Treść opublikowana przez surowy
-
[ALL] Problem z OC
najwyraźniej właściciel nie poinformował ubezpieczyciela, jak należy. Ja jak kupowałem samochód, to samemu latałem do PZU, żeby zrezygnować z ich ubezpieczenia.
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
może ma, a może nie ma. Dawniej nie robili w laptopach partycji "restore". na naklejce powinien byc Cd-key, jezeli uzyjesz go przy instalacji i zainstalujesz taka sama wersje windowsa, to nie bedzie problemow.
-
Nowe policyjne fury..
chyba będzie można zdjąć tablice w stolicy, to nie będą w stanie nic zrobić
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://www.v10.pl/Gumpert,Apollo,S,czyli,demon,szybkosci,bylego,inzyniera,AUDI,zdjecia,i,video,17327.html << tu masz wyjaśnienie, skąd taka tablica
-
[ALL] Kurs odzyskiwania punktów
jesli jeden z tych tirow tez jest na zdjeciu, to prawdopodobnie nie dostaniesz fotki.
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
musisz zainstalować sterowniki do karty graficznej.. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 17:27 _________________________________________________ Din?
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
też mam Erę i nie miałem powodów do narzekań. Ja Ci proponuję nie skakać co chwile z operatora do operatora, bo im dłużej jesteś u jednego, to jakieś nowe profity są, które rekompensują chwilowo niższe ceny u konkurencji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem posiadaczem Seata Leona, ale powoli przymierzam się do zmiany samochodu i w kręgu moich zainteresowań a4/s4 jest najwyżej