Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. dokładnie, teraz to jest pełna kultura "Nowa Huta (nazywana też The Dark Side lub One Way Ticket" boże, co za pierdoły a tak poza tym to witam :>
  2. no macie racje, II lift zakładam :th: także jak coś to te po I mam na sprzedaż :gwizdanie:
  3. no cos krótko żescie pobalowali
  4. szybka przymiarka: II lift a tu obecny I lift: i razem i tu jeszcze bez emblematów, bo mam zamiar sie ich pozbyc jak myslicie, ktore lepsze ?
  5. powitać dzisiaj tylko jeden egzamin i moge sie cieszyc weekendem
  6. uuu nie zauważyłem że avant
  7. nie, traktorowskie zostają ale pójda za niedługo w polerke :th:
  8. dzieki :th: a jak go mam zainstalowac, po rozpakowaniu mam 3 pliki, kopiuje je na karte bezpośrednio ale tel nie widzi żadnego programu
  9. ktoryś z tych 3 plików podejdzie pod n73 ?
  10. witam po cięzkim dniu studniowania [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 19:47 _________________________________________________gzrybol, ja mam w sumie lampy po II lifcie ori w bagażniku :>
  11. własnie poj.bana pogoda, rano śnieg potem ekstra słoneczko i teraz śnieg :doh1:
  12. zrobimy Ci zrzute na laryngologa :th: to jest diesel:
  13. u mnie w HUCIE delikatnie tylko posypało, a ze 3 płatki
  14. ja mam prawo jazdy ważne na 5 lat własnie ze wzgledu na to, że mam wade wzroku, jeszcze rok i musze zmienic na nowe, pewnie dodatkowo płacąc za nie
  15. jak myslicie, koniec zimy juz ?
  16. Sokół, czemu uważasz, ze 8000K jest gorsze od 6000K?? Ja chce kupić do swojej 8000K i myślę, ze bedzie kox... no własnie 8000K jest kox, lans itp - za niebieskie jak dla mnie, pod dystkoteke jak najbardziej 6000K jest w miare białe, a jak z daleka patrzysz to sie ładnie mieni na niebiesko btw 8000K ze wgledu na swoją niebieskość może bardziej drążnić misów w białych czapkach :gwizdanie: ale do tylko moje odczucia pozdro
  17. daj je sobie pod lampy, na belce pod zderzakiem, sporo miejsca tam jest i jest gdzie przykręcić :th:
  18. jak sie upoluje też bedzie letallec, możliwe że Keżor też miał od S-y ale chyba starszy wzór, moje napewno są od S4 np. http://images.google.pl/images?imgsz=huge&um=1&hl=pl&q=audi+s4+b5&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w http://images.google.pl/images?q=audi+s4+wheels&um=1&hl=pl&sa=X ykk, ledy są ładne ale nie bede kasy na nie wydawał, jak bedzie czas to założe II lift i sie zobaczy które lepsze :cwaniak1:
  19. Szuder, pw poszło hamownia bedzie na wiosne, po chipie no i kupione fele od S-ki chodz moich starych jeszcze nie sprzedałem
  20. bo szła dzieweczka do laseczka ...
  21. no i szał jest 6000K lepsze jest niż 8000K
  22. no specjalnie zrobili ten zlot żeby sobie posty w temacie podciagnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.