Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam nadzieje ze te lampy z linka wejda mi do mojej niuni po wycieciu błotnika i zmianie wtyczek. Pomoże mi ktoś????

http://moto.allegro.pl/item295851691_lampy_audi_a4_99_01_black_angel_eyes_fk_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 wejda :th:

(nawiasem mowiac, to sa chyba najladniejsze ringi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam nadzieje ze te lampy z linka wejda mi do mojej niuni po wycieciu błotnika i zmianie wtyczek. Pomoże mi ktoś????

http://moto.allegro.pl/item295851691_lampy_audi_a4_99_01_black_angel_eyes_fk_promocja.html

Wejda . Do rezania - błotniki + wtyczki i nie wiem jak to jest z FK ale i silniczki trzeba bedzie nowe - mogą być od Punto II [ za komplet zaplaciłem 60 zł z przesyłką ]

Faktycznie te ringi są bardzo ładne ale do czarnego lub białego autka :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba rezać...

a nie wolisz kupić dzielonych, które pasują bez przerabiania??:

http://moto.allegro.pl/item295814765_lampy_nowe_audi_a4_94_98_chrom_angel_eyes_.html

oszczędzisz kosztów rezania (czyli czasu), przerabiania wtyczek, oraz zakupu silniczków.

wszystko pasuje plug&play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba rezać...

a nie wolisz kupić dzielonych, które pasują bez przerabiania??:

http://moto.allegro.pl/item295814765_lampy_nowe_audi_a4_94_98_chrom_angel_eyes_.html

oszczędzisz kosztów rezania (czyli czasu), przerabiania wtyczek, oraz zakupu silniczków.

wszystko pasuje plug&play

Tak ...ale efekt zespolonych jest ładniejszy :tongue4::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 wejda :th:

(nawiasem mowiac, to sa chyba najladniejsze ringi)

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 06:30 _________________________________________________zgodze sie z toba , czatowałem na nie od dłuższego czasu bo sa bardzo rzadkie na allegro , a nie chciałem bawic sie w jakies sonary itp. mysłe ze efekt bedzie spoko.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 06:31 _________________________________________________

Faktycznie te ringi są bardzo ładne ale do czarnego lub białego autka

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 06:33 _________________________________________________mam ciemnozielona niunie wiec powinno grac , zwłaszcza ze tylne lapy tez mam dymione.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 06:34 _________________________________________________

msc79 jak już zamontujesz to wrzuć fotki bo też myślałem o czymś takim a chętnie bym zobaczył jak się w aucie prezentują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam msc79 w zeszlym tygodniu zalozylem wlasnie identyczne lampki kapitalny wyglad :drool: no niestety silniczki nie pasuja wiec ja chwilowo ustawilem je reczna regulacja :kox: .Nie kupowalem zadnych kostek w ASO, bo umnie w miescie go niema i musial bym znac 80 km. Tylko zaprowadzilem do elektryka wszystko popodlanczal na inne kostki elektryczne i wszystko wyglada elegancko a co najwazniejsze dziala i zaplacilem za robote z jego materialami 50 zl :dance: tak ze lampki polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam msc79 w zeszlym tygodniu zalozylem wlasnie identyczne lampki kapitalny wyglad :drool: no niestety silniczki nie pasuja wiec ja chwilowo ustawilem je reczna regulacja :kox: .Nie kupowalem zadnych kostek w ASO, bo umnie w miescie go niema i musial bym znac 80 km. Tylko zaprowadzilem do elektryka wszystko popodlanczal na inne kostki elektryczne i wszystko wyglada elegancko a co najwazniejsze dziala i zaplacilem za robote z jego materialami 50 zl :dance: tak ze lampki polecam

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 13:23 _________________________________________________a mozesz mi powiedziec czy bez problemu pasowały i wrzucic jakies fotki jak to wygląda ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi musisz się pochwalić tymi lampkami bo sam zamierzam takie założyć i musisz powiedzieć mi jaki to elektryk robi. Bo u Nas tych kostek raczej nie da się dostać trzeba gnać do ASO :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dudi wrzuc fotki jak sie :audi: prezentuje...i zrob fote tych kostek, ale napewno wygladaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez mam zamiar kupić takie lampy te ciemne i zastanawiam sie czy bede pasować do mojego srebnego avanta?? Dodam ze kierunki i tylne lampy tez mam ciemne. Prosze o pomoc. Z przyjemnościa zobaczył bym jakieś fotki z takimi lampami. Z góry dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzie jak dla mnie nie ma sensu rezac i wkładać zespolone jak idealnie pasują dzielone bez żadnych kombinacji podłanczasz i jest wsio, chyba że ktos bardzo chce. Silniczki też pasują i dzielone w przeciwieństwie do zespolonych mają miejsca na przetwornice ja mam takie na autku więc można oglądać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23425.0 pzdr :a4fan:

ps. froger34 jak będziesz okazyjnie w Kielcach to zrobimy mini spocik i sobie oblukasz je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zalezy kto co lubi Grzanek, jednym podoba sie tak a drugim inaczej, ale fajnie te lampki sie u Ciebie prezentuja, osobiscie jednak obstaje za zespolonymi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie bym wrzucil pare fotek z tymi lampkami ale na razie nie nieumiem ;( :gwizdanie:

bo kiepski ze mnie haker i niema kto mi pokazac jak to sie robi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie konto na fotosik.pl, potem Ci kolejne czynnosci w emailach przychodza, a i sam sobie poradzisz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sobie wczoraj konto zalozylem tylko tydzien trzeba czekac zeby fotki wysylac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czemu??? :mysli:

[panowie OT!!! dudi75 jak chcesz to wyślij mi na PW twojego maila to ci dam opis co i jak robić] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...