-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zlocik jest za ponad 2 tygodnie ;( a mi by pasowało jak najwcześnej np. dzis ? plizzzz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam w zasadzie to mam taka sprawę do forumowiczów , czy był by ktoś na tyle dobry,znal sie na VAG'u i miał go razem ze sobą i żeby miał czas w sobotę na spotkanie sie w Rzeszowie dla małego przetestowania 1.9 TDI AHU ?
-
[B5 AHU] czarny dym podczas zapalania
Wtryski? Dym pojawia sie tylko przy odpalaniu na zimno jak kręcę 3-4 sek. na ciepłym silniku nie puszcza nic a nic
-
[B5 AHU] czarny dym podczas zapalania
Witam mam pytanko , czy podczas zapalania (dłuższe kręcenie niż zwykle ok 3-4sek.) zbiera się na tyle mieszanki w komorze, że jak już zapali to puszcza czarny dym a zaraz po tym przestaje. Wcześniej tego nie zauważyłem tylko ostatnio po wymianie oleju.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
raz ..dwa ..trzy.. to gdzie i kiedy ? zlocik spocik ?
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Subcio z krawężnika to mozna wskakiwac do autka :th:a czy ten stozek czasem nie zasysa cieplego powietrza?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji mijających świąt .... i szampańskiego sylwestra
Gyuliverek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta