Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jakie tłumiki ? zwykłe puszki zeby miały średnice końcówki 75 mm ?
  2. chodzi ci o naciagniecie gumy ? np do 14" 8j opona 185/45 lub 195/40, palnik i naciagasz
  3. no lepiej zadzwon bo to jest conajmniej podejrzane
  4. wg katalogu do audi a4 powinna być felga 7j z oponą 205/55/16, wiec mysle ze i na 7,5j powinna wejsc
  5. lampy mi kolega przywiózł z niemcowni Hidy mam od jakiegos chłopa z Krakowa, po 240 zł ma
  6. ja mam valeo wczoraj robilismy z themonem porówanie 6000k w depo i valeo u mnie 6000k w valeo swieci na biało, u themona w depo wpada w taki lekki fiolet co nie powiem troche efektowniej wyglada
  7. witojcie Tukan, no to czekamy na efekty
  8. Murzyn, sprzedaj mi zderzak
  9. to jest wylączenie czujek ultradzwiekowych jak zamykasz samochód np. mozesz zostawic psa, wyłączyc te czujki, a i tak alarm bedzie uzbrojony
  10. aaa to dlatego tyle siedzieliscie w aucie, avatary sobie porobili
  11. co nie teges, moje ma 12 lat i 189 tys :polew:
  12. gratulacje niech służy
  13. no napewno nie zgadniesz moze rant kiedys jeszcze bedzie, pozyjemy zobaczymy :th:
  14. jest jeszcze taka opcja i chyba sie na nią skusze
  15. No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok eee pewnie sam coś zrobiłes żeby chłopaki sie rozruszały i była atrakcja [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 20:53 _________________________________________________ i jak ?
  16. gratulacje :th:
  17. hehe vista, też mam daj prawym przyciskiem na ikonke vagcoma i ustaw w opcja coś takiego jak "traktuj jako administrator"
  18. trzeba puknąc młotkiem w nastawnik na pompie jeśli sie juz regulacja na vagu skończyla musisz miec specjalny klucz zeby popuscic śrube na nim
  19. zobaczcie to: http://www.joemonster.org/filmy/6764/Lona-Biznesmen morał jest dobry :th:
  20. słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami ta, tyle ze to one raczej powodują ból głowy
  21. moze być w innym miejscu na kostke, to zależy w które miejsce go ktoś wsadzi ale tak jak napisał Watson, te piny mozna wyciagnac, tam jest taka blaszka, spróbuj ją igła lub cienkim śrubokretem nacisnąc i wyjąc pozdro
  22. oki, pogadamy na spocie
  23. założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele , jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki za dobrą kasę..... tych avusów na allegro jest pełno, od 1100 bez opon, przez 2000 z oponami jakimis tam, do 3 tys
  24. po jakim wzgledem ?
  25. założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele , jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.