Treść opublikowana przez Bartek85
-
[B6 AVF] różnica między 18" a 17"
no fakt nie jest za ciekawie! mam jeszcze inną myśl! gleba - 30mm i wtedy koła 205/55 R16! co wy na to? Konfort super :th: ale co z wyglądem :gwizdanie: Ja mam 30 mm i wcześniej miałem 17 cali może taka opcja kolega ma założone 215/55/16 i powiem że nieżle wygląda albo wyglad albo konfort gdyby nie to TAXI a myslicie że przy obniżonym zawieszeniu będzie aż taka widoczna różnica między 17" a 16"? bo kolega ma passata b6 na 205/55/16 i obniżonej zawieszce i wygląda całkiem spoko! muszę mieć też do cholery wygląd bo ja w 99% jeżdzę na lotnisku i woże tych Vipów, wiec furak musi jakoś wygladać! sam już nie wiem! dodam jeszcze że trochę leci mi już zawieszenie przez te 17! wszystkie górne wachacze i jeden nosny ;( co robić ?????
-
[B6 AVF] różnica między 18" a 17"
no fakt nie jest za ciekawie! mam jeszcze inną myśl! gleba - 30mm i wtedy koła 205/55 R16! co wy na to?
-
[B6 AVF] różnica między 18" a 17"
na razie jest standart ale bedzie -30mm
-
[B6 AVF] różnica między 18" a 17"
siemka! mam pytanie odnośnie komfortu na 18" felgach! jeżdzę teraz na 225/45 r17 a chcę zmienić na 225/40 r18! poproszę o wypowiedz kolegów którzy naprawdę sporo jeżdzą po mieście ( ja robię ok 150 km dziennie) a nie tych którzy zrobią 10 km tygodniowo i się mądrzą! jest duża róznica w komforcie? da się wogóle na takim profilu śmigać po Warszawie? czy może jest padaka? no i jeszcze zapytam czy zawieszenie nie dostanie bardzo po d*pie? pozdro
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
mam nowy trop w tej sprawie! stanąłem na górce! po postoju wcisnąłem sprzegło i samochód zaczął staczać się zgórki ( wszystko dzieje się na wyłaczonym silniku)! w tym momencie nic nie słychać! jest wszystko ok! ale jak odpaliłem silnik i wtedy zacząłem się staczać na luzie to już chrupnęło! uruchomienie silnika powoduje że to coś się tam przestawia i chrupie! tylko co może dawać taki efekt??? sprawdzałem jeszcze czy to może klocki, ale niestety nie!
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
AdamA4 jesteś umówiony na ten czwartek? daj koniecznie znać jak to zrobisz, bo ja dopiero co kupiłem samochód a już mam go dosyć!
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
flyer a wymieniałes już sprzęgło z dwumasem u siebie?
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
sorry! następnym razem zapytam na jaki kolor rzucić sobie pasemka
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
u mnie jest identycznie! jak jadę na połsprzęgle to nic się nie dziejem, ale jak tylko puszczę do końca sprzęgło to "chrup"! kuźwa co to może być???
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
czyli może faktycznie to wahacz, bo ja to słyszę jakby bardziej z prawej strony! i ostatnio zauważyłem że coś mi czasem puknie w prawym kole! ylko że ten dźwięk taki inny! wahacze to chyba zwykle "pukają" a nie "chrupią"???
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
u mnie to było tak! najpierw był taki objaw jak u Cibie Musashi! po cofaniu i wrzuceniu 1 na skręconych kołach "chrup"! objawy się nasilały i występowały już po każdym dłuższym unieruchomieniu silnika! teraz to praktycznie co zgaszę i zapalę to jak ruszam jest "chrup"! ale oczywiście najgorzej z rana! a może to jakaś poduszka pod szkrzynią lub silnikiem?
-
[ALL] Co może być przyczyną "jajowatych kół" ?
mam taki problem! po założeniu 17" i opon 225/45 a z tyłu 235/45 wystąpił u mnie efekt "jajowatych kół"! na 16" nie odczuwałem tego! dzisiaj zdjąłem felgi i założyłem stalówki najpierw 2 na przód potem 2 na tył i nadal to odczuwam! co w zawieszeniu może powodować taki efekt? mam wrażenie że to tył mi bije
-
[B6 AVF] Czy felgi o symbolu 4F0 bedą pasować?
dzięki Cuber
-
[B6 AVF] Czy felgi o symbolu 4F0 bedą pasować?
witam! mam pytanko! tak jak w temacie! wydaje mi się że to jest symbol od A6? et felgi to 45 rozstaw śrub 5x112 szerokośc 7,5" czy to będzie pasować do mojej A4?
-
[B6 AVF] Moja A4
Przemyśl to jeszcze, serio. Ja mam -20mm i już parę razy miałem się okazję przekonać, że na polskie wądoły to może być problem. Na nowych równych drogach to nie problem ale wjedź na jakąś mniej równą .... Jeszcze parę takich "spotkań" i z osłony dolnej silnika zostaną mi fragmenty wiem że to może być problem, bo już teraz na 17" jest twardo! ale cholernie mi się nie podoba jak tak wysoko stoi! przypomina mi teraz jakiegoś dostawczaka! a ja chcę żeby nabrała takiego agresywnego, sportowego wyglądu
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
mogę ale nie wiem czy coś się nagra! u mnie jest to bardziej wyczuwalne na nodze niż słyszalne
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
u mnie nie jest to metaliczne! to jest takie drapnięcie jakby o drewno! ja spodziewam się raczej że to coś ze sprzęgłem lub dwumasem
-
[B6 AVF] Moja A4
hidy co do zderzaka przód to się na razie wstrzymam! może walnę grill od s line
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
kuwa wiedziałem ze czegos brakuje mi w aucie. Zapomniałem o płycie CD. jeszcze kostki na lusterku panowie! a może biały? do czarnego lakieru????
-
[B6 AVF] "Drapnięcie" z okolicy maglownicy podczas ruszania
przebieg mam 145 tyś! taki sam objaw jak U flyera! po dłuższym postoju jak ruszam czy to jedynka czy wsteczny po puszczenie sprzęgła jest takie chrupnięcie
-
[B6 AVF] Moja A4
mam palma z automapą bo z tego fabrycznego nie korzystam
-
[B5 AFN] Jaka nawigacja?
po Polsce tylko Automapa! rewelacja
-
[B6 AKE] Jaki zderzak ?
też bym wybrał s line! gdzieś już była rozkminka na temat Hofele Design
-
[AFN] Głowica..
kolego! zadzwoń pod ten numer i pytaj o Pana Pawła! powiedz że jesteś od Bartka! 601 260 060 lub 504 200 875 firma nazywa się Auto Mix! handlują używanymi gratami do Grupy VW ( VW, Seat, Audi, Skoda) szczerze polecam
-
[B6 BDG] Mój AVANT V6... UPDATE- do sprzedania...
ładna :oklaski: