Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jutro, wszystko jutro mam pozapisywane w kajeciku, takze spoko :th:
  2. ja swoją przed chwilą wystawiłem, fotki lipowate ale chce zobaczyć czy jakies zainteresowanie bedzie [br]Dopisany: 26 Maj 2008, 19:27 _________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5330828
  3. chyba jest delikatny wirusik, standardowe doładowanie w 1z/ahu to ~ 0.84 bara co do niedoładowania, to pewnie sztanga zaworu upustowego do wyregulowania
  4. odświeżę temat też jestem na kupnie aparatu, i własnie zastanawiam sie nad canon 400d albo nikonem d80 z obiektywem 18-70 lub 18-135 do nikona musiałbym dopłacic 500 zł i dlatego chciałem sie was zapytac czy warto ?
  5. do kiedy trzeba sie zdeklarowac ?
  6. też chcesz miec laga ?
  7. a sprawdzałes moze jakie sa róznice w temperaturze przed i po zamontowaniu ? też tak mam że jak z pracy wychodze wieczorem i jade do domu to "łooo, nie to auto " a myśleliście może o wyjeciu coolera i przepłukaniu go ?
  8. http://picasaweb.google.pl/TrueOgre19/2008052425UrodzinyMOdyA4/photo?authkey=Pe5dfqC8r18#5204391103748065298 ja mam ludzi od tego
  9. dwa zdjecia wczesniejsze też dobre, to taka historyjka wyszła
  10. zauwazyłem jedno fajne zdjecia trza obrobić i w baner
  11. no Pablo to spryciarz, zawsze umie każdego podejsc
  12. z 2000 zł chyba bedzie kosztowała
  13. wracając do tematu ..... moze zachece was do działania
  14. ooo jutro w Roznowie będzie drugi fight
  15. moze też jutro bede na matecznym, chociaż to mi w sumie nie po drodze troche :gwizdanie: zobaczymy :th:
  16. ja bym jeszcze wsadził zenona a tak poza tym to elegancka sztuka :th:
  17. nie lepiej napisać 500 zł? bo ile to jest 50 dych , dajesz Jarko , włącz myślenie no własnie jarko, pomysl że im wiecej postawisz tym wiekszy bedziesz miał zwrot z vatu [br]Dopisany: 23 Maj 2008, 16:56 _________________________________________________ mi sie juz nie chce :gwizdanie:
  18. :polew: Kiedy fight ? Jutro w Rożnowie Ktos przyjmuje zakłady ? to zalezy ile chcesz postawic
  19. 1) nie, nie miałem kiedy, sorki 2) no niby tak 3) grozisz mi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.