Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
skrzynie zmieniasz, jakis inne mody, a fmica Ci sie nie chce zrobić, spoko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie czekam, aż Waski mi załatwi :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to podziałajcie coś w niedziele [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 21:17 _________________________________________________jakby kogos interesowało to tak wyglada wtrysk w środku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dorwałem kamerke internetową od kumpla ale jakosc jest fatalna, za to wiem jak zamontowac + nagrywanie na laptopa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie myśle nad tym, ma ktos jakoms dobrą kamerke internetową ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 19:32 _________________________________________________o takie ujecia mi chodzi http://pl.youtube.com/watch?v=djGxtRRmUVA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedą gorsze ujęcia, ale jak sie zgłaszasz to mozna spróbowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozkminiam własnie jakies mocowanie kamerki na zderzak
-
[B5 AHU] audi
nie podobają mi sie grille no embel w audicach boczne kierunki zmien na białe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
poszło tyle, na ile jest sens robić w osce chciałbym, żeby wyszło coś koło dwójki z przodu :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pisz tak, bo go nie sprzedam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ori rieger, mam jeszcze ori grill Kamei, w sumie tak patrzyłem na niego i jakby ciut przerobić to bedzie wygladał jak rs :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, mam dla Ciebie dokładke
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
no co ? :gwizdanie: do zderzaka dostałem jeszcze taką tylną dokładke http://www.lltek.com/images/rs4_red_02.jpg ale raczej jej nie bede montował , także do sprzedania
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
narazie zostawiam, tak jak pisałem, tym zajme sie na koncu teraz poluje na wtryski 230 i turbo od 2.0 TDi 170 kunia[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 11:31 _________________________________________________w koncu dotarł do mnie zderzak od s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
silnik sam w sobie nie jest słaby, ale automat go bardzo zamula spalanie masz chyba w normie, wiec chyba wszystko ok, ale jak chcesz to zawsze mozesz podjechac, podepnie sie do kompa i zobaczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co widze to adr-a masz w automacie także zapomnij o osiagach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 13:48 _________________________________________________własnie mi przyszedł zderzaczek, yeahh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile Ci pali ?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
wracając do tematy zajebistego rabatu to troche chore, że śniadanie jest obowiązkowe, a co jakby 100 osób które przyjadą, było anorektykami ?
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
zmienić koncówki, kupić nowe ( używane ) wtryski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, widziałes tą rozje.aną beemkę pod m1 ? pokazał chłop