Treść opublikowana przez sokolnh
-
[INNE] Audi 80 QUATTRO URQUATTRO B2 COUPE ---> moze ktos chce kupic to cudo??
cudo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znalazłem fajna stronke, b5 + rózne felgi http://www.jentile.info/A4%20Pictures.htm
-
[ALL B5] szukam zdjęć granatowych/niebieskich Audi przerobionych na IIlift lub S4...
poszukaj tu http://cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?t=2447&start=0
-
[B5 AHU] [B5 AHU] Prośba o analizę Logów
mozna by
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj jeszcze sekunde a podjechac mozesz wieczorem
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
tez bym sie skusił na taki zestaw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prosze: http://gladysek.pl/bs/ http://www.transbud.com.pl/bosch-diesel-centrum.php <- najnowocześniejsza aparature mają
-
[B5 AFN] Jedzie dopiero od 2000, czasem od 3000.
ja myśle że za niedługo to dopiero bedzie zap...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolejne
-
[B5 AKN] Jakie świece żarowe do 2,5 TDI ?
ngk
-
Kto chce LCD za darmo ?
jaki thomson ??!! macie wyraźnie napisane Toshiba
-
[B5 AHU] [B5 AHU] Prośba o analizę Logów
wystarczy że przy importowaniu danych zmienisz kolumne, które zmienia sie na data ze standardowej np. na angielską
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jok> Stary, okazalo sie, ze moj sasiad byl wampirem!!! <d4l52spm> Skad wiesz!? <jok> Jak mu wbilem osinowy kolek w serce to od razu wykitowal q..a co za ludzie
-
Strefa Śmiechu
<Ynka> a jak się małżeństwo rozchodzi to większe prawa do dziecka ma żona! <asecen> doprawdy? a czemuż to? <Ynka> bo to kobieta rodzi dzieci <asecen> dobra, to może w ten sposób: <asecen> czy jeżeli podchodzę do automatu, wrzucam złotówkę i z automatu wypada puszka coli - to ta cola jest moja, czy automatu? <Ynka> ... :evil:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
jest do sprzedania, ale nie spieszy mi sie ze sprzedażają a że narazie nim jezdze i trafiła sie kierowniczka od s-ki to czemu nie
-
[B5 AHU] szukam godnego polecania pompiarza KRAKóW
dokładnie :th: a Trzenka dodaj sobie odrazu do ignorowanych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AHU] szukam godnego polecania pompiarza KRAKóW
a czemu nie zapytasz na spocikach krakowskich ? :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
<Stefan> w anglii to psy nie robia hau-hau tylko roof-roof <Stefan> a w niemczech wau-wau <Jager> ciekawe jak robia w chinach... <robert> mniam-mniam?
-
[B5 AJM] Przyciski nawiewów
albo rozbierz i wyczyść :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
burżuje jedne
-
[B5 AVG] Czy ten wyciek jest groźny???
Spanky a zle mu powiedzialam bardzo dobrze, niech sie nauczą
-
[ALL] Numery zestawów naprawczych - końcówek do wtrysków
jako, że nie ma jeszcze takiego tematu, a pare osob pytało o numery postanowiłem je tu napisac końcówka do silnika: nr bosha wtryskiwacza i jego ciśnienie: nr zestawu naprawczego: - AHU/ 1Z 0432 193 838 191-201mbar 2 437 010 083 - AFN/AVG 0432 193 746 191-201mbar 2 437 010 077 - ASV 0432 193 594 221-231mbar 2 437 010 111 - AHY 0432 193 669 221-231mbar 2 437 010 060 - AXG 0432193552 221-231mbar 2 437 010 126 jak rozpoznać oryginalne zestawy naprawcze -końcówki: po podgrzaniu np. zapalniczką końcówki wtrysku powinien pojawić sie symbol końcówki rozpylającej paliwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
amortyzatory Sachsa właśnie miałem szkolenie z Boscha, dość ciekawe, sporo informacji o dieselach i benzyniakach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiedziałem, ze chcesz napisałem Ci że to takie to 1be i nic mi sie odpisałes to zamówie, 2x tył tak ?