Treść opublikowana przez sokolnh
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w tym linku który podałem masz wszystkie potrzebne numery w tym temacie w którym własnie piszemy dwie strony wczesniej masz opisaną alternatywe do ori pinów już nie bede wspominał że jeżeli w wyszukiwarce wpiszesz "jaki nr kostki" to też znajdziesz pozdro
-
[B5 ADR] Obniżenie samego przodu
no bez wymiany spręzyn sie nie obejdzie raczej tak, choc to w dużej mierze zależy od grubości zwojów jeżeli nie obniżysz na dużo mogą zostać seryjne amorki
-
[B5 AFN] Obroty silnika i dawka
jezeli na vagu skonczyła Ci sie regulacja, musisz puknac młoteczkiem w nastawnik na pompie
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
były
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
mogą
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zamiast 8 zł za jednego pina z ASO, mogłes miec 16 takich, wystarczyło poczytać troche wiecej co to nr to od dawna są na forum w tym temacie :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10283
-
[B5 AHU] Tylne głośniki nie grają po zmianie radia na chorus
a po co ma wydawac 50 zł skoro moze miec to samo za darmo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no na tamtych tak z 6,5 litra po miescie teraz na setupie od 110 KM spalił mi 7,1 ale mysle ze po korekcje softu bedzie palił mniej longinus, ekstra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wymieniam tu www.specauto.pl a co do motula, nie miałem, nie wypowiadam sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale mam opatrunki zamiast gipsu, nie zmieszczę nogi do halówki ani do korka pożycze Ci gumiaka :th:
-
Strefa Śmiechu
dodatkowe zabezpieczenie w motorze :cwaniak1: http://www.joemonster.org/art/8747/Najbezpieczniejszy-motocykl-na-swiecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jakie tam są wymagane buty ? bo w gumiakach na trawce moge miec problem z trakcją
-
[B5 AHU] Tylne głośniki nie grają po zmianie radia na chorus
oprócz kabli głosnikowych masz jeden kabel sygnałowy, który wysyła impuls do wzmacniacza, przeważnie ma on kolor niebieski i zapewne one jest albo rozłączony, albo miejsce w kostke nie odpowiada miejscu we wtyczce w radiu
-
[B5 1Z] Prosze o analize logów mojego paździocha
n75 był podmieniany i nic sie nie zmieniało, co to nieszczelnosci to nic nie zauwazyłem zatkany jakimś syfem czy o zaślepienienie chodzi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozesz sobie zalożyc same koncówki ale to tego jeszcze musisz zapłacic pompiarzowi za przekładke, jak chcesz sprzedac za niedlugo auto to sie nie opłaca moge Ci pożyczyc moje i zobaczysz jak spalanie, jesli bedzie ok to sie dogadamy co do ceny, jesli nie to mi je poprostu oddasz zobacz sobie nick tego kolegi i mój
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witaj ori polaku :th:
-
[B5 AJM] Wskazanie licznika paliwa
w baku na czujniku są dwie ścieżki, jedna od poziomu paliwa, druga od rezerwy. Raczej jest bardzo prawdopodobne, że jezeli scieżki są wytarte to wskaźnik będzie błędnie pokazywać jedynie to co możesz ustawić to położenie wskazówki na wskaźnika paliwa tj. np zalac do pełna i ustawic wskazówke tak żeby pokazywała pełny bak :th:
-
[B5 AHU] Tylne głośniki nie grają po zmianie radia na chorus
tylne głosniki bo pewnie masz aktywne wymagają dodatkowo podłączonego przewodu sterowania z radia, a widocznie chorus ma w innym miejscu na kostce umiejscowione to wyjście na sterowanie
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
ja to tak rozumiem : maska jest mocowana od przodu, teleskopy są poziomo, a elementy zaznaczone na zieloną robią za mocowanie maski przy szybie bo nie mają możliwosci sie podniesc do góry ( strzałka fioletowa) jesli nie odblokujemy mocowania z przodu ale oczywiscie moge sie mylic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to mówie mu już z piąty raz co ma zrobic z doładowaniem to nie słucha a wtryski ewidentnie leją i mogą byc powodem dużego spalania, które nęka naszego kolege
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
z przodu, logiczne jest że jezeli zamknie maske to teleskopy ułożą sie poziomo i nie mają fizycznej możliwości podnieśc sie w drugą stronę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wtryski masz z du.py, leją za dużo, przewody zwrotne suche ? zaworek n75 sobie odpusc, mówie Ci lmm tnie dawki ale przy niedoładowaniu to normalne jak chcesz mam takie wtryski do 1z, zostały mi, sa w troche lepszej kondycji niż Twoje, mozemy podmienic i zobaczysz ile bedzie palił[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 01:26 _________________________________________________zeby nie byc gołosłownym takie miałem jakis czas temu cisnienie : http://img88.imageshack.us/img88/7571/a6lv3.jpg czyli praktycznie jak u Ciebie, po ostanich operacjach http://img127.imageshack.us/img127/4117/dyn011hu2.jpg a mysle ze jak skoncze to wszystko wróci do normy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry 1z tez daje rade
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
no i na zdjeciu widac jak to jest zamontowane mocowanie przy szybie zapewniają te dwa dłuższe teleskopy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on ma 1z, zmienił mu sie silnik w profilu