Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz z tyłu na wysokości długich tam gdzie idzie wiązka elektryczna - otwierasz ten plastik i tam w środku powinno być miejsce na ten silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Bo w ori lampach silniczek jest na wieszku a w tych lampach ma byc w srodku i dlatego sie tam nie miesci bo jest za duzy. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :embarrassed: dzieki panowie za info :notworthy:[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 14:29 _________________________________________________a tu moje :audi: na takich lampach

wyłączone :

http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc00061pq5.jpg

i na postojach :

http://img158.imageshack.us/my.php?image=dsc00059kj6.jpg

http://img256.imageshack.us/my.php?image=dsc00060xw3.jpg

i jak ?

[ kolego bardzo mocno pracujesz sobie na ostrzeżenie ] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ringi mi sie nie podobaja, ale u ciebie wygladaja calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu moje :audi: na takich lampach

[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 06:50 _________________________________________________Słuchaj , jak tam u ciebie z regulacja???? reczna czy wstawiałes silniczki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale działa ci reczna regulacja??? czy musiałes cos tam w niej grzebac. bo u mnie nie działaja te sruby którymi sie reguluje, moge nimi krecic a swiatło lampy sie nie podnosi ani nie opuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak narazie mam ręczne ustawiane i w miare mam ustawione tylko ze ten co ustawiał mówił ze cos jest nie tak bo promien swiatła nie odchodzi z prawej w góre

w soczewce nie ma odchodzić, linia światła powinna biegnąc tak ____/-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu mozna soczewke ustawic czy nie , bo mi teraz tez swieci _______/------- , tylko nie wiem czy na odpowiedniej wysokosci i niechciałbym na przeglądzie w lutym zeby gosc podszedł do ustawienia a tam lipa.. nic sie nie dzieje.poradzcie cos , albo chociaz na jakiej wysokosci powinny swiecic zeby przypału nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79

Kolego zgubiłem sie . Masz regulacje na kokpicie pokrętłem czy Ci sie nie reguluje ? Czy dajesz tą manualną przy lampach ? :mysli:

U mnie po regulacji światło jest tak jak pisał Sokół _____/----- ..

PS. Kupiłeś juz HID? Bo jak chcesz do tam Ci linka na tanie i sprawdzone z ok.Wawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu mozna soczewke ustawic czy nie , bo mi teraz tez swieci _______/------- , tylko nie wiem czy na odpowiedniej wysokosci i niechciałbym na przeglądzie w lutym zeby gosc podszedł do ustawienia a tam lipa.. nic sie nie dzieje.poradzcie cos , albo chociaz na jakiej wysokosci powinny swiecic zeby przypału nie było.

nie wiem jak jest u Ciebie w lampie, ale powinna być gdzieś regulacja na lampie zapewno na imbusa, i przy kręceniu soczewka powinna sie podnosic albo obnizać

bo wątpie żeby producent zamontował soczewki na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79

Kolego zgubiłem sie . Masz regulacje na kokpicie pokrętłem czy Ci sie nie reguluje ? Czy dajesz tą manualną przy lampach ? :mysli:

U mnie po regulacji światło jest tak jak pisał Sokół _____/----- ..

PS. Kupiłeś juz HID? Bo jak chcesz do tam Ci linka na tanie i sprawdzone z ok.Wawy :kox:

[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 11:45 _________________________________________________nie moge regulowac ze srodka bo nie mam silniczków. Mam te sruby na imbusy u góry lampy, zarówno do długich jak i soczewki ale jak nimi krece to nic sie nie dzieje , watpie czy producent czyli FK nie zrobiłby regulacji wysokosci. nie mam pojecia co moze nie grac. Daj mi ten namiare na HID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz regulacje od srodka na srubokret w tym samym miejscu co powinny byc silniczki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki regulacji śa takie same jak w starych lampach czy masz te małe ktore wkłada sie do środka lampy ??

Regulacje powinieneś mieć na śrubokręt ..jak w sonarach była to w FK nie bedzie :wink4:

Linka do xenonów

http://moto.allegro.pl/item303133221_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h4_2_h7_tuning_hid.html

Jak jestes z Wawy to przedzwon mozesz odebrać w Borowej Górze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a panowie co byście mi polecili, planuje właśnie wymiane przednich lampek, tylko niewiem czy wersja czarna czy chrom, (mam ciemny granat auto)dodam że niechciał bym przeróbek, ale nie chce też żadnych ringów, czy są wogule takie lampy spełniające moje oczekiwania :polew:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa. Kup dzielone DEPO nie bedzie ciecia blachy, poza tym wystepuja w wersji czarnej i chromowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...