Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AFN] Owiewka maski przedniej
dokładnie, jesli chcesz jakomś osłone na maskę, który jeszcze w miare wygląda to tylko BRA, przy czym auto musi być jakoś ładnie zrobione żeby sie to dobrze komponowało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko pamietaj, ze im droższy kupisz, tym wiekszy vat do zwrotu
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
eeee wogóle gustu nie macie :gwizdanie: prosze mi przeglądnąc cały ten temat i dopiero sie wypowiadać http://cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?t=2447&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w intercarsie detal 755 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan Ty mi lepiej oddaj moją etke, a nie jakies numery tu wklejaj
-
[B5 AFN] Turbo AWX + korekta
no musze przyznac że nawet to to jezdzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
proste że "czyste" ja sie nie bawie w żadne oszustwa w photoshopie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=377537491 cos a'la
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
ja tez lubie cult style'a i dla mnie fajnie wyglada
-
[INNE] Audi 80 QUATTRO URQUATTRO B2 COUPE ---> moze ktos chce kupic to cudo??
pewnie jakis czarnuch rozłącza wał
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
no i jak, ktos sie podejmuje to zorganiozowac ?
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
załóz ten znaczek na grilla bo łyso z przodu strasznie
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
dziecko neo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themon dawaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_czerwone_teldei_mala_sesja-t14103.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koło mojej w.s.i obczajacie http://www.joemonster.org/filmy/9268/Techno-Kurczak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie sprzedałem, za to zrobiłem mała sesje audicy
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
& A4 B5 2000r. AHH+ masz czy zamierzasz kupic??? jest juz, narazie gażdzety sie do niego zbierają zrobiłem w weekend małą sesje :gwizdanie: podoba sie ? :gwizdanie: