Treść opublikowana przez Bartek85
-
[B6 AVF] Czy te felgi są ori ?
siemka panowie! pytanie jak w temacie http://www.allegro.pl/item338768678_nowe_alufelgi_do_audi_a3_a4_a6_tanio_rewelacja.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok! dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam kolegów! gdzie dokładnie jest ten spot w Forcie wola? chciałem się jutro pojawić po raz pierwszy! mam nadzieję że nie macie nic przeciwko? przydałaby mi się pomoc przy zdiagnozowaniu sprzęgła
-
[B6 AVF] Niebieska linia gdy świecą światła
czyli tak ma być i nic z tym nie zrobię? a nie wkurza to was?
-
[B6 AVF] Niebieska linia gdy świecą światła
witam kolegów! tak jak w twmacie! próbowałem szukać informacji na ten temat ale znalazłem tylko stwierdzenie że jest to "sławna niebieska linia" mam zwykłe soczewkowe reflektory i widzę na wysokości oczu taką niebiesko tęczową linię! co to jest i co z tym zrobić?
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
dzięki wielkie Panowie
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
a te sterowanie sprzęgłem czyli ta pompa jest w jakiś sposób do rozszyfrowania VAGiem? i czy można jakoś podciągnąć pedał sprzęgła żeby łapał niżej? nie wiem jak bardzo wysoko masz pedał. jednak jego unoszenie sie, jest zwiazane z kasowaniem luzu zuzywajacej sie tarczy sprzegla przez uklad samoregulacji. tak wiec raczej wymiana sprzegla. jednak prawidlowo wraz ze sprzeglem nalezy wymienic dwumasa.wiec koszty nie male. a jak ja to mogę sprawdzić na 100%? podpięcie pod VAGa czy po prostu musi wsiąść ktoś kto się zna i wybadać mechanicznie?
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
a te sterowanie sprzęgłem czyli ta pompa jest w jakiś sposób do rozszyfrowania VAGiem? i czy można jakoś podciągnąć pedał sprzęgła żeby łapał niżej?
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
dzięki za radę! zaraz sprawdzę sprzęgło
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
witam kolegów! mam taki oto problem i nie wiem co z tym zrobić jak wyciskam pedał sprzęgła to mniej więcej w połowie czuję pod nogą takie jakby stukanie! jak pedał jest już w podłodze to tego nie czuć! dodam że jak dla mnie to sprzęgło bierze za wysoko ( prawie na samym końcu) najbardziej to czuć jak np. jadę szybko na 6 biegu i zblizam się do skrzyżowania i redukuję! wtedy wciskam pedał i własnie takie mam odczucie pod nogą! i jeszcze czasami na postoju mam problem z jedynką! tak jakby coś blokowało! jak odpuszczę pedał i wycisnę jeszcze raz to wtedy wchodzi! mam 2 pytania czy można jakoś wyregulować ten pedał żeby brał niżej? no i czy to są oznaki końca sprzęgła?
-
[B6 AVF] pomoc przy zakupie ori felg AUDI
ok! dzięki wielkie! zaraz dryndnę do gościa! a tak poza tym to kupiłem właśnie A4 i jeszcze nie zdążyłem się pochwalić! założę felgi to zrobię kilka fotek i na mały spocik :>
-
[ALL] gdzie kupic tanio oryginalne felgi Audi?
może poszukaj na ebay
-
[B6 AVF] pomoc przy zakupie ori felg AUDI
witam wszystkich kolegów! wyszperałem na allegro takie coś! moje pytanie brzmi czy warto to brać? i czy cena jest rozsądna? bo kompletnie nie mam pojęcia po ile takie fele chodzą http://www.allegro.pl/item326698044_5x112_audi_a_4_a_6_7_5x17_et_45_orginal_nowe.html
-
[ALL B6] Problem z chwilowym spalaniem na biegu jałowym
witam serdecznie kolegów! własnie zakupiłem sobie moje Audi 1.9 TDI 2004 r. i mam taki problem! wskazania splania chwilowego na biegu jałowym są tragiczne! zależy na jakich obrotach pracował silnik parę sekund przed zatrzymaniem! wtedy komputer zczytuje jakieś ostanie dane raz pokazuje mi 0.1 a raz 0.7 jeszcze indziej 23.7! najgorsze jest to że te błedne wskazania wliczane są do średniego spalania! i wychodzą jakieś głupoty np. średnie spalanie 11.7! co może być przyczyną? to jest jakaś wada czy poprostu tak już jest w tych komputerach? * proszej używaj właściwego prefixu ( prefix uzupełnony ) [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam! jestem nowym forumowiczem! jestem z Warszawy , mam 22 lata i mam na imię Bartek! własnie przymierzam się do zakupu A 4 Avant! mam nadzieję że pomożecie mi przy wyborze pozdrawiam