Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartek85

  1. ale to są 18" - przepraszam zapomniałem dopisać jeszcze słyszałem że te Ronale są cholernie ciężkie? mógłby się ktoś wypowiedzieć kto na nich jeździ czy czuć dużą zamułkę auta?
  2. witam. mam do kupienia w dobrej cenie podobno oryginały ale to ET wydaje mi się podejrzane
  3. a np taka żarówka? sprzedawca mówi że można na tym normalnie jezdzić http://allegro.pl/zarowka-led-h7-27smd-high-power-hit-i1249748394.html
  4. no tak. żeby nie mieć takiej żółtawej barwy. tylko żeby nie raziły za bardzo jak będzie sd-2 na 100%
  5. ja dzisiaj zakupiłem ten moduł od kogiela i spytałem czy będzie działać z takimi żarówkami? powiedział że tak ale sd-2 musi być na 100% ma może coś takiego u siebie? http://moto.allegro.pl/zarowka-led-h7-27smd-high-power-hit-i1249748394.html
  6. no tak, ale wywalić w błoto 350 PLN też trochę szkoda :gwizdanie:
  7. ściema czy faktycznie może być ok? http://moto.allegro.pl/item1185286510_zestaw_xenon_canbus_dedykowane_audi_opel_vw_bmw.html
  8. no ostatnio kilka razy w ciągu tygodnia mi się pojawił. zaleję STP i przegonię go w trasie na Mazury. może coś to pomoże robiłem logi na zasadzie prosta 300m i przerwa na przestawienie grupy i znowu prosta ... i tak wszystkie grupy[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 23:08_________________________________________________ po czym wnioskujesz? jakieś rady?
  9. nie za bardzo rozumiem... czyli co mam dokładnie zrobić? a jak oceniasz korekcje?
  10. turbo ostatnio wpada mi w tryb awaryjny i korekcje mnie niepokoją... z tą temperaturą to chyba nie jest za dobrze co? dlaczego taka wysoka?
  11. STATYCZNE 000 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19380.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19382.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19381.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19386.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19383.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19388.html 018 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19387.html 023 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19384.html BASIC SETTINGS 000 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19390.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19391.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19389.html DYNAMICZNE 000 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19392.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19393.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19395.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19396.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19398.html 010 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19397.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/b.doczekalski_19394.html
  12. to chyba odpuszczę te Brocki RS6 ładniejsze. tlko że takie Brocki mam za komplet nowych 1600 PLN - szkoda dobra cena
  13. mam czarny kolor auta. przymierzam się jeszcze do RS6 http://moto.allegro.pl/item1167883629_pekne_fele_audi_rs6_18_clai.html ale coś cena za tania
  14. witam kolegów. przymierzam się do zakupu 18" i mam w dobrej cenie felgi Brock jak wam się widzi taki wzór? http://www.rtec.pl/felgi/brock/brock_b25_sgvp/
  15. ja użyłem i bez widocznej poprawy
  16. witam. mam takie pytanie do ogarniętych w temacie. połamałem ten mały zaworek który wciska się w filtr paliwa i muszę kupić nowy. teraz obecny ma numer 1J0 127 247 A mam takie zaworki, które wyglądają identycznie tyle że różnią się literką na końcu. jeden ma C a drugi E czy to ma jakieś znaczenie? można wstawić taki zaworek z inną literką?
  17. oczywiście że na zgaszonym silniku bezpiecznik siedzi dobrze, bo błedu już nie wywala. ale jest według mnie jakiś taki zamulony. masz rację - zrobię logi do analizy
  18. witam. mam taki problem. wyjąłem przypadkowo bezpiecznik odpowiedzialny chyba za komputer i po włożeniu pojawił się symbol "check engine". jako że byłem w trasie to nie miałem możliwości sprawdzenia vagiem. kontrolka paliła się cały czas ale po przejechaniu bodajże 200 km zgasła. w domu przeskanowałem auto vagiem i wykasowałem taki oto błąd: Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 LJ Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 5934 Coding: 00002 Shop #: WSC 63251 WAUZZZ8E65A056198 AUZ6Z0D0317826 1 Fault Found: 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A błąd nie powrócił, ale ja mam takie wrażenie że auto jest jakieś zamulone. czy mogło się coś poprzestawiać? a może trzeba coś ponownie adaptować?
  19. ok. dzięki serdecznie - można zamknąć
  20. ale z tego co się orientuję to diesel jest trochę cięższy i pójdzie bardziej w dół na takich sprężynach? kurcze tylko żeby nie poszedł za bardzo bo urwę miskę olejową a gość nawet nie wie jakie to ma obniżenie
  21. siemka. tak jak w temacie? mam okazję bardzo tanio kupić ale nie wiem czy taka kombinacja przejdzie? bardzo prosiłbym o w miarę szybką odp pozdro
  22. Bartek85 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    może na początek ogarnijcie czy to ten sam dzwięk bo chyba nie!!! u mnie to na 1000000000000% turbo bo jak zdejmę wężyk z gruszki to dzwięku nie ma. tyle że po chwili auto przechodzi w tryb awaryjny
  23. Bartek85 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    ja jak kupiłem wózek to miał longlife i chyba nie było szurania. pojawił się dopiero po wymianie na motula. prawdopodobnie ten olej jest za rzadki czy coś w tym stylu
  24. http://pdwgroup.com/australia/index.html nie wiem co o tym myśleć to że robią je w Chinach to nic nie znaczy. spójrzcie np gdzie robione są Goodyear Eagle F1
  25. jaki to jest rozmiar na tym zdjęciu od Keżora? według mnie srebrne są najlepsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.