Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Dzisiaj zrobiłem parę logów z mojej bryki,

Od razu dodam że mam taki kod błędu w sterowniku,

00550 - Start of Injection Regulation

17-00 - Control Difference

Więc w przyszłym tygodniu mam zamiar zabrać się za ustawienie kąta wtrysku według instrukcji na forum.

Oto moje logi

000

000gf2.th.jpg

001

001hk1.th.jpg

003

001hk1.th.jpg

010

010fi3.th.jpg

011

011jz6.th.jpg

Trochę słabo ciągnie na wysokich obrotach.

A to wykres z G-tech, nie wiem czy HP i TQ jest właściwa gdyż nie miałem gdzie zwarzyć samochodu.

gtechpomiar010508zp2.th.jpg

Opublikowano

dałes 2x grupe 001 zamiast 003, jeszcze 008 nie ma

Opublikowano

To tak autko lekko niedogrzane tylko 85 stopni, kat wtrysku do poprawy a jak zrobisz jeszcze 03 08 i powtórzysz 011 to powiemy Ci resztę :th:

Opublikowano

kat wtrysku do poprawy

Po czym wnosisz ??? :wink4:

Logi niekompletne nie powinny byc analizowane... IMO :)

Zapraszamy ponownie z kompletem logow - wszystko co i jak w temacie o diagnostyce.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Przepływomierz do wymiany.

Opublikowano

Przepływomierz do wymiany.

spokojnie ... najpierw wymiana filtra potem plukanie lmm ... wydawanie kasy pozostawmy na sam koniec .... :wink4:

Opublikowano

Heh, masz rację, ale płukanie i czyszczenie na niewiele się zda.

Chociaż jeżeli kierowca nie odczuwa dyskomfortu jazdy, to na tej przepływce można jeszcze kilka km zrobić.

Opublikowano

Heh, masz rację, ale płukanie i czyszczenie na niewiele się zda.

Chociaż jeżeli kierowca nie odczuwa dyskomfortu jazdy, to na tej przepływce można jeszcze kilka km zrobić.

zalezy jak mocno [jezeli wogole] obcina gnoj .... stad jak ktos słusznie zauwazyl 008 wymagane ....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche to trwalo, to wakacje to inne sprawy ale w końcu doprowadziłem audi do porządku i oto nowe logi po wymianie pasków płynów itd.

Kąt wtrysku musiał być źle bo pompa była przestawiona o jeden ząbek.

Auto ma

-kompa 16 bit,

-wtryski 0,216,

-FMIC,

-EGR zaślepiony,

czekam teraz na wirusa :palacz:

A to logi:

000

000ff1.th.jpg

001

001pa9.th.jpg

003

003tl2.th.jpg

004

004jb8.th.jpg

008

008ao7.th.jpg

010

010ru6.th.jpg

011

011jo4.th.jpg

Opublikowano

logi sa OK ...

Opublikowano

Logi jak w ksiazce.... :)

Az dziw, ze takie idealne...

Opublikowano

a według mnie turbo delikatnie przeładowuje kolego jak robiłeś logi czułeś moze jak ci około 2300 obr /min jak by go zmuliło mam identyczny motor i tak miałem jak mi turbo poza 2000mili barów wychodziło[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:54 _________________________________________________bardzo ładnie wstaje ci turbo w przeciwieństwie do mojego

Opublikowano
  • Autor

nie mam problemów z przeładowaniem bo mam kompa 16 bit map sensor 2,5

Opublikowano

a to przepraszam nie wiedziałem ale zazdroszczę ci tego turbo u mnie rozpędza sie wolniej niz u ciebie i to czuć a najgorsze nikt nie ma pomysłów na to jak chcesz wątek jest na pierwszej stronie jeszcze zerknij sobie

Opublikowano

a według mnie turbo delikatnie przeładowuje

szukasz dziury w doopie :naughty:.... jest idealnie ... :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

Wirus :evil: jest tylko auto poszło do lakierowania, jak wróci to wystawie nowe logi

Opublikowano

Wirus :evil: jest tylko auto poszło do lakierowania, jak wróci to wystawie nowe logi

a ile wyszlo po wirusie i gdzie wykres ...

Opublikowano

sam jestem ciekaw co 1z-cior pokaze :gwizdanie: :)

Opublikowano
  • Autor

Jak wróci z lakierowania to zrobie pomiary i wystawię wykres ale tylko z G-techa, bo do najbliższej hamowni mam 250 km :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.