Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] mój samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich fanów :a4fan:,chcialem sie pochwalic moim :audi:.Tak wygladal na poczatku:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cf2b1fe24dfa01d.htmlTak wyglada teraz:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0552b3156cf49166.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3545ca70a049ab79.html#codesobnizony o 60/40mm felgi:model a8 17cali 7,5j ,atrapa byla czarna,srebrna ramke dorobilem ze starej atrapy z mojego starego a4 z 95r.

Opublikowano

norka piekna, ale ten grill jakos mi nie podchodzi..

Ta fela pieknie wyglada przy tym kolorze.. :th:

Opublikowano

norka piekna, ale ten grill jakos mi nie podchodzi..

Ta fela pieknie wyglada przy tym kolorze.. :th:

masz rację grill taki trochę nie bardzo, ale felunia super, tez chce taka :drool:

Opublikowano

no ten gril taki sobie :kwasny: mi bardziej podchodzi ori a taki po lifcie to juz wogóle miodzio :>

reszta bardzo ładna :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

progi i nakladke na tylny zderzak man w domu,trzeba jeszcze pomalowac i zalozyc.Przedniego zderzaka narazie nie zmieniam bo w Holandii sa za wysokie progi ograniczajace predkosc.Jak bedzie gotowe to dam fotki. :dance:

Opublikowano

norka jakie nakladki..? :drool:

Zostaw tak jak jest.. :th:

Opublikowano

Autko fajne . Bardzo łądne fele :thumbup: Tylko grill nie pasuje troche :thumbdown:

Nakładki jakie ?

Opublikowano

no ładnie jest a wg mnie ten gril jest ładny tylko brak mu :audi: chrom i bedzie git, mnie sie tak podoba felunek fajny kolorek jak mój a tak wogle to jak masz kolor wpisany ;)

Opublikowano
  • Autor

Autko fajne . Bardzo łądne fele :thumbup: Tylko grill nie pasuje troche :thumbdown:

Nakładki jakie ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10090ceec4e4b75a.html
Opublikowano

Autko fajne . Bardzo łądne fele :thumbup: Tylko grill nie pasuje troche :thumbdown:

Nakładki jakie ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10090ceec4e4b75a.html

może to jeszcze rozważysz ? ja bym nie zakładał :cwaniak1:

Opublikowano

norka

Ja pomyślał bym nad tymi dokładkami :cwaniak1: .. ja bym zaproponował spoilery od S4 ..bo te dokładni wygladają :thumbdown:

No , ale to Tobie mają sie podobać :decayed:

Opublikowano

autko śliczne , tylko ten grill troszke tu nie pasuje :no:

Opublikowano

dorzuć kółeczka i przestaną sie czepiać a lepiej bedzie wyglądać :audi: ja mam Grill KAMEI ale z kółeczkami i wydaje mi sie że fajnie ale jeszcze bedze chyba kombinował coś z obwódką grila żeby chrom był . . :mysli:

Opublikowano
  • Autor

norka

Ja pomyślał bym nad tymi dokładkami :cwaniak1: .. ja bym zaproponował spoilery od S4 ..bo te dokładni wygladają :thumbdown:

No , ale to Tobie mają sie podobać :decayed:

R

norka

Ja pomyślał bym nad tymi dokładkami :cwaniak1: .. ja bym zaproponował spoilery od S4 ..bo te dokładni wygladają :thumbdown:

No , ale to Tobie mają sie podobać :decaye Raggaman masz moze jakies fotki z tymi spojlerami?

Opublikowano

Chodzi Ci o fotki spoilerów od S czy te ala riegerowskie dokładki ?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o fotki spoilerów od S czy te ala riegerowskie dokładki ?

Chodzi mi o spojlery od s

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.