-
[B5 AKN] Centralny zamek
Witam i pisze z zapytaniem, co może być przyczyną niedziałania centralnego zamka. powiem tylko tyle ze pompka działa dobrze, pompuje powietrze a zamek nie działa... jakieś sugestie * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - lukaszr
-
[B5 AFN] Przy dodaniu gazu dziwnie syczy
Ja tak miałem samo w swojej 2,5 v6 i na poczatku tez miało byc nieszczelnosć koło turbiny na przewodach lub nieszczelnośc intercoolera----a w ostatecznosci sie okazało że to byla dziura w układzie wydechowym, zaraz za kolektorem, zosała naprawiona i juz nic nie świszczy
-
[B5 AKN] Silnik 2,5 v6 a blowoff
Panowie ja tylko zapytałem czy to jest wykonalne, i jak to sie sprawuje. jestem zadowolony z pracy V6 więc temat odchodzi w niepamięć:)
-
[B5 AKN] Silnik 2,5 v6 a blowoff
Witam, chciałm sie dowiedzieć czy ktoś z was próbował założyć blowoffa do dizelka do silnika 2,5 v6, jeżeli tak to poprosze o jakieś porady co i jak.. dzieki wielkie i czekam na odpowiedzi :audi:
-
[B5 AKN] Moje A4 Avant
dzięki wielie ze autko sie podoba jak tylko zrobie to wrzuce wiecej fotek. feleczki to 18'
-
[B5 AKN] Moje A4 Avant
Wiam narazie jedno zdjecie, wiecej napewno wrzuce z czasem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie, chcialem sie ładnie przywitać, niedawno dołaczyłem do grona sympatyków Audi, ale bardzo mi sie to spodobało :> :> zakupilem Audi A4 Avant z 2,5 dizelek, rok 1998. mam nadzieje ze neidługo wrzuce fotki i troszke opisze moje maleństwo., a narazie miło zagościc na waszym forum... Pozdrawiam wszystkich
OKRUCH
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta