Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Biegi wchodza,ale auto nie ciagnie


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moja niunie przesladuje jakis peszek. ;(..Wczoraj jadac autostrata cos pukneło w skrzyni i zabrakło biegów>mianowicie jest tak ze czuc ze biegi wchodza ale auto nie rusza,bez znaczenia czy wrzucam biegi na wcisnietym sprzegle czy nie wchodza tak samo,a auto nie reaguje.Sprzegło bylo niedawno robione tarcza+docisk+łozysko sachs-a + dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może półośka pękła... Przegub... Sprawdzałeś?

Nie ale nie bylo by nic słychac zadnego chrobotania,trzeszczenia??Bo u mnie nic nie slychac jak włacze bieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem czy skrzynia wydaje jakieś dźwięki w takiej sytuacji... Sprawdź na razie tak jak napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi poszedł wieloklin na półosi to wrzucałem bieg, silnik reagował a ja stałem w miejscu. Nic wyjąkowego nie było słychać, poza oczywiście jednym puk przy ruszaniu i koniec. Zaznaczam że autko było innej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie przegub, słychac by było, a u niego biegi wchodziły normalnie i nie było przekazania napedu na półosie

rozbieraj Tukan fure i sie dowiemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, wbija bieg, silnik na nim pracuje, tylko auto w miejscu stoi :?: Dobrze łapie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie na półosie bym stawiał no chyba że coś w skrzyni...

Chyba będziemy musieli poczekać na wyniki sekcji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, wbija bieg, silnik na nim pracuje, tylko auto w miejscu stoi :?: Dobrze łapie :?:

Tak dobrze kminisz auto pracuje biegi wchodz bez jak i na wcisnietym sprzegle tak samo a auto nie reaguje (stoi w miejscu :angry:) Juz niebawem bedzie sprawdzane auto przyjechalo na lawecie i czeka na swoja kolej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to że bez sprzęgła też wchodzą to zmienia postać rzeczy. Jestem ciekaw co się stało. Jak tylko się dowiesz to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest przyczyna tarcza sprzegła po ok 500km ;( Idzie na gwarancje ciekawe co powiedza :wink4: Zakładac teraz bede VR6 bo cos lipne sa te tarcze

41992910fr5.jpg

49032405zc6.jpg

[br]Dopisany: Maj 07, 2008, 05:56:13 _________________________________________________I teraz mam jedno pytanie czy sprzegło+docisk z VR6 228mm 23 zeby bedzie pasowac do mojego auta???I jakie kolo kupic z 1z??Nowe czy uzywke???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...