Treść opublikowana przez Bartek85
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany. zbliża mi się wymiana oliwy. obecnie leję Motul Specyfic, ale zmieniam go głośno chodzi na nim silnik. wezmę albo Liqui Moly albo Valvoline. który polecacie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dziku. a nie masz może tego Fuchsa z niemcowni?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany. leję teraz Specyfica 505.01 ale zamierzam się przerzucić na takie coś http://allegro.pl/fuchs-titan-gt1-5w-40-4l-pompowtryski-i1728982691.html co o tym powiecie?
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
a więc tak: wysłałem do nich takie pismo: http://imageshack.us/photo/my-images/706/wezwanie01.jpg/ dostałem taką odpowiedz: http://imageshack.us/photo/my-images/641/51852342.jpg/ co teraz mam zrobić Arielka? ;(
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a co specjaliści powiedzą na to? http://www.motorex.com/index.cfm?oid=1146&lang=en&webtoolDbTemp=eintragDetail&eintragId=2931 i jeszcze takie coś? http://www.midland.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=87&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a co powiecie na to do AVF'a? http://millersoils-online.co.uk/millers_oils_which_engine_oil.cgi?_name=XFE-PD_5w40&product_id=11&exact_match=on obecnie leję Motul specific 505.01
-
[ALL] Żarówki LED H7/H4??
Panowie? a jak z błędem na FISie? dotyczy B6...
-
[ALL B6/B7] Pęknieta szyba Przednia a AC (MTU)
oblicz sobie. dostaniesz 10% zwyżki na następne ubezpieczenie
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
z tego co widzę to jesteś konkretna w tym temacie. mam taką prośbę Arielka. mogłabyś mi wysłać na mail jakiś przykład takiego pisma? bo szczerze to nie wiem jak to napisać. pozdrawiam [email protected]
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
a jak mi odpiszą że mi nie podadzą takich danych?
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
Arielka a więc tak: roszczenie zgłosiłem do firmy zlecenie chyba mają - jest to modernizacja trasy AK do parametrów drogi ekspresowej z ich strony nie było żadnego rzeczoznawcy. to co mi napiali w odmowie napisałem kilka postów wyżej jak dowiedzieć się gdzie są ubezpieczeni?
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
nie dostałem protokołu od razu. musiałem czekać miesiąc. droga to trasa Toruńska w Warszawie - byłem i w zarządzie dróg i w GDDKiA i tam mi powiedzieli że to oni tam robią prace i oni za wszystko odpowiadają
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
no właśnie moje pytanie odnosi się do tego jak i gdzie teraz uderzyć? zarząd dróg nic do tego nie ma. odpowiada za to firma J&P AVAX[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 14:45_________________________________________________i co? nikt mi nic nie poradzi gdzie to teraz zgłosić?
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
napisali że są niespójności w dokumentacji ( policja opisała tylko to co było widać gołym okiem. następnego dnia okazało się że tylna opona dostała bąbla i też jest złom i stuka końcówka drążka i łącznik stabilizatora). napisali też że roszczenia są niewspółmierne do przyczyny szkody i niemożliwe jest żeby powstały takie szkody przy prędkości 40 km/h po prostu jaja sobie robią
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
znaku żadnego tam nie było. a co do innych odszkodowań to nie wiem. nie mam kontaktu z tymi ludźmi. ale podejrzewam że nie dostali bo ta firmy jawnie leci w chu..a
-
[ALL] odmowa wypłaty odszkodowania po wjechaniu w dziurę
witam. potrzebuję porady jak to dalej ugryźć. odmówili mi wypłaty odszkodowania mimo że mam protokół z policji, zdjęcia i na tej samej dziurze rozwaliło się jeden po drugim 3 samochody. było to na trasie AK i tam prace prowadzi firma J&P AVAX i oni są odpowiedzialni. co teraz zrobić? do sądu czy jeszcze można coś innego rozkminić?
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
nie. to nie ja je kupiłem. powiem szczerze że całkiem całkiem wygląda ta felga, ale mnie nie powala. chyba będzie zmiana za rok
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
wziąłem RS6 C5. może mało oryginalnie ale przeważyły względy ekonomiczne ( kupiłem komplet felg ori za 1000 PLN w super stanie) zawsze mogę je później sprzedać. myślę że chętnych nie zabraknie
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
i jak tam? może ktoś coś jeszcze powiedzieć o tej feldze? wacham się miedzy nimi a RS6
-
[ALL B6] Jakie klocki do tarcz ATE?
już założyłem Ferodo. zobaczymy co się okaże. czy to jest normalne że jak są nowe klocki to nie przylegają całą powierzchnią tylko u góry i z dołu? dopiero po jakimś czasie przylegają całą powierzchnią?
-
[ALL B6] Jakie klocki do tarcz ATE?
kupiłem i wymieniłem na Ferodo. zobaczymy jak się spiszą dokładnie taka była przyczyna. dzięki
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
a które końcówki najlepiej do 1ba ale obniżonego eibachem -30mm i koła 18" RS6?
-
[ALL B6] Jakie klocki do tarcz ATE?
Witam. muszę kupić jakieś klocki to tarcz ATE? poleciacie ferrodo czy TRW? i jeszcze jedno pytanie. skończył mi się klocek i słychać jak trze o tarczę. a czujnik się nie zapalił? why??? z drugiej strony z kolei jeszcze jest trochę klocka. dlaczego tak nierówno się starły?
-
[ALL] PILNIE!!! czy to są oryginały Ronala?
ok. dzięki mają wytłoczony znaczek audi ale numer coś mi się nie zgadza 8E0 601 025 AD??? nie mogę tego w etce zlokalizować. mam tylko z końcówką AK
-
[ALL] PILNIE!!! czy to są oryginały Ronala?
wygląda na oryginał ale Ronal made in Poland???