Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. witam, zauważyłem, że po zmianie pompy wtryskowej temp. płynu sie podniosła na wskaźniku jak i klimatroniku, teraz pokazuje mi około 93 stopnii, przed zmianą było idealnie 90, nie wiem czym to moze byc spodowane , raczej chyba jakiegos czujnika nie przestawiłem. jakies sugestie ?
  2. tu masz troche o nich http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19333.0
  3. dobra na piłke we wtorek ja juz mam pełny samochód, także reszta w waszych rękach
  4. to chyba troche wyblakły ten red
  5. felgi od merca, tak sobie wyszło no albo pójde w klasyke
  6. a słyszeliscie co nasz prezydent wspaniały powiedział: " składam rodzinom wyrazy najgorszego współczucia " , ale z niego jest turbo debil
  7. i nie z cytrynkami, jakies melony czy coś było by w sam raz [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 14:05 _________________________________________________Murzyn uważaj, KKK wraca
  8. dawke nawet mozna by nawet troche zwiekszyc na biało moze dymic, to nic złego jakby świeczki były złe to by Ci odpalił i przez chwile telepało by budą na jakim vagu to sprawdzałes ? tzn kąt
  9. juz dawno jest biały stare zdjecie dałem dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac Szczegulnie z 100km Po takich modach musial bys zapodac 2,7Bit albo 4,2 a kto Ci powiedział, że chciałbym sie scigac ? pod "dyske" bym podjechał :kox:
  10. no i wiecie na impreze trza przyjsc z flachą 0,7 Finki 0,7 moge przynies, ale ładnych finek nie znam, moge Ci przyprowadzic jakoms ładna polke, ok ?
  11. juz dawno jest biały stare zdjecie dałem dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac
  12. pozniej narazie siedze w robocie a tu na kompie nia mam photoshopa
  13. mamy przyjść na galowo ?
  14. grubo !!!!! kadett z silnikiem z audi 4.2 v8 http://pl.youtube.com/watch?v=lRRn6q549Ik&feature=related
  15. S-ka jak S-ka, pare rzeczy mógłbym od niej wziac
  16. puszczające chrobrego "s4" ... bezcenne
  17. Cubera też nie będzie , ponoć w piątek dowie się że nie da rady przyjść na piłkę we wtorek yhy, no ok
  18. Ciebie nie bedzie, Trueogra idziecie do sauny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.