Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. w soczewce nie ma odchodzić, linia światła powinna biegnąc tak ____/-----
  2. ja chyba na wyjazd do wisły założe letnie :gwizdanie:
  3. witam, chce kupić samochód, który w pozniejszym czasie chce rozebrac na częsci i z tego co wiem zeby nie płacic OC musze go wyrejestrowac, a żeby go wyrejestrowac musze miec odpowiedni papier z jakiegoś złomu, który ma zgode wojewody na utylizacje, ale wtedy musze im oddac samochód co mija sie zupełnie z celem albo płacic 10 zł za każdy brakujący 1 kg i mam pytanie czy da sie to w jakis inny sposób załatwic, zebym mogl go sobie spokojnie rozebrac nie płacąc OC ani utylizowac ?
  4. rozwin prosze swoją myśl czemu tak sądzisz ?
  5. no to działajcie jutro sobie poczytam w robocie :cwaniak1:
  6. ale jak kupisz te co link dał max jak nie to bier te od cubra juz nie mów ze jest aż taka róznica
  7. niedługo (czyt. w marcu) jeszcze te sprezyny musze wkoncu zmienic bo jak założe 17" to nie bedzie już allroad tylko moster truck
  8. juz nie bedzie ja za niedługo też zakładam letnie
  9. nie z Twoją, napisałem do Ogra no to masz szczescie bo by było no to lajcik, bo bałem sie że mozesz mi zrobić wjazd na osiedle
  10. http://www.autokrata.pl/ogien/3250/subaru_na_stoku/ może to nie Audi ale filmik wart ogladniecia, moze ktoś sie skusi swoją quattrówą na takie coś
  11. nie z Twoją, napisałem do Ogra
  12. Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem dokładniee, przyklei sobie gumiaka jako płetwę rekina i będzie :polew: wiesz co, jakoś nie chce zeby moja b5 wygladała jak Twoja b6
  13. ja tam sobie magnesik odpuszcze
  14. sokolnh odpowiedział(a) na Maxxx temat w Audi A4 B5
    no w sumie racja
  15. ja sobie wziołem n73, zobaczymy jak sie bedzie sprawowała zobaczcie tego: http://www.joemonster.org/art/8683/HTC-Magnum koniec mody na miniaturyzacje ?
  16. kup sobie pasek contitecha i rolki skf-a :th:
  17. jak szukałem do siebie koncówek ASVa to w Polsce ich praktycznie już nie ma, jedynie w Focie mieli po 177 zł brutto na miejscu, a w Intercarsie mieli mi je sciagnąc z niemcowni po 148 zł brutto do dwóch tygodni także nie wiem czy te koncówki podrozały czy chłop ze wzgledu na brak konkurencji podniosł sobie troche cene
  18. sokolnh odpowiedział(a) na Maxxx temat w Audi A4 B5
    no jak bedziesz chciał przekładac z anglika fotel kierowcy na miejsce fotela kierowcy w europejskim modelu to regulacja bedzie po drugiej stronie, ale jak przełożysz fotel kierowcy (ang) na miejsce pasażera (eu) a z pasażera (ang) na miejsce kier. ( eu) to chyba wajchy bedą tak samo rozrysowałem to sory, że w paincie ale nie mam w pracy photoshopa
  19. 200 kucy da się we znaki jak na stację podjedziesz :polew: zagazowane są sekwencją także lajcik [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 07:17 _________________________________________________ Pablo musisz jechac, jakiś nowohucianin musi nas reprezentowac poza tym oni robią grilla, a na grillu kurczaki, a jak zjedzą kurczaki to co zostanie ? :gwizdanie: także nawet sie nie wahaj
  20. to nie zmienia faktu ze i tak te 200 kucy sobie poupalam dobra ide spac 3majcie sie
  21. ano jest jej troche, jak to opel przeciez i chyba rudej nawet smakuje ale i tak mam w planie na częsci ją pchnąc :th:
  22. ogladalem, u mojego taty w warsztacie stoi jakiego ku.wa mlaskania ?
  23. et jest w porządku, nie powinno ocierac, 215 bedzie lekko naciagnieta ale powinno wygladac dobrze zawias s-line czyli - 20 mm masz tak ?
  24. chyba kupie sobie omege mv6 bo mam za okazyjną cene do wziecia bedziemy mogli sie wtedy scigac
  25. Murzyn nie wiem czemu ale nie moge Cie zacytowac własnie w tym terminie mam szkołe, także ja odpadam ale mysle ze da rady to jeszcze nadrobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.