Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ehhhh ... ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto zwą go mister P.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, ale dopiero w poniedziałek bede w pracy chyba że Ci sie nie spieszy to za jakis czas moze pojde do ojca do pracy i bede sciagał ze wszystkich hurtownii w krakowie po dobrych zniżkach : contitechy, skfy, lemfordery, sachsy, knechty itp. itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz aparat z noktowizorem ?? ja nie kminie tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee to chyba premiera Pabla bedzie ważniejsza niż Cubera
-
[B5 AFN] lampy valeo zespolone , jak odnowić lustra świateł drogowych i kierunków?
cos takiego ? http://img341.imageshack.us/img341/7239/img2328sh0.jpg
-
[B5 ADR] zestaw HID w lampach przed liftem z halogenem czy ktoś montował?
mi sie wydaje ze h4 valeo byly do I liftu, a pozniej już h7 na boschu
-
[B5 ADR] zestaw HID w lampach przed liftem z halogenem czy ktoś montował?
kup soczewke i wkładaj hida
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
gratuluje powinien dobrze wygladc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej nie, ale tak z 20 KM wiecej to bedzie wiecie że Jarosław Kaczyński był 13 z kolei premierem Polski ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox:
-
Radio od seata w audi, co sądzicie?
dlatego ja już zmieniłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będziesz rymowac z Tedem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej odpada, mają tam dużo roboty nawet dla mnie nie ma miejsca żebym sobie sprężynki zmienił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupiłes fele ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie jakiś chinol pomylil sie z naklejką
-
Radio od seata w audi, co sądzicie?
kiepsko grają te radia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24431.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, i kogo Ty sie pytasz zobacz sobie liste obecności
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś dla trueogra http://www.joemonster.org/art/8525/Pyton-przy-nadziei
-
[b5 AEB] BRA na maskę - poszukuję firmy
http://www.carsdream.com/bra.html nick z forum golfa: Bandzior pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze albert by cos zaradził na to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba do bagaznika?? własnie nie, na środek maski podobno najlepiej dawać, najwiekszy zasieg ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
diesla w stosunku do benzyny jest ciezej zagrzac, ale i tak powinien łapac 90 stopni i je trzymac wymien termostat i tyle[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 14:27 _________________________________________________aaa potrzebuje jeszcze dwóch osob na piłke, ktos chetny ? w tej chwili lista wyglada tak : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24431.msg287026#msg287026
-
[B5 ADR] Gość chce oddać samochód
hehe, w sumie racja :th:
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
na allegro jest do sprzedania b5 z taka lotka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3990333