Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

janusz124

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak jeździ się w niemczech, akontrolka jak sie zapali to już się świeci-szybki reset kluczykiem i gaśnie i milczy do 150
  2. Witam. Nie wiem co może być przyczyną dziwnego zjawiska -jadąc prędkością 145 jest wszystko ok, ale po przekroczeniu 150 zapala się kontrolka od abs (poniżej nie). Komputer nic nie wykazał,ładowanie dobre-co to może być.Może koledzy z forum maja jakieś pomysły?
  3. witaj mam co prawda 1,6 ale objawy były podobne po czyszczeniu przepustnicy i przeplywki jest ok.
  4. witaj najpierw zmień termostat i dla spokojności duszy podłącz pod kompa
  5. witam podobnie miałem w mazdzie - poszedł wieloklin na półosi w skrzyni( żeby było śmieszniej to odpadł kawałek za rowkiem zabezpieczającym ) też lekki zgrzyt i auto stoi-sprawdż półosie
  6. Prawdopodobnie padła Ci pompa i "gotuje" płyn
  7. Witam to łożysko faktycznie jest trwałe ale też wkońcu się zużywa.Przy wymianie sprzęgła często za-pominają o jego istnieniu i nawet go nie sprawdzają . U mnie w lt-ku jak sie zatarło to przy ruszaniu pisk był jakbym ruszał z piskiem opon
  8. witaj nie pisałeś czy pasek od alternatora jest fizycznie w aucie- sprawdzenie tego nie wymaga dużo czasu-może pękł (nowy nieznaczy, że nie może pęknąć)
  9. witam sprawdź pompe i siłownik sprzęgła zobacz czy masz plyn hamulcowy (może jakaś nieszczelnośc i pedał wpadł)
  10. Witam w pasku mialem to samo wymiana kabli pomogla stare mialy 6 miesięcy
  11. witaj skrzyni raczej się nie odpowietrza co innego wysprzęglik sprzęgła - ten tak. jeśli jesteś sam to odkręć odpowietrznik i poczekaj aż spłynie trochę płynu ale lepiej niech ci pomoże druga osoba i pompuje pedałem sprzegła ty nałóż wężyk gumowy na odpowietrznik i co jakiś czas każ się wstrzymać z pompowaniem i wtym momencie odkręć odpowietrznik, rób tak do momentu aż przestaną wydobywać się pęcherzyki powietrza i pedał wyraźnie stwardnieje, układ sprzęgła to oddzielny układ niż hamulce choć mają wspólny zbiornik
  12. czolem sprawdz wysprzęglik może puszcza przez tloczrek(mieli plyn w środku)- wycieków nie będzie :a4fan:
  13. czołem miałem podobnie kilka dni lania specyfików odrdzewiających potem smarowanie i pomogło chodzi jak nowa
  14. witam mialem podobnie -wymiana aku pomogła i jest ok
  15. witam poprawa będzie bo likwidujesz jedno miejsce tłumienia spalin - czyli będą one wypływały duzo swobodniej , a co do przeglądów to lepiej założyc strumienicę( pewnie nic to nie da a wygląda podobnie) lub imitację kata a co do przebiegu na kacie to mam ponad 240000 i w/g pomiarów na analizatorze jest wszystko ok-tłumik orginał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.