Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
diesel serwis, wadowicka 8i
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mk-Mateusz, podjedz na spota to Ci pokaze co i jak żeby było dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no kraina mlekiem i miodem płynąca
-
[B5 AVG] Jaki rodzaj sprzegła
tu masz przykład nr sprzegła z valeo, tam masz od nr podw do nr ... , ale z tego co widze to jest jeden rodzaj sprzegła do Ciebie wg Valeo, Sachsa i Luka rózni sie tylko tym, że jedno jest bez koła dwumasowego a drugie z :th: pozdro
-
[B5 AFN] USB i cisza w tylnych głośnikach
pewnie tylne głosniki masz aktywne i moze radio nie wysterowywyje sygnału na nie jak podlaczasz jakies urządzenie pod usb ale to tylko spekulacja
-
[B5 AVG] Jaki rodzaj sprzegła
np. po nr nadwozia
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
a gdzie ją sobie schowałes ?? sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
a niby jak jest na fotce powyżej ? kwestia otwierania by została do przemyslenia
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
nie sugeruj sie wskaźnikiem !! co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
-
[B5 AFN] sprężyny z jedną kropką fioletową i trzema brązowymi do jakiego silnika???
adr, aeb, afy automat: adp, ahl :th:
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
zapewno to teleskopy na zawiasach lub jakiś łożyskach, jesli zamykasz maske z tej pozycji w ktorej jest na zdjeciu to teleskopy sie wydłużają i zmieniają kąt na jakims zaczepie na błotniku mysle, że dałoby rade coś takiego zrobić
-
"Gtech" na telefon z symbainem
u mnie na 400m jest napisane - demo
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
ładna, felgi tez fajne, ale - kierunki w biel - sciagnac znaczki eski - zmazac biały pisak z opon a tak to git :th:
-
[B5 1Z] Prosze o analize logów mojego paździocha
witam, prosiłbym o analize logów mojego paździocha, nie wiem czemu ale open office calc wtrąca mi sam jakies daty czy coś w pewnych wartościach Logi statytyczne: a) normalne w means block - 000 - 003 - 007 - 013 basic settings - 000 - 003 - 011 Logi dynamiczne: - 000 - 001 - 003 - 008 - 010 - 011 z tego co sam zauważyłem to mam niedoładowanie turbiny, ale i tak jest lepiej bo jakiś czas temu miałem za małe ciśnienie prawie o 0,2 rozruszałem sztange i jest lepiej, moze trzeba sie jeszcze ją zając lmm nie mierzy w paru momentach poprawnie ale to chyba jest zwiazane z ciśnieniem turbiny nie wiem czy kąt wtrysku na poziomie 60 moze zostac czy lekko go skorygowac pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
umie ktos z rapida sciagac bez ograniczen ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaliczyłem matme, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah ale ulga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
adi, zrób osobny temat z listą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie kracz lepiej
-
[B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
coś duże te ceny, już sobie znalazłem komplet zaciski plus jarzma pod tarcze 288 za 300 zł/kpl ale jeszcze szukam bo moze uda sie cos taniej znalesc
-
[B5 AFN] zle ustawiony kat wtrysku- powazna sprawa?
teoretycznie wartości od 42 do 60 jest do przyjecia, ale nie powinien sie aż tak bardzo wahać miedzy tymi dwoma wartościami, przy 90 stopniach robiłes pomiar ?
-
[B5 1Z] O ile obnizą sprężyny ?
napisz ile jest tam kropek i w jakich kolorach
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przeczytałem cały ten wątek łacznie z pdf-em w pierszym poście i szczerze to nadal mam niejasność co do doboru oleju. jeżdze teraz na shellu diesel 10w40 i uważam, że to dobry olej, ale planuje chiptuning mojego paździocha i zastanawiam sie nad zmianą na lepszy ze wzgledu na wieksze wysilenie jednostki, zastanawiam sie nad Liqiu Moly MoS2-LEICHTLAUF 10W-40, czy to bedzie dobry wybór ? pozdrawiam
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
a jak Ty to mierzysz, na wskaźniku paliwa ? bo ja bym mu nie wierzył, jesli scieżki są wytarte to przekłamuje dosc sporo, mi dwa razy zabrakło paliwa jak miałem pół baku na wskaźniku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było dzwonić to by sie załatwiło :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie chce, zalożyłem sobie dzisiaj ori -20 mm themon też chce takie i był na forum chłop co chciał sie zamienic na zwykłe ale juz sprzedał podobno