Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, teraz to jest pełna kultura "Nowa Huta (nazywana też The Dark Side lub One Way Ticket" boże, co za pierdoły a tak poza tym to witam :>
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
no macie racje, II lift zakładam :th: także jak coś to te po I mam na sprzedaż :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no cos krótko żescie pobalowali
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
szybka przymiarka: II lift a tu obecny I lift: i razem i tu jeszcze bez emblematów, bo mam zamiar sie ich pozbyc jak myslicie, ktore lepsze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać dzisiaj tylko jeden egzamin i moge sie cieszyc weekendem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuu nie zauważyłem że avant
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
nie, traktorowskie zostają ale pójda za niedługo w polerke :th:
-
"Gtech" na telefon z symbainem
dzieki :th: a jak go mam zainstalowac, po rozpakowaniu mam 3 pliki, kopiuje je na karte bezpośrednio ale tel nie widzi żadnego programu
-
"Gtech" na telefon z symbainem
ktoryś z tych 3 plików podejdzie pod n73 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam po cięzkim dniu studniowania [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 19:47 _________________________________________________gzrybol, ja mam w sumie lampy po II lifcie ori w bagażniku :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie poj.bana pogoda, rano śnieg potem ekstra słoneczko i teraz śnieg :doh1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobimy Ci zrzute na laryngologa :th: to jest diesel:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie w HUCIE delikatnie tylko posypało, a ze 3 płatki
-
Okulary a jazda samochodem
ja mam prawo jazdy ważne na 5 lat własnie ze wzgledu na to, że mam wade wzroku, jeszcze rok i musze zmienic na nowe, pewnie dodatkowo płacąc za nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak myslicie, koniec zimy juz ?
-
1.9. TDI 116 KM 2001 - drżenie silnika
dwumas
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Sokół, czemu uważasz, ze 8000K jest gorsze od 6000K?? Ja chce kupić do swojej 8000K i myślę, ze bedzie kox... no własnie 8000K jest kox, lans itp - za niebieskie jak dla mnie, pod dystkoteke jak najbardziej 6000K jest w miare białe, a jak z daleka patrzysz to sie ładnie mieni na niebiesko btw 8000K ze wgledu na swoją niebieskość może bardziej drążnić misów w białych czapkach :gwizdanie: ale do tylko moje odczucia pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz już czym ?
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
daj je sobie pod lampy, na belce pod zderzakiem, sporo miejsca tam jest i jest gdzie przykręcić :th:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
jak sie upoluje też bedzie letallec, możliwe że Keżor też miał od S-y ale chyba starszy wzór, moje napewno są od S4 np. http://images.google.pl/images?imgsz=huge&um=1&hl=pl&q=audi+s4+b5&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w http://images.google.pl/images?q=audi+s4+wheels&um=1&hl=pl&sa=X ykk, ledy są ładne ale nie bede kasy na nie wydawał, jak bedzie czas to założe II lift i sie zobaczy które lepsze :cwaniak1:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Szuder, pw poszło hamownia bedzie na wiosne, po chipie no i kupione fele od S-ki chodz moich starych jeszcze nie sprzedałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo szła dzieweczka do laseczka ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
no i szał jest 6000K lepsze jest niż 8000K
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no specjalnie zrobili ten zlot żeby sobie posty w temacie podciagnąć