Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. joł dzisiaj piątek, także wszyscy razem " pokonam dzis siebie, pokonam siebie, udowodnie ze moge wypic wiecej "
  2. pytanie: po co ?
  3. kiedys miałem takie po 170 zł z intercarsu, a że oni też pewnie marże sobie naliczają, także skąś napewno mozna taniej dorwać
  4. no dokładnie tak jest, juz raz przedłużałem i jakoś super promocji nie dostałem, dla sprzedawców w salonach bardziej opłacalne jest pozyskiwanie nowych osób niz przedłuzanie umów ze "starymi" wiekszosc moich znajomych jest podzielona orange/plus a jako, że z orange bede raczej rezygnował to przerzucę sie na plusa
  5. tak co do fmic http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.0.html
  6. powinno pasować, ale to chyba wiecej niż 30 mm
  7. themon http://pl.youtube.com/watch?v=FlOgaBY7Wts
  8. i dlatego jezdzi tiguaną
  9. z Krakowa jest bliżej bedzie miał do Aligatora, on też ma 216-tki w ofercie, z tym ze troche dołożysz i kupujesz lepsze 230-tki chociaz do seryjnego AHU moze mijac sie to z celem [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 14:27 _________________________________________________a jakbyś chciał tego fmica, to w małopolskim masz temat o zbiorowym zakupie, ale pospiesz sie z decyzją bo za niedługo zamawiam
  10. jest, chłopaki maja sobie nawet grilla robić
  11. zrób grila, porównamy zasięgi dzieki, chetnie skorzystam
  12. a pomijąc kwestie zasiegu, bo raczej plus i era tam mają lepszy niz orange
  13. koszty rozmów/ jakies promocje no i zasieg na dalecho :gwizdanie:
  14. boseron, ja mam wtryski od 110 -tki na handel jakby co
  15. no własnie mam orange i mysle nad zmianą <lili> no to jaka wedlug ciebie powinna byc idealna kobieta? <rafu> hmmm... porzadna i wstydliwa <lili> czemu? <lili> to chyba nie bardzo w twoim stylu <rafu> zeby porzadnie się rznela i wstydzila odmowic <lili> a jednak w twoim [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 12:13 _________________________________________________<Zielin> Są dwa rodzaje miłości na tym świecie: Za darmo i za pieniądze. <Zielin> Przy czym już dawno mądrzy ludzie to obliczyli, ze ta za pieniądze wychodzi znacznie taniej
  16. panowie, jaki operator komórkowy jest najlepszy wg was ?
  17. witam, ostatnio dzwonił do mnie pan z oranga, w zwiazku z tym, że umowa z nimi mi sie konczy za niedługo, zaproponował bym przyszedł do nich do salonu to przedstawi mi oferte i po tym telefonie zacząlem sie zastanawiac czy przedłużac umowe z nimi czy moze przejsc do innej sieci, tylko własnie nie wiem która na daną chwile i patrząc delikatnie w przód bedzie najlepszym wyborem. - PLUS - ERA - ORANGE - PLAY - MOBILKING ? <- szczerze to o nim za wiele nie wiem abonament w granicach 50 zł dodam jeszcze, że mam dom poza krakowem, gdzie z zasiegiem bywa róznie , a obecnie w orangu mam tylko jedno miejsce koło domu z którego moge swobodnie rozmawiac, także miło by było jakby ten operator miał tam wiekszy zasieg pozdrawiam
  18. macie OMG WTF :polew: http://www.joemonster.org/filmy/10386/Talia_osy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.