Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie jeszcze czekam na zdjecie w wiekszej rozdzielczosci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwszą fotke do kalendarza mamy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm a jak sie tutaj wrzuca foty ?? trzeba sciagac ten program ? tak trzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałem nowego wkręcić a Ty nic nie łapiesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: łapie, dlatego dałem minke -> Grzesiu przecież była pare stron temu rozmowa tym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawaj te foty a nie gadaj http://picasa.google.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no pogoda elegancka, a ja zaraz ide na uczelnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też bym sobie porobił foteczki ale jeszcze nie wiem czy jutro sie zjawie
-
[B5 1Z] Po dlugim czasie... ale lepiej pozno niz wcale :-)
słuszny kolor :th: napisz cos wiecej i daj wiecej fotek pozdro
-
Mustang Bullitt
fajny, ale szkoda że nie przywozisz sobie eleanor
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
i jeszcze moze takie mamy jak myslicie ? http://www.mamfelgen.de/Seiten/Low/FDetail.asp?design=mam7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja musze sobie dopiero kupić dobry, także na jutro nie wezme go jeszcze
-
[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???
do srebrnego bardziej mi sie widzi dwójka
-
[B5 AWT] Jak sprawdzić turbinę
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 prosze :th:
-
[B5 AWT] Jak sprawdzić turbinę
np. grupa 011 logi dynamiczne
-
[B5 AWT] Jak sprawdzić turbinę
np. vagiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszyscy czekają na reakcje Cubera, bo dostał zje.ba :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Problem ze spalaniem
moze po prostu masz wytarte ścieżki na czujniku poziomu paliwa w baku, jedna "blaszka" jest od poziomu paliwa, druga od rezerwy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myslałem że ten zderzak przedni bedzie bardziej agresywny ale chyba s-line ma taki a tak wogóle to mi sie podoba :th: trzeba na żywo obejrzyć no i zmien te felgi bo ja też czekam :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no skoro Pablo mówisz, żeby dawac fotki nawet jak sie nie układa to ja też dam pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, zapraszamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu Ci nie gotuje ? gotuje ale sama zżera a chociaz kości zostawia ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam info na temat spotów masz w pierwszym poście i temacie pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu Ci nie gotuje ?
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
witam, nie moge sie zdecydowac, które felgi były by lepsze do mojej audicy: 1. czy 2. jak myslicie ?
-
[B5 1Z] Kompletny rozrząd
troche to mało powiedziane