Treść opublikowana przez Bartek85
-
[ALL] PILNIE!!! czy to są oryginały Ronala?
z tego co mi wiadomo to znaczek ma być wytłoczony na feldze a tutaj jest namalowany. dlatego się pytam
-
[ALL] PILNIE!!! czy to są oryginały Ronala?
http://allegro.pl/4szt-ronal-felgi-aluminiowe-oryginal-audi-vw-18-i1623296385.html
-
[B6 AVF] Czy warto brać takie felgi?
witam. namierzyłem takie oto felgi ale wydaje mi się że nie są to oryginały bo nie mają wewnątrz znaczka audi ani Ronal. mają napisane TAM 3069 i napis GERMANY. http://allegro.pl/show_item.php?item=1621244606 tutaj macie zdjęcie wnętrza felgi
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
dzięki Baldur. niezły za***iście według mnie wyglądają. tylko jak z tą jakością :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
zdjęcie mojego autka znajdziesz w dziale moja a4. jak możesz to zapodaj vt
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
Witam. przerzucam się na 18" i zainteresowały mnie takie fele http://moto.allegro.pl/18-tt-rs-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1546160557.html co myślicie o wzorze? mam czarnego Avanta z chromem wokół szyb, relingi satyna i chromowane lusterka in.pro a jak z jakością tych felg? napisane że to Germany więc chyba ok? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
nie wkręcałem go na wysokie obroty także nie wiem :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
dudnienie z filtra powietrza, dmuchał powietrzem z filtra i jak wkręcał się na obroty to taki dźwięk był jakbym miał wydmuchaną uszczelkę spod kolektora wydechowego
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
Ty jakiś nienormalny jesteś? o co Ci chodzi? powiedział mi że nie muszę nic docierać. trochę mnie to zastanowiło dlatego zapytałem się Was. ale widzę że chyba faktycznie nic nie trzeba docierać. zresztą zrobiłem już 3000 km z taką jazdą do 2000Rpm także chyba już się wszystko tam ułożyło
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
wytarła się krzywka na wałku i poleciała jedna szklanka - za niski poziom oleju ;( przebieg mam ok 240 000 robiłem u Myślińskiego w Piastowie skoro mówicie że nic tam się nie dociera to jutro daję w piz*....ę
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
witam. niedawno wymieniłem w swoim silniku wałek rozrządu, popychacze i panewki. ile km potrzebuje taki silnik po remoncie na dotarcie? na razie jeżdzę tak do 2000 obr/min, ale już mnie denerwuje taka jazda. pozdro
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
mechanik rozebrał i zdiagnozował. może u Ciebie na razie tylko szklanki się wysypały. sprawdziłbym jak najszybciej na Twoim miejscu bo możesz wpaść w koszta tak jak ja
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
wałek firmy AE 660 PLN, szklanki INA 570 PLN (koniecznie o nr 420 0209 10), panewki GLYCO 160 PLN, olej + filtry (250 PLN), śruby do wałka i dźwigienki zaworowej 300 PLN, uszczelka wałka 60 PLN, jakieś śruby do pompowtrysków 100 PLN + robocizna 400 PLN wszystko podobno od jazdy na zbyt niskim stanie oleju. w jednej szklance była dziura na wylot dlatego Panowie przestrzegam. sprawdzajcie co kilka dni stan oleju. musi być co najmniej 3/4 stanu
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
no i już poskładane. naprawa wyszła mnie 2500 PLN wszystko niby chodzi ok ale tak jakbym słyszał taki szum z okolicy silnika. może to jakaś rolka albo pasek tak szura mam pytanie. czy teraz mam nie przeciążać silnika bo jest na tzw. dotarciu? czy może nie ma to żadnego znaczenia?
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
nie zainteresował się zbytnio nikt moim tematem więc musiałem zaufać mechanikowi. wałek kupiłem firmy AE CUM, szklanki INA i panewki GLYCO. jedna rada szklanki muszą być wzmacniane i koniecznie mają mieć numer 420 0209 10 jutro montaż więc wszystko się okaże
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
dudnienie z okolicy filtra powietrza, z filtra powietrza dmuchało powietrze i bardzo nieprzyjemny dźwięk podczas wchodzenia na obroty( taki jakby wydmuchało uszczelkę z kolektora wydechowego)
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
ale jak to używany? chodzi Ci o oryginał? to chyba strasznie niepewne kupować używany wałek. rozwiń trochę to stwierdzenie że te zamienniki wałków są do kitu?
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
wiem tylko tyle że szklanki to INA ( gadałem już z kilkoma sklepami i znalazłem u jednego 35zł/szt a u drugiego 59zł/szt) a z tego co się orientuję to INA robi fabrycznie. wałek mam do kupienia AE(660 zł) lub Ruville (490zł) panewki kupiłbym w serwisie (22 zł/szt) a może regeneracja wałka będzie lepsza?[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:02_________________________________________________czy jest ktoś w stanie mi doradzić????
-
[B6 AVF] Jakiej firmy wałek rozrządu i popychacze?
witam kolegów. Potrzebuję pilnie odpowiedzi na moje pytanie bo samochód stoi w warsztacie i czeka na zrobienie. wysypał się wałek rozrządu, popychacze i panewki. Mechanik podał mi koszty samych części wałek 860 zł, popychacze 740, panewki 220 zł. reszty nie liczę bo jeszcze jakieś śruby , uszczelki itd. Wydaje mi się że to trochę za drogo (chyba chce nieźle przyciąć na częściach). Chciałbym w takim razie kupić części samodzielnie ale nie wiem jakich firm? pomoże mi ktoś? z góry dziękuję za szybką pomoc
-
[B6 AYM] Wałki i dźwigienki zaworowe
mam 240 tyś jutro będę wiedział coś więcej - ale nastawiam się na wymianę wałka i popychaczy, może jeszcze zawory ja mam AVF
-
[B6 AYM] Wałki i dźwigienki zaworowe
podepnę się pod temat - czy popychacze do mojego silnika firmy INA to jest dobry wybór? i jakiej firmy najlepiej wałek rozrządu?
-
[B6 AVF] Jakiej firmy jest oryginalna chłodnica klimy?
to w takim razie taka nie występuje w INTERCARS a co powiecie o zamiennikach? warto kupić czy mogą być jakieś problemy?
-
[B6 AVF] Jakiej firmy jest oryginalna chłodnica klimy?
witam. pytanie jak w temacie. orientuje się ktoś? mam podejrzenie że to Valeo ale nie jestem pewien
-
[ALL] Jakie są minusy i plusy ciężkich felg ( np RS6 Ronal)?
a gorsze osiagi, wieksze spalanie, szybsze zurzycie innych elementow zawieszenia..... :gwizdanie: ale czy to są jakieś znaczące zmiany czy raczej niezauważalne? bo z tego co wiem to felgi rs6 są mega cięzkie
-
[ALL] Jakie są minusy i plusy ciężkich felg ( np RS6 Ronal)?
witam. może ktoś napisać coś na ten temat? plusy to chyba wytrzymałość a minusy?