Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł dzisiaj piątek, także wszyscy razem " pokonam dzis siebie, pokonam siebie, udowodnie ze moge wypic wiecej "
-
[ALL B7] ori Xenon od B8 do B7
pytanie: po co ?
-
[B5 AHU] Jakie wtryski od czego?
kiedys miałem takie po 170 zł z intercarsu, a że oni też pewnie marże sobie naliczają, także skąś napewno mozna taniej dorwać
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
no dokładnie tak jest, juz raz przedłużałem i jakoś super promocji nie dostałem, dla sprzedawców w salonach bardziej opłacalne jest pozyskiwanie nowych osób niz przedłuzanie umów ze "starymi" wiekszosc moich znajomych jest podzielona orange/plus a jako, że z orange bede raczej rezygnował to przerzucę sie na plusa
-
[B5 AKN] Logi Dynamiczne poprawione
przepływka czyszczenie/wymiana
-
[B5 AHU] Jakie wtryski od czego?
tak co do fmic http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.0.html
-
[B5 AJM] Sportowe sprezyny z 2,5TDI do 1,9TDI
powinno pasować, ale to chyba wiecej niż 30 mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themon http://pl.youtube.com/watch?v=FlOgaBY7Wts
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i dlatego jezdzi tiguaną
-
[B5 AHU] Jakie wtryski od czego?
z Krakowa jest bliżej bedzie miał do Aligatora, on też ma 216-tki w ofercie, z tym ze troche dołożysz i kupujesz lepsze 230-tki chociaz do seryjnego AHU moze mijac sie to z celem [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 14:27 _________________________________________________a jakbyś chciał tego fmica, to w małopolskim masz temat o zbiorowym zakupie, ale pospiesz sie z decyzją bo za niedługo zamawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest, chłopaki maja sobie nawet grilla robić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrób grila, porównamy zasięgi dzieki, chetnie skorzystam
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
a pomijąc kwestie zasiegu, bo raczej plus i era tam mają lepszy niz orange
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koszty rozmów/ jakies promocje no i zasieg na dalecho :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jakie wtryski od czego?
boseron, ja mam wtryski od 110 -tki na handel jakby co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie mam orange i mysle nad zmianą <lili> no to jaka wedlug ciebie powinna byc idealna kobieta? <rafu> hmmm... porzadna i wstydliwa <lili> czemu? <lili> to chyba nie bardzo w twoim stylu <rafu> zeby porzadnie się rznela i wstydzila odmowic <lili> a jednak w twoim [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 12:13 _________________________________________________<Zielin> Są dwa rodzaje miłości na tym świecie: Za darmo i za pieniądze. <Zielin> Przy czym już dawno mądrzy ludzie to obliczyli, ze ta za pieniądze wychodzi znacznie taniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie, jaki operator komórkowy jest najlepszy wg was ?
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
witam, ostatnio dzwonił do mnie pan z oranga, w zwiazku z tym, że umowa z nimi mi sie konczy za niedługo, zaproponował bym przyszedł do nich do salonu to przedstawi mi oferte i po tym telefonie zacząlem sie zastanawiac czy przedłużac umowe z nimi czy moze przejsc do innej sieci, tylko własnie nie wiem która na daną chwile i patrząc delikatnie w przód bedzie najlepszym wyborem. - PLUS - ERA - ORANGE - PLAY - MOBILKING ? <- szczerze to o nim za wiele nie wiem abonament w granicach 50 zł dodam jeszcze, że mam dom poza krakowem, gdzie z zasiegiem bywa róznie , a obecnie w orangu mam tylko jedno miejsce koło domu z którego moge swobodnie rozmawiac, także miło by było jakby ten operator miał tam wiekszy zasieg pozdrawiam
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
oba naraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
macie OMG WTF :polew: http://www.joemonster.org/filmy/10386/Talia_osy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc