Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dopiszcie w pierszym poście, że vagowanie po pobycie na trzech spotach i po problemie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciec chce, ale albo szkoła albo robota rano a jak juz pije to pije i rano mógłbym miec problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee myslałem ze :beer1: ch.. piłka tez moze byc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co jest jutro ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyrezałem sobie dzisiaj nowy tyłeczek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitac szanownych panów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- (B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka
z tym sie nie zgodze, niech doprowadzi cisnienie do normy i wtedy dopiero mierzy przepływke, moze ją w miedzy czasie przeczyścic jeszcze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja po wiśle zakładam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hutnik z Avią Swidnik no ja wiedziałem odrazu że jesteście przeżutami w koszulkach Wisły i Cracovii no to git, wyczysciłes te soczewki ? Mad_MAX, przyjedz na spota, obczaimy- [ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
co? spokojnie nie obraził Cie rezacz = osoba ulepszające audika http://www.rezacze.pl/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto grał wogóle ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo ja wole to wykonanie- (B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka
grzanek85, coś Ty sie tak tych przepływek uczepił , przecież widzisz że nie ma doładowania wiec przepływka nie może mierzyć poprawnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to za mecz ? tu macie prawdziwą klasyke, ach te jego włosy http://www.youtube.com/watch?v=9_XtX4m4dyo&feature=related- [B5 AHU] Tylne głośniki nie grają po zmianie radia na chorus
tak wyglada podłaczenie tylnych aktywnych głosników ( kostka na samym dole) w przypadku radia gamma, ale mysle ze w chorusie jest to samo- (B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka
coś nie widze tego chipka po logach :gwizdanie: ciśnienie doładowania za niskie, poza tym z oczekiwanym ciśnieniem jest coś nie tak wiec albo - zawór upustowy zle pracuje - dziura w dolocie - zaworek n75 zle wysterowywyje przepływka źle mierzy, ale przy niedoładowaniu to normalne, takze nia sie nie przejmuj narazie druga pozycja w grupie 000 mierzona przy 90 stopniach, poza tym jak reszta logów, u Ciebie takiej temp nie ma kąt jest do poprawki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hewlett packard ? :cwaniak1: nie... Hutnik Poległ :polew: to no jakiegoś ładnego starocia kupiłes bo hutnik dawno poległ- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hewlett packard ? :cwaniak1:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/7362/Dziadek-walczy-z-porno-(18) :polew:- [B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
skorzystac zawsze mozesz, napewno nie zaszkodzi a z tego co wiem cos tam pomaga- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawa wyglada tak, Ci wszyscy producenci robią na tych samych komponetach, jedni na lepszych jakosciowo, drudzy na gorszych lub wszyscy na tych samych i wtedy cena tylko zalezy od prestiżu firmy jest też tak, że uzupełniają sobie własna oferte kupujac od innych, wiec teoretycznie wydawało by sie nie ma róznicy które kupujesz, ale duzo też zalezy kto, gdzie i w jakich warunkach to sprzegło złozy w całośc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobili Cie w konia a tak serio to wszystko to polityka firmy i obcinanie kosztów, to samo jest z rolkami Ruvilla z tym, że są też sprzegła Sachs - Sachs i Sachs- Luk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powinno wejsc po przekatnej :th:- UWAGA na oszusta Allegro *autoblotniki198*
wystawic negatywa ? jezeli w opisie auckji nie ma napisanego, ze lampa jest idealna i kompletna to nawet nie masz co pisac do allegro, no chyba ze masz maila w ktorym on o tym pisał - (B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka