Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
witam, zauważyłem, że po zmianie pompy wtryskowej temp. płynu sie podniosła na wskaźniku jak i klimatroniku, teraz pokazuje mi około 93 stopnii, przed zmianą było idealnie 90, nie wiem czym to moze byc spodowane , raczej chyba jakiegos czujnika nie przestawiłem. jakies sugestie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a koniecznie ori ?
-
[B5 ADP] Felgi z allegro cena na plus , co z jakością ?
tu masz troche o nich http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19333.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra na piłke we wtorek ja juz mam pełny samochód, także reszta w waszych rękach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba troche wyblakły ten red
-
czarne felgi do czerwonej b5
felgi od merca, tak sobie wyszło no albo pójde w klasyke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a słyszeliscie co nasz prezydent wspaniały powiedział: " składam rodzinom wyrazy najgorszego współczucia " , ale z niego jest turbo debil
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i nie z cytrynkami, jakies melony czy coś było by w sam raz [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 14:05 _________________________________________________Murzyn uważaj, KKK wraca
-
[B5 AHU] czarny dym podczas zapalania
dawke nawet mozna by nawet troche zwiekszyc na biało moze dymic, to nic złego jakby świeczki były złe to by Ci odpalił i przez chwile telepało by budą na jakim vagu to sprawdzałes ? tzn kąt
-
czarne felgi do czerwonej b5
juz dawno jest biały stare zdjecie dałem dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac Szczegulnie z 100km Po takich modach musial bys zapodac 2,7Bit albo 4,2 a kto Ci powiedział, że chciałbym sie scigac ? pod "dyske" bym podjechał :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i wiecie na impreze trza przyjsc z flachą 0,7 Finki 0,7 moge przynies, ale ładnych finek nie znam, moge Ci przyprowadzic jakoms ładna polke, ok ?
-
czarne felgi do czerwonej b5
juz dawno jest biały stare zdjecie dałem dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac
-
czarne felgi do czerwonej b5
pozniej narazie siedze w robocie a tu na kompie nia mam photoshopa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mamy przyjść na galowo ?
-
[B6 AVF] Malowac listwy boczne i cały tylni zderzak od S4 ?
malować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrob ankiete
-
czarne felgi do czerwonej b5
a takie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grubo !!!!! kadett z silnikiem z audi 4.2 v8 http://pl.youtube.com/watch?v=lRRn6q549Ik&feature=related
-
czarne felgi do czerwonej b5
no to czekam
-
[1.9 TDI AFN] prosba o analize logów
tomi_25 lmm = przepływka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
S-ka jak S-ka, pare rzeczy mógłbym od niej wziac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
puszczające chrobrego "s4" ... bezcenne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym pomalował
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cubera też nie będzie , ponoć w piątek dowie się że nie da rady przyjść na piłkę we wtorek yhy, no ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciebie nie bedzie, Trueogra idziecie do sauny ?