Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
w soczewce nie ma odchodzić, linia światła powinna biegnąc tak ____/-----
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chyba na wyjazd do wisły założe letnie :gwizdanie:
-
wyrejestrowanie samochodu - jakie procedury ?
witam, chce kupić samochód, który w pozniejszym czasie chce rozebrac na częsci i z tego co wiem zeby nie płacic OC musze go wyrejestrowac, a żeby go wyrejestrowac musze miec odpowiedni papier z jakiegoś złomu, który ma zgode wojewody na utylizacje, ale wtedy musze im oddac samochód co mija sie zupełnie z celem albo płacic 10 zł za każdy brakujący 1 kg i mam pytanie czy da sie to w jakis inny sposób załatwic, zebym mogl go sobie spokojnie rozebrac nie płacąc OC ani utylizowac ?
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
rozwin prosze swoją myśl czemu tak sądzisz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to działajcie jutro sobie poczytam w robocie :cwaniak1:
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
ale jak kupisz te co link dał max jak nie to bier te od cubra juz nie mów ze jest aż taka róznica
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niedługo (czyt. w marcu) jeszcze te sprezyny musze wkoncu zmienic bo jak założe 17" to nie bedzie już allroad tylko moster truck
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz nie bedzie ja za niedługo też zakładam letnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie z Twoją, napisałem do Ogra no to masz szczescie bo by było no to lajcik, bo bałem sie że mozesz mi zrobić wjazd na osiedle
-
Subaru szaleje na stoku
http://www.autokrata.pl/ogien/3250/subaru_na_stoku/ może to nie Audi ale filmik wart ogladniecia, moze ktoś sie skusi swoją quattrówą na takie coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie z Twoją, napisałem do Ogra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem dokładniee, przyklei sobie gumiaka jako płetwę rekina i będzie :polew: wiesz co, jakoś nie chce zeby moja b5 wygladała jak Twoja b6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam sobie magnesik odpuszcze
-
[ALL B5] Fotele z anglika
no w sumie racja
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
ja sobie wziołem n73, zobaczymy jak sie bedzie sprawowała zobaczcie tego: http://www.joemonster.org/art/8683/HTC-Magnum koniec mody na miniaturyzacje ?
-
[B5 AVG] rozrząd - Oryginał czy zamiennik ??
kup sobie pasek contitecha i rolki skf-a :th:
-
[B5 AHH] czy tam dobrze robią?? :)
jak szukałem do siebie koncówek ASVa to w Polsce ich praktycznie już nie ma, jedynie w Focie mieli po 177 zł brutto na miejscu, a w Intercarsie mieli mi je sciagnąc z niemcowni po 148 zł brutto do dwóch tygodni także nie wiem czy te koncówki podrozały czy chłop ze wzgledu na brak konkurencji podniosł sobie troche cene
-
[ALL B5] Fotele z anglika
no jak bedziesz chciał przekładac z anglika fotel kierowcy na miejsce fotela kierowcy w europejskim modelu to regulacja bedzie po drugiej stronie, ale jak przełożysz fotel kierowcy (ang) na miejsce pasażera (eu) a z pasażera (ang) na miejsce kier. ( eu) to chyba wajchy bedą tak samo rozrysowałem to sory, że w paincie ale nie mam w pracy photoshopa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
200 kucy da się we znaki jak na stację podjedziesz :polew: zagazowane są sekwencją także lajcik [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 07:17 _________________________________________________ Pablo musisz jechac, jakiś nowohucianin musi nas reprezentowac poza tym oni robią grilla, a na grillu kurczaki, a jak zjedzą kurczaki to co zostanie ? :gwizdanie: także nawet sie nie wahaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie zmienia faktu ze i tak te 200 kucy sobie poupalam dobra ide spac 3majcie sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ano jest jej troche, jak to opel przeciez i chyba rudej nawet smakuje ale i tak mam w planie na częsci ją pchnąc :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogladalem, u mojego taty w warsztacie stoi jakiego ku.wa mlaskania ?
-
Felga 16'' x 9'' do A4?
et jest w porządku, nie powinno ocierac, 215 bedzie lekko naciagnieta ale powinno wygladac dobrze zawias s-line czyli - 20 mm masz tak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba kupie sobie omege mv6 bo mam za okazyjną cene do wziecia bedziemy mogli sie wtedy scigac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn nie wiem czemu ale nie moge Cie zacytowac własnie w tym terminie mam szkołe, także ja odpadam ale mysle ze da rady to jeszcze nadrobic