Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ale chce w5w, Tukan tez chciał i Pablo też tylko nie takie co zaraz mi sie przepalą
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
nie wiem czy sie da ankiete dorzucic czy trzeba nowy temat założyc te pierwsze ładny wzór ale chromów ja nie lubie, tandetnie wygladaja masz konto na ebayu ? wyslij mu maila z pytanie o shipment to poland
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
numer dwa własnie takie by mi pasowały [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 11:17 _________________________________________________btw, strasznie tanie te felgi jakby przeliczyć na polski 249.99 x 2.4 = 600 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
goodmorning sunshines ..... wpłacac kase : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21260.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety tu musisz być twardym nie miętkim :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, te są na wyjazdowe mecze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, Ty themon mozesz grać :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie wiem, jutro sie przejde , kupiłes zeszłoroczny model, nie wiem czy Cie w nich wpuszczą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta chyba na 1/4 zakrętu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oo dzisiaj aż dwa spory, bedzie ciekawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupujesz nowe opony, zeby miec lepszą przyczepnośc ? na którą strone bedziesz je zakładał ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo na drutach sobie podziergaj :th:
-
[B5 1Z] Problem ze spalaniem
założe sie że masz niedoładowanie turbiny, dlatego przepływomierz źle mierzy zrób te logi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie słyszałem że te ledy sie szybko przepalają
-
jak usunąc korozje z felgi aluminiowej??
skansol
-
jak usunąc korozje z felgi aluminiowej??
a to jest wogóle korozja ? mi sie wydaje że aluminium sie utlenia a nie koroduje, przez to że nie było odpowiednio zabezpieczone, skoro w jednym miejscu sie to pojawiło to nie wiadomo jak z resztą klaru. albo oddaj felge do renowacji, albo sciagnij cały klar i papierem ściernym ją potraktuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobiłeś mi fotke mojej furki z tymi felami ? jeszcze nie, czekam dalej na przelew :gwizdanie: a tak serio to pozniej, po pracy Ci zrobie VT[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________aaa i jeszcze niech grzesiek wrzuci spowrotem zdjecia bo nie zdarzyłem ich sobie sciagnac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie opierdalam ale siedziec i tak musze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gotowe :th: gotowe :th: nie będzie niczego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też mi sie tak skojarzyło ale piguł nam jeszcze nie dawał :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zasysam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmniejszyłem 550x150, jest dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy nie spłaszczone, nie za duzo troche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuciłem jedno probne w podpis, nie za ciemne ?