Treść opublikowana przez Bartek85
-
[B6 AVF] Zapach spalin po pałowaniu
wydech mam seryjny. co do zawirowań to też jest czuć ale przy otwartym oknie. to jest normalne. lecz ja czuję przy zamkniętych. nawiewami mi wlatuje. to jest ciekawy trop. gdzie to najlepiej kupić? w ASO czy może być na allegro? bo nie wiem czy musi to być oryginał czy może być zamiennik...
-
[B6 AVF] Zapach spalin po pałowaniu
siemka. mam taki problem. mając wyłączone nawiewy i ostro piłując auto, po pewnym czasie w samochodzie czuć charakterystyczny zapach spalin. nie ma tego zapachu jak jeżdzę z normalnymi obrotami oraz gdy mam włączone nawiewy. którędy może się dostawać ten smród do środka? i dlaczego czuć go tylko jak są wyłączone nawiewy?
-
[B6 AVF] Piastów Myśliński Serwis - Polecam
Nie polecam tego warsztatu. Koleś wymieniał mi wałek rozrządu i wstawił jakieś gówno z Intercars. wałek po 20.000 wytarł się na 2 krzywkach ( był nieutwardzony, albo źle zamontowany) a szanowny Pan nie chce mi uznać reklamacji. zwala wszystko na IC a IC na niego. Ogólnie strasznie niesympatyczny facet nastawiony tylko i wyłącznie na zysk!!! nigdy nie wrócę do tego chama i prostaka!!!!
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
tak jak mówię - gadałem z chłopakiem który pracował w serwisie Audi i powiedział że Mixol jest najlepszy do PD
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Panowie. a jak ma się sprawa z tym Mixolem? gdzieś tam kiedyś słyszałem że to najlepsze smarowidło i czyściowo do pompowtrysków...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a dlaczego nie byłeś zadowolony z tego LM
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie. chcę zalać swojego AVF oliwą LM Top Tec 4100. przebieg mam 260.000. Czy to jest dobry pomysł? dobry jest ten olej???
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany... gdzie kupić sprawdzony i pewny Liqui Moly Top Tec 4100?
-
[B6 AVF] Nie dogrzewa na włączonym ogrzewaniu
ok. thx
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
znaczy się Shell sprzedaje paliwa Lotosa czy na Lotosie sprzedają paliwa Shell?
-
[B6 AVF] Nie dogrzewa na włączonym ogrzewaniu
ok. dziękuwa. wymieniam termostat. a jeszcze wyjaśni mi ktoś na jakiej zasadzie ta tem spada??? termostat nie domyka do końca i jeżdzę cały czas na dużym obiegu? i dlaczego tylko jak jest ogrzewanie???
-
[B6 AVF] Nie dogrzewa na włączonym ogrzewaniu
jak sprawdzić termostat?
-
[B6 AVF] Nie dogrzewa na włączonym ogrzewaniu
Pany. co może być przyczyną tego że jak tylko włącze ogrzewanie w samochodzie to natychmiast spada temperatura silnika. jak nawiewy są wyłączone to wszystko ładnie się nagrzewa i trzyma 90 C. jak włączę nawiew to zjeżdza do 70? przychodzi mi do głowy tylko termostat
-
[B6 AWX] Czujnik temperatury oleju
to jest kontrolka że jest uszkodzony czujnik poziomu oleju. jeździj z tym bez problemu do wymiany. sprawdz tylko raz na jakiś czas poziom oleju bo automatyczne sprawdzanie przez samochód Ci nie działa wtedy
-
[B6 AWX] Trzęsie w zakresie 1700-2000 obrotów
a jak korekcje na pompkach?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
kupiłem dzisiaj używany pompowtrysk. gostek zapewniał że jest dobry, dał gwarancję na 30 dni i d*pa. nie działa. cały czas korekcja na 2 cylindrze 2.99. czy jest jakaś opcja że to coś innego niż pompowtrysk???
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
ale przecież wstawiłem też pozostałe grupy...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:33_________________________________________________Panowie. postawi ktoś diagnozę co z tym pompowtryskiem?
-
[B6 AVF] Jakie wymiary koła pasowego do tego kompresora?
witam. czy mógłby ktoś kto dysponuje ETKĄ podpowiedzieć mi jakie wymiary ma koło pasowe tego kompresora? numer kompresora 8E0 260 805BA - 6SEU14C Denso [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 08:44_________________________________________________pomoże mi ktoś???
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no to się rozumie samo przez się..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
yyy... mały błąd mi się wkradł. chodziło mi zmianę na x-clean c3. płukać czy nie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany mam pytanko. czy jak teraz jeżdzę na specificu 505.01 i chcę zmienić na x-cess'a to robić płukankę silnika czy nie potrzeba?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
ok. tak zrobię. a co możecie wywnioskować po logach? zapchany wtrysk czy padnięty?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
na razie muszę spróbować najprostszych rozwiązań. jeżeli to nie pomoże to wtedy będę kombinował co dalej....
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
jutro jadę na czyszczenie jet clean tronic czy wyjęcie PD to jest dużo roboty?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
tego się domyśliłem. tylko dlaczego i jak to naprawić?