Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. mam nadzieję że nam dadzą oddzielne łóżka bo jak nie to będziesz biedny :decayed: spoko, upije sie to nie bede nic czuł
  2. no z miejsca jak rusza jest masakra, potem bez rewelacji :gwizdanie:
  3. ja tam wole niezawodnego photoshopa
  4. znalazłem chetnego na zamiane zawieszenia na 1be, także jak dobrze pojdzie, to po zlocie audica pójdzie w dół co do felg to zastanawiam sie tez nad opcją od rs6, moze popularne, ale łatwo dostac na dobre pieniądze
  5. rurze :gwizdanie: olej w rurze, normalna rzecz, 0,5 litra na 10.000 km juz nie, ale do przyjecia, pewnie uszczelniacze puszczają, miska olejowa mokra ?
  6. http://www.joemonster.org/filmy/10629/Dane_Cook_Moj_pierwszy_lodzik
  7. no dokładnie
  8. nic, musisz znalesc sobie kogos kto chce sie pozbyc sportowego zawieszenia (przeważnie jakiś starszy chłop co woli komfort) i sie zamieniasz na twoje zwykłe co do kosztów wymiany to u mnie odpadają, bo sobie sam to zrobie, a jakbys chciał robić gdzies w warsztacie to pewnie z 300 by to kosztowało, bo jednak troche roboty jest, szczególnie jak sie śruby zapieką przy górnych wahaczach no i dwa podnosniki sie zajmuje
  9. też nie wierze, mój szedł max 200 a mocy miał sporo wiecej niz seria, to kwestia skrzyni biegów
  10. kto kogo, gdzie, kiedy nic sie nie ukryje dzisiaj Wąski o 7.45 na nowochuckiej
  11. ja powiem tak, kupiłem poprzednią audice na felach 15-ach, stwierdziłem że kupie sobie 16" bo to wyglad troche lepszy, a komfort zostanie na podobnym poziomie, potem załowałem że nie kupiłem od razu 17", za jakis czas je kupiłem + zawieszenie 1be i było miodzio teraz też pewnie załoze 1be ale już z 18" :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.