Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
a jednak, miałem taką sytuacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tak drogo nie wiem, zadzwon i zapytaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to dobra, rozmawiałem z chłopem z tego sklepu i w przypadku zamówienia 5 szt cena za szt. wynosiła by 409 zł i wysyłke mamy gratis
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
przepływka kuleje, ale moze być to zalezne od cisnienia doładowania, chociaz zdarzało sie tez tak, że po zmianie przepływki cisnienie wracało do normy, takze jesli masz mozliwosc to spróbuj podmienic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no fakt, mozna by już zmienić koła na zimowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 15:13 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item403926928_recaro_siedzenia_audi_s4_avant_sedan_a4.html tyle kasy a kolor taki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja mysle co by grupowy zakup zrobić :gwizdanie: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344 wiem, że jarko tam kiedyś chciał, anioła głos cos tam tez kiedys marudził
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a mnie jak policzyłes sedan czy avant ? :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja własnie chciałem wyciagnac w weekend intercooler i go przepłukac, z tym ze benzyną, nawet zacząłem juz odkręcac zderzak, ale stwierdziłem, że poczekam i w warsztacie sobie to zrobie profesjonalnie
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
podoba mi sie taki wzór narazie ramki zostają, reklama rodzinnego biznesu musi być :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto Ty jestes ? nie kojarze nicku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie słuchaj Pablo, nie oddawaj znalezione, nie kradzione :polew:
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
wystarczy kupic dwie kostki z ASO do lamp a do tego piny pasują z kostek głosnikowych ISO, które kosztują 4 zł /szt a potrzebne są dwie, także koszt to 48 zł i napewno by to lepiej wyglada niż zasilikonowane
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
kupował ktoś tego ? http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan, kupuj zamiast tego laminatu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zderzak_przedni_rs4_ze_spryskiwaczczami_bez_bocznych_kratek-t38062.0.html
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
fajnie wygląda, gdzie go kupiłes ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
witam, 1.9 TDi silnik AHH ( w serii 90 KM ) wtryski 0.205, fmic + program Dynosoft, do tej pory było 158 KM/ 321 NM teraz ciut wiecej
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
dzieki wielkie ogarne jeszcze temat HDRów to powinno byc jeszcze lepiej [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:55 _________________________________________________zeby było coś jaśniej http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:56 _________________________________________________jeszcze kilka fotek z d.py [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 00:13 _________________________________________________mała zmiana we wnętrzu: i jeszcze jedna fotka : i na tym zakonczymy juz wszelakie modyfikacje,a zajmiemy sie czymś innym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie feel wypuscił nowy przebój no szkoda ze nie nakreciliscie, trzeba rozkminic jakoms kamere na zderzak tylny montowaną, co by fajne ujecia zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, wszyscy wiedzą że przed Tobą sie nie jezdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do mnie jeździ klient z dębicy codziennie, więc jakby ci ktoś podrzucił do dębicy to dalej by już dotarł no to juz cos moze sie cos ulepi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki, raz sie zyje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teoretycznie tak, chce tylko jakis transport załatwic