Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele z anglika


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli fotele nie posiadają jakichś przełączników w fotelu kierowcy (w audi takowych nie widziałem)

to są takie same w wersji angielskiej i europejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma miec sterowanie z drugiej strony? zaklada fotel kierowcy na mijesce pasazera i fotel pasazera na miejsce kierowcy. czyli fotel z lewej na lewa i z prawej na prawą. kazdy z foteli ma takie samo sterowanie. mechnianicze sa takie same.

wydaje mi się, że fotel kierowcy wersji angielskiej sie przecież nie pogniewa ze siedzi na nim pasażer :P:D

jedyny problem to siedzenie kierowcy sterowane elktrycznie z pamiecia. poniewaz pozycja jest zapamietywana, tylko dla fotela keirowcy. ale kto wie czy nie mozna porezac elektroniki z fotela do fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze raczej sie roznia. nawet jesli chodzi o zwykle bez zadnej elektroniki. chodzi mi tu chociazby o wajche regulacji wysokosci, bedzie pewnie po drugiej stronie.

no jak bedziesz chciał przekładac z anglika fotel kierowcy na miejsce fotela kierowcy w europejskim modelu to regulacja bedzie po drugiej stronie, ale jak przełożysz fotel kierowcy (ang) na miejsce pasażera (eu) a z pasażera (ang) na miejsce kier. ( eu) to chyba wajchy bedą tak samo :mysli:

rozrysowałem to :)

fotelid2.jpg

sory, że w paincie ale nie mam w pracy photoshopa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale zadko jest regulacja wysokosci w fotelu pasażera...

no w sumie racja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie przełożyć fotele ale nie można ich zamieniać miejscami.

Uchwyt do mocowania pasa bezpieczeństwa jest tylko i wyłącznie od wewnętrznej strony.

Po przekładce to pasażer będzie miał regulację wysokości fotela a kierowca nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wysokoscia fotela rzeczywiscie problem.

hmm a jakby zaadoptoawac mechanizm ze dotychczasowego fotela.i przelozyc el. tapiecerskie. :mysli: fotel pasazera by zyskal a kierowcy nic nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze kolega ma regulacje wysoklosci w obu tych co chce kupic od ang wersji ? ....

ja np mam w obu z tym ze mam z s4 fotele ... a w poprzednich podstawowych tez mialem tylko w fotelu kierowcy...

jedyny problem tak naprawde to chyba z pasami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma byc problem z pasami? przeciez te fotele zostaja na swoich miejscach. wiec zamki pasów również.

w B6 regulacja wysokosci jest i dla kierowcy i pasazera, w B5 nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja osobiście mam przełożony taki zestawik foteli z anglika i wszystko pasi , regulacja wysokości jest w obu fotelach(jeszcze nie spotkałem anglika AUDI żeby nie miał w obu) jeśli nie ma tam żadnej elektryki to wszystko śmiało można przekładać, nawet z poduchami są identyczne pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem fotel, jak się domyślam jest to fotel pasażera z anglika, niestety fotel nie jest podnoszony a chce go zamontować u siebie na miejscu kierowcy, i tu pojawił się problem.

Wykombinowałem tak, że siedzenie zmienię tapicerkę,a oparcie zamienię całe ponieważ "nowe" oparcie ma regulację lędźwi i nie wiedziałbym co zrobić z otworem po pokrętle na nie.

Wszystko byłoby dobrze, tylko nie wiem czy jest możliwość zamiany stronami wystającego trzpienia do pokrętła pochylenia oparcia?

img0270nt.jpg

Może dzisiejsze lepsze zdjęcie co nieco lepiej wyjaśni, niestety nie wiem jak do tego się zabrać.[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 22:22_________________________________________________Nikt nie kombinował w ten sposób?

Oglądałem, podglądałem i zaglądałem do rurki dzisiaj i nic nie wymyśliłem jak to można przełożyć na drugą stronę, być może, że nie można tego przekładać, szkoda, bo odpadłoby mi sporo roboty.

W ostateczności pozostanie mi zamiana tapicerki do obecnie używanego oparcia i założenie "na ślepo" pokrętła od lędźwi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś kto wymieniał fotele w b5 wie czy można dźwignię podnoszenia i opuszczania fotela przełożyć?

chce kupić z angola ale tam fotel kierowcy nie ma tej dźwigni... ewentualnie czy po wymianie da rady jakoś go zostawić wyżej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy przednie fotele z Anglika pasują bez problemu do wersji normalnej ? :)

Bez najmniejszego problemu

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Witam, czy ktoś kto wymieniał fotele w b5 wie czy można dźwignię podnoszenia i opuszczania fotela przełożyć?

chce kupić z angola ale tam fotel kierowcy nie ma tej dźwigni... ewentualnie czy po wymianie da rady jakoś go zostawić wyżej???

Jak to nie ma dźwigni? To musi być elektryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...