Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moj wykresik z hamowni - Diagtronik


A4TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zrobiłem chip tuning w Diagtroniku. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Samochód stał się bardziej elastyczny i zrywniejszy.

Zrobiłem od czasu zawirusowania około 30 tys kilometrów. Jak na razie nic się nie dzieje - odpukać :>

Wiekszość osob które zawirusowała pochwaliła się swoim wykresem, wiec ja nie mogę być gorszy :>

68b3a1ce0cfca09em.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny sprawdza się teza: auto , autu nie równe. gratuluje wyniku. Ciekawe jak te liczby wyglądają na drodze-oby tak jeździł jak na to wskazuje wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle wyszło. I kolejna 110 wyszła lepiej niz nowsze 115. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny sprawdza się teza: auto , autu nie równe

predzej hamownia hamownii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny sprawdza się teza: auto , autu nie równe

predzej hamownia hamownii :)

hahaha o tym to można ballady pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik A4TDI :good: ile przebiegu ma silnik w Twojej A4?

w tej chwili ma 210 tys. Jak kupilem to miała 185 tys. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 10:36 _________________________________________________

po raz kolejny sprawdza się teza: auto , autu nie równe. gratuluje wyniku. Ciekawe jak te liczby wyglądają na drodze-oby tak jeździł jak na to wskazuje wykres.

Według mnie bardzo dobrze zachowuje sie na drodze. Czasem nie mogę się na cieszyć jazdą. Wczesniej miałem Vektre B 1.8 16V, ale nie ma porównania. Przyspieszenie, kultura parcy jest o wiele lepsza niż w Oplu. Jest to mój pierwszy diesel i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Z tego co mówili mi w Diagtroniku to powiedzieli, że silnik jest w bardzo dobrym stanie. Zreszta jak widać przy pierwszym pomiarze wyszło 118 KM i 257 Nm. Wtedy nawet jezdziła dobrze, ale jakos sobie poczytałem ze mozna miec wiecej bez wiekszych przeróbek to postanowiłem zaryzykować.

Obecnie jak ma 147 KM i 324 Nm to musze powiedzieć, że jest wysmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takim wynikiem to może spokojnie ze mną ruszyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 2tysiącach 320 niutów..toż to kosmos :kox:

widac mial byc koks ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 2tysiącach 320 niutów..toż to kosmos :kox:

widac mial byc koks ... :evil:

tylko jak dlugo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jest to bezpieczne dla silnika i innych podzespołów, ale musze powiedziec ze nie robilem tego w garażu u Pana "stasia" tylko w firmie która sie tym zajmuje od wielu lat. Z tego co wiem Diagtronik nie jest złą firmą. Ma przeciez wiele nagród za swoje "produkty". Wiem, ze wszyscy na formu sa kierowani po wirusu do Rogala. Rogal pewnie jest tez bardzo dobrym specem od tych rzeczy. Moze niech on sam sie wypowie o wykresie. Pierwszy pomiar który był robiony po seri wyszedł tak jak wykres pokazał. Chlopaki z Diagtronika powiedzieli mi ze bedzie bardzo duza różnica w jeżdzie i jesli bede jeżdził normalnie to sie nic nie stanie z samochodem. Wiekszosc osób mysli, że jak za wirusuje to ma juz wyscigówkę i wtedy tylko - gaz podłoga. Ja zrobiłem chipa tylko po to zeby miec wiekszy zapas mocy, lepsza przyjemność jazdy. Faktem jest to ze czasem dam ostro czadu, zwłaszcza jak widze dresa za kułkiem, który straszenie sie wyrywa do przodu :)

Musze powiedziec, że Diagtronik zrobił chipa mojemu kuzynowi w dwóch samochodach i z ich pracy jest bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt przecież NIC złego nie powiedział na Diagtronika...ja sam ich polecam do czipowania 1.8T bo wiem, że maja bardzo szybki program do tego silnika.

Ja mówię tylko o hamowni :gwizdanie: Jedź na MAHA i zrewiduj wynik :wink4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza jak widze dresa za kułkiem, który straszenie sie wyrywa do przodu :)

dresa za kUłkiem powiadasz ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza jak widze dresa za kułkiem, który straszenie sie wyrywa do przodu :)

dresa za kUłkiem powiadasz ..........

:naughty::decayed: bo nie za kółkiem :polew: może to od kucia ?? :blink::przebiegly:

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...