale do przyjecia, pewnie uszczelniacze puszczają, miska olejowa mokra ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/10629/Dane_Cook_Moj_pierwszy_lodzik- [Małopolska] Widziany, widziana
no dokładnie- [ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
nic, musisz znalesc sobie kogos kto chce sie pozbyc sportowego zawieszenia (przeważnie jakiś starszy chłop co woli komfort) i sie zamieniasz na twoje zwykłe co do kosztów wymiany to u mnie odpadają, bo sobie sam to zrobie, a jakbys chciał robić gdzies w warsztacie to pewnie z 300 by to kosztowało, bo jednak troche roboty jest, szczególnie jak sie śruby zapieką przy górnych wahaczach no i dwa podnosniki sie zajmuje- [B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
też nie wierze, mój szedł max 200 a mocy miał sporo wiecej niz seria, to kwestia skrzyni biegów- [Małopolska] Widziany, widziana
kto kogo, gdzie, kiedy nic sie nie ukryje dzisiaj Wąski o 7.45 na nowochuckiej- [ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
ja powiem tak, kupiłem poprzednią audice na felach 15-ach, stwierdziłem że kupie sobie 16" bo to wyglad troche lepszy, a komfort zostanie na podobnym poziomie, potem załowałem że nie kupiłem od razu 17", za jakis czas je kupiłem + zawieszenie 1be i było miodzio teraz też pewnie załoze 1be ale już z 18" :th: - virtual tuning - felgi