Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ehhhh ... ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto zwą go mister P.
  2. spoko, ale dopiero w poniedziałek bede w pracy chyba że Ci sie nie spieszy to za jakis czas moze pojde do ojca do pracy i bede sciagał ze wszystkich hurtownii w krakowie po dobrych zniżkach : contitechy, skfy, lemfordery, sachsy, knechty itp. itp
  3. masz aparat z noktowizorem ?? ja nie kminie tego
  4. eee to chyba premiera Pabla bedzie ważniejsza niż Cubera
  5. cos takiego ? http://img341.imageshack.us/img341/7239/img2328sh0.jpg
  6. mi sie wydaje ze h4 valeo byly do I liftu, a pozniej już h7 na boschu
  7. gratuluje powinien dobrze wygladc
  8. raczej nie, ale tak z 20 KM wiecej to bedzie wiecie że Jarosław Kaczyński był 13 z kolei premierem Polski ?
  9. będziesz rymowac z Tedem ?
  10. raczej odpada, mają tam dużo roboty nawet dla mnie nie ma miejsca żebym sobie sprężynki zmienił
  11. pewnie jakiś chinol pomylil sie z naklejką
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24431.0
  13. hehe, i kogo Ty sie pytasz zobacz sobie liste obecności
  14. coś dla trueogra http://www.joemonster.org/art/8525/Pyton-przy-nadziei
  15. http://www.carsdream.com/bra.html nick z forum golfa: Bandzior pozdro
  16. moze albert by cos zaradził na to
  17. Chyba do bagaznika?? własnie nie, na środek maski podobno najlepiej dawać, najwiekszy zasieg ma
  18. diesla w stosunku do benzyny jest ciezej zagrzac, ale i tak powinien łapac 90 stopni i je trzymac wymien termostat i tyle[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 14:27 _________________________________________________aaa potrzebuje jeszcze dwóch osob na piłke, ktos chetny ? w tej chwili lista wyglada tak : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24431.msg287026#msg287026
  19. hehe, w sumie racja :th:
  20. na allegro jest do sprzedania b5 z taka lotka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3990333

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.