Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. skrzynie zmieniasz, jakis inne mody, a fmica Ci sie nie chce zrobić, spoko
  2. niestety nie czekam, aż Waski mi załatwi :gwizdanie:
  3. no to podziałajcie coś w niedziele [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 21:17 _________________________________________________jakby kogos interesowało to tak wyglada wtrysk w środku
  4. dorwałem kamerke internetową od kumpla ale jakosc jest fatalna, za to wiem jak zamontowac + nagrywanie na laptopa
  5. własnie myśle nad tym, ma ktos jakoms dobrą kamerke internetową ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 19:32 _________________________________________________o takie ujecia mi chodzi http://pl.youtube.com/watch?v=djGxtRRmUVA
  6. bedą gorsze ujęcia, ale jak sie zgłaszasz to mozna spróbowac
  7. rozkminiam własnie jakies mocowanie kamerki na zderzak
  8. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie podobają mi sie grille no embel w audicach boczne kierunki zmien na białe
  9. poszło tyle, na ile jest sens robić w osce chciałbym, żeby wyszło coś koło dwójki z przodu :gwizdanie:
  10. nie pisz tak, bo go nie sprzedam
  11. ori rieger, mam jeszcze ori grill Kamei, w sumie tak patrzyłem na niego i jakby ciut przerobić to bedzie wygladał jak rs :gwizdanie:
  12. Pablo, mam dla Ciebie dokładke
  13. no co ? :gwizdanie: do zderzaka dostałem jeszcze taką tylną dokładke http://www.lltek.com/images/rs4_red_02.jpg ale raczej jej nie bede montował , także do sprzedania
  14. narazie zostawiam, tak jak pisałem, tym zajme sie na koncu teraz poluje na wtryski 230 i turbo od 2.0 TDi 170 kunia[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 11:31 _________________________________________________w koncu dotarł do mnie zderzak od s4
  15. silnik sam w sobie nie jest słaby, ale automat go bardzo zamula spalanie masz chyba w normie, wiec chyba wszystko ok, ale jak chcesz to zawsze mozesz podjechac, podepnie sie do kompa i zobaczy
  16. z tego co widze to adr-a masz w automacie także zapomnij o osiagach
  17. było [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 13:48 _________________________________________________własnie mi przyszedł zderzaczek, yeahh
  18. wracając do tematy zajebistego rabatu to troche chore, że śniadanie jest obowiązkowe, a co jakby 100 osób które przyjadą, było anorektykami ?
  19. zmienić koncówki, kupić nowe ( używane ) wtryski
  20. jarko, widziałes tą rozje.aną beemkę pod m1 ? pokazał chłop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.