Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

ostatnio dzwonił do mnie pan z oranga, w zwiazku z tym, że umowa z nimi mi sie konczy za niedługo, zaproponował bym przyszedł do nich do salonu to przedstawi mi oferte i po tym telefonie zacząlem sie zastanawiac czy przedłużac umowe z nimi czy moze przejsc do innej sieci, tylko własnie nie wiem która na daną chwile i patrząc delikatnie w przód bedzie najlepszym wyborem.

- PLUS

- ERA

- ORANGE

- PLAY

- MOBILKING ? <- szczerze to o nim za wiele nie wiem

abonament w granicach 50 zł

dodam jeszcze, że mam dom poza krakowem, gdzie z zasiegiem bywa róznie :) , a obecnie w orangu mam tylko jedno miejsce koło domu z którego moge swobodnie rozmawiac, także miło by było jakby ten operator miał tam wiekszy zasieg :wink4:

pozdrawiam

Opublikowano

Jeżeli chodzi o zasięg, to możesz zawsze kupić prepaida za kilka złotych i sprawdzić jaka sieć ma najlepszy zasięg.

Opublikowano
  • Autor

a pomijąc kwestie zasiegu, bo raczej plus i era tam mają lepszy niz orange

Opublikowano

co do orange to faktycznie nie jest dobrze jeśli myślisz o tym domu poza Krakowem ja bym wybrał Plusa albo Era (ewentualnie Heya) ale bardziej Plus

Opublikowano

ERA :decayed:

Opublikowano

Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus :wink4:

Opublikowano

Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus :wink4:

oj nie wiem ... nie sugerujcie się mapkami ze stron operatorskich - różnie z tym bywa, szczególnie w DCS'ie siejącym po osiedlach

Pytanie w generalce jest o to który o. jest najlepszy ale to chyba zbyt szeroko postawione przed nami zadanie

Opublikowano

Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus :wink4:

oj nie wiem ... nie sugerujcie się mapkami ze stron operatorskich - różnie z tym bywa, szczególnie w DCS'ie siejącym po osiedlach

Pytanie w generalce jest o to który o. jest najlepszy ale to chyba zbyt szeroko postawione przed nami zadanie

ja ma PLUSA ale jest kicha z zasięgiem czasami a na drugim mam HEYAH czyli ERA i jest dużo lepiej

Opublikowano

Od 10 lat mam ERĘ i jestem zadowolony co prawda mam na firmę i zapewne inne naliczanie.ale zasięg to ma najlepszy :)

Opublikowano

kiedys mialem plusa ... ale przeszedlem na ere i stwierdizlem ze to duzo lepsza siec... teraz wszyscy w rodzinie maja ERE ... mam i JA :)

Opublikowano

sam jestem w Orange mam tam 4 abonamenty :D ale nie polecam ci go... jestem tam tylko z jednego powodu ale nieważne...

polecam PLUS i wołaj o Nokie to masz zasięg nawet pod ziemia :tongue4:

Opublikowano

też mam Erę i nie miałem powodów do narzekań.

Ja Ci proponuję nie skakać co chwile z operatora do operatora, bo im dłużej jesteś u jednego, to jakieś nowe profity są, które rekompensują chwilowo niższe ceny u konkurencji.

Opublikowano

jak |-|uj

jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!

Opublikowano

jak |-|uj

jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!

czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat :)

Opublikowano

znowu ja uwazam ze era jest droga... ale jeszcze sokolnh niech patrzy na to czy w wiekszosci gada z ludzmi z orange czy z plusa czy z ery... chyba ze ci nie zalezy co>?? :wink4:

czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat :)

Opublikowano

Przecież teraz wogóle nie opłaca się przedłużać umowy.Pierwszy lepszy ludzik z ulicy , który pójdzie wziąć telefon na abonament często dostaje lepsze warunki niż ktoś , kto jest w danej sieci już 2 lata :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przecież teraz wogóle nie opłaca się przedłużać umowy.Pierwszy lepszy ludzik z ulicy , który pójdzie wziąć telefon na abonament często dostaje lepsze warunki niż ktoś , kto jest w danej sieci już 2 lata :naughty:

no dokładnie tak jest, juz raz przedłużałem i jakoś super promocji nie dostałem, dla sprzedawców w salonach bardziej opłacalne jest pozyskiwanie nowych osób niz przedłuzanie umów ze "starymi"

wiekszosc moich znajomych jest podzielona orange/plus a jako, że z orange bede raczej rezygnował to przerzucę sie na plusa :wink4:

Opublikowano

Dla przedluzajacych umowe Era jest najlepsza,a dla nowych abonentow Plus lub Orange.

Opublikowano

jeśli chodzi o zawieranie umów to zależy jak i dla kogo, jednemu bardziej opłaci się podpisać umowę jeszcze raz, a drugiemu wziąść to co jest przy tzw. "ofercie lojalnościowej"

Wszystka zależy od danego abonamenta (często tak o sobie mówią). Jeśli chodzi o zasięg to polecam Erę

A co do kosztów to można sprawdzić raporty UKE, przeliczają takie sprawy i ogólnie piszą co i jak i gdzie...

Opublikowano

Orange ma do .... zasieg :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.