Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro, wszystko jutro mam pozapisywane w kajeciku, takze spoko :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja swoją przed chwilą wystawiłem, fotki lipowate ale chce zobaczyć czy jakies zainteresowanie bedzie [br]Dopisany: 26 Maj 2008, 19:27 _________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5330828
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
ja stawiam flache że sztanga jest winna
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
chyba jest delikatny wirusik, standardowe doładowanie w 1z/ahu to ~ 0.84 bara co do niedoładowania, to pewnie sztanga zaworu upustowego do wyregulowania
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
odświeżę temat też jestem na kupnie aparatu, i własnie zastanawiam sie nad canon 400d albo nikonem d80 z obiektywem 18-70 lub 18-135 do nikona musiałbym dopłacic 500 zł i dlatego chciałem sie was zapytac czy warto ?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
do kiedy trzeba sie zdeklarowac ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawdze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też chcesz miec laga ?
-
[B5 AFN] Rosnie turbolag w funkcji wzrostu temp.
a sprawdzałes moze jakie sa róznice w temperaturze przed i po zamontowaniu ? też tak mam że jak z pracy wychodze wieczorem i jade do domu to "łooo, nie to auto " a myśleliście może o wyjeciu coolera i przepłukaniu go ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://picasaweb.google.pl/TrueOgre19/2008052425UrodzinyMOdyA4/photo?authkey=Pe5dfqC8r18#5204391103748065298 ja mam ludzi od tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dwa zdjecia wczesniejsze też dobre, to taka historyjka wyszła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zauwazyłem jedno fajne zdjecia trza obrobić i w baner
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Pablo to spryciarz, zawsze umie każdego podejsc
-
[B5 AVG] Nietypowy mod
z 2000 zł chyba bedzie kosztowała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wracając do tematu ..... moze zachece was do działania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo jutro w Roznowie będzie drugi fight
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze też jutro bede na matecznym, chociaż to mi w sumie nie po drodze troche :gwizdanie: zobaczymy :th:
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
ja bym jeszcze wsadził zenona a tak poza tym to elegancka sztuka :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie lepiej napisać 500 zł? bo ile to jest 50 dych , dajesz Jarko , włącz myślenie no własnie jarko, pomysl że im wiecej postawisz tym wiekszy bedziesz miał zwrot z vatu [br]Dopisany: 23 Maj 2008, 16:56 _________________________________________________ mi sie juz nie chce :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Kiedy fight ? Jutro w Rożnowie Ktos przyjmuje zakłady ? to zalezy ile chcesz postawic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1) nie, nie miałem kiedy, sorki 2) no niby tak 3) grozisz mi ?