Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Dudi75 , dziekuje ci bardzo, znalazłem , moge regulowac :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: , jest cieżko bo mi przeszkadza instalacja LPG ale przy odrobinie wysiłku dam rade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odświeżę troszkę temat....

mianowicie czy te lampy to dobry wybór< i czy będą pasowały do mojej niuni? (oczywiście z tego co wyczytałem będę musiał porzeźbi błotniki, ale to nie problem) czy oprócz błotników i ewentualnie kostek coś jeszcze trzeba przerabiać?

prosiłbym o szybką odp bo jestem akurat w niemcowie i mogę je naby cena 130eur jest atrakcyjna...

acha jeżeli one będą pasowały to bra czarne czy chromy? (moje audi to ciemny granat)

czekam na info

link do aukcji:

http://cgi.ebay.de/FK-SCHEINWERFER-ANGEL-EYES-AUDI-A4-BJ-99-01-NEU-TOP_W0QQitemZ320273771788QQihZ011QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha jeżeli one będą pasowały to bra czarne czy chromy? (moje audi to ciemny granat)

A masz np chromowane ramki szyb..?

Bo jak nie to bym bral ciemne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odświeżę troszkę temat....

mianowicie czy te lampy to dobry wybór< i czy będą pasowały do mojej niuni? (oczywiście z tego co wyczytałem będę musiał porzeźbi błotniki, ale to nie problem) czy oprócz błotników i ewentualnie kostek coś jeszcze trzeba przerabiać?

prosiłbym o szybką odp bo jestem akurat w niemcowie i mogę je naby cena 130eur jest atrakcyjna...

acha jeżeli one będą pasowały to bra czarne czy chromy? (moje audi to ciemny granat)

czekam na info

link do aukcji:

http://cgi.ebay.de/FK-SCHEINWERFER-ANGEL-EYES-AUDI-A4-BJ-99-01-NEU-TOP_W0QQitemZ320273771788QQihZ011QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

do ciemnego auta tylko czarne , zobacz u mnie w podpisie jak wygląda , albo wejdz w mój profil i obejrzyj moje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...