Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko Era!!!

Opublikowano

No cóż, ja od ponad dziesięciu lat jestem z plusem :)... i nie narzekam :gwizdanie:.

i raczej nie zmienił bym sieci na inną :decayed:.........

Opublikowano

W firmie jest 7 numerow, pierwsze od 98 roku, przy przedluzaniu umowy w ORANGE nic ciekawe, co wiecej jakies ostatnie 2 lata z zasiegiem zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej ..... Mysle jak to rozegrac aby ze wszystkimi numerami przejsc do plusa, ale raczej bedzie czekac mnie to wszystko po kolei, kazdy numer osobny przy przedluzaniu umowy ..... :wallbash:

Ogolnie NIE POLECAM Orange .

Opublikowano

macie rację, wszystko tylko nie orange... :thumbdown: , w ogóle nie warto u nich przedłużać umowy bo są co najmniej śmieszni z tymi swoimi propozycjami i tak jak już ktoś napisał, lepsze propozycję mają dla nowych niż dla stałych klientów. ja osobiście korzystam z plusa i pamiętam że oni zawsze mieli najlepsze telefony w ofercie, era natomiast zawsze była najdroższa. A który jest najlepszy... trzeba by się dobrze zapoznać z ofertami operatorów (plus, era) i wtedy podjąć decyzję :good:, najlepiej przejść się do salonu i popytać co Ci mogą zaoferować, może trafisz akurat na jakąś dobrą promocję z dobrym telefonem i gratisowymi minutami czy smsami co miesiąc :gwizdanie:

Opublikowano

pójscie do salonu to tylko strata czasu. zadzwoń bezpośrednio na infolinę i targuj warunki umowy i ofertę-tylko tak dostaniesz najwięcej i dobry telefon po taniości. znam to z autopsji.

Opublikowano

noo ja mam z orange od jakiś 6 lat w sumie, zawsze na abonament i koszt koło 50/55zł, rodzinka jeszcze ma 3 inne fony w orange i powiem że nie jest źle, ale cyrki z zasięgiem :disgust:

za niedługo kończy mi się umowa, i jak widze te ich propozycje jeśli chodzi o telefony to niech sobie darują...i prawdopodobnie będe przechodził do PLAY bo tam dostane fajny felefonik z sporą ilością minut...

więc jednym słowem orange to nic ciekaweego :gwizdanie:

Opublikowano

przy przedluzeniu umowy mialem dostac 25zl gratis chyba przez 3 miesiace... niedawno mialem doladowanie... sprawdza a tu d*pa... kasa ubywa a o promocji ani slychu ani widu... dzisiaj mam zamiar sie kopnac do salonu i spytac co i jak...

to oczywiscie cale ORANGE... najlepiej bylo mi sie wydaje w czasach IDEI !!! Nawet reklamy mieli lepsze :polew:

Opublikowano

A pamiętacie jak Orange przejmowała Idee to mówili,żeby podpisywać z nimi umowy,bo Orange jest w całej Europie i rozmowy za granicą będą w tej samej cenie co w kraju ?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.