Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba jeden pompowtrysk do wymiany. strasznie telepie budą i dużo pali. zerknie ktoś? jak to rozwiązać?

http://vaglog.rtnet.pl/bartek_doczekalski_58896.html

zrób stat.001 004 018 023 z korekcji 013 nic nie wynika

Opublikowano

No nie wiem czy nic nie wynika bo wyraźnie na 2 cylindrze coś niedobrego sie dzieje a i pierwszy niespecjalny ale do pełnej diagnostyki najlepiej wszystkie logi.

Opublikowano

Pokaz jeszcze 021. Cos jest nie tak z 2 PD

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Wyglada na to ze 2 pompowtrysk leje...

Opublikowano
  • Autor

tego się domyśliłem. tylko dlaczego i jak to naprawić?

Opublikowano

wymienic na uzywke, nowy, oddac do regeneracji...mozesz jeszcze zalac cos do czyszczenia

Opublikowano

możesz ewentualnie zamienić miejscami, żeby upewnić się ze to PD.

Opublikowano
  • Autor

jutro jadę na czyszczenie jet clean tronic

czy wyjęcie PD to jest dużo roboty?

Opublikowano

nie spodziewaj się cudów po tym czyszczeniu :gwizdanie: Wyjecie pompek to nic trudnego. Trochę gorzej z włożeniem i poprawnym ustawieniem

Opublikowano
  • Autor

na razie muszę spróbować najprostszych rozwiązań. jeżeli to nie pomoże to wtedy będę kombinował co dalej....

Opublikowano

możesz ewentualnie zamienić miejscami, żeby upewnić się ze to PD.

zrób tak jak sugeruje letallec to będzie najtańsze i najprostrza metoda na sprawdzenie PD.

Opublikowano
  • Autor

ok. tak zrobię. a co możecie wywnioskować po logach? zapchany wtrysk czy padnięty?

Opublikowano

013 to nie tylko PD na te wartości ma wpływ wiele czynników.

Opublikowano
  • Autor

ale przecież wstawiłem też pozostałe grupy...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:33_________________________________________________Panowie. postawi ktoś diagnozę co z tym pompowtryskiem?

Opublikowano

Kolego mialem podobnie tylko u mnie na jednej pompce byla duza korekta ale na '-' reszta byla na '+', wiec ja wyciagnelem i wrzucilem na noc do ropy, wszystko wrocilo do normy (teraz zaluje ze nie zrobilem tak z wszystkimi). Chyba ze masz dostep do jakiejs myjki ultradzwiekowej, efekt powinien byc lepszy.

Pozdr

Opublikowano

dołacze sie do tematu w mojej AVF sprawa wyglada tak, Na zimnym silniku 1cyl 0.96 2cyl 0.14 3cyl 0.64 4cyl 0.35 na ciepłym 1cyl -0.42 2cyl 0,12 3cyl 0.0 4cyl 0.28 objawem jest rowniez telepanie buda :wallbash: :wallbash: napewno mam EGR do wymiany bo na logach grupy 003 widac ze otwiera tylko 20%-69% co moze jeszcze powodowac to telepanie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem dzisiaj używany pompowtrysk. gostek zapewniał że jest dobry, dał gwarancję na 30 dni i d*pa. nie działa. cały czas korekcja na 2 cylindrze 2.99. czy jest jakaś opcja że to coś innego niż pompowtrysk???

Opublikowano

gdzies na forum wyczytałem ze grupa 013 to tylko korekcja=dawka mogl by mnie ktos oswiecic i wyjasnic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.